Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Kaśka.o jeśli można, to ja z chęcią przygarne te testy :D gratuluję synka, lada chwila będziesz go tulićw ramionach, będziesz rodzić naturalnie?
Karolcia dziwna sytuacja, trzymam kciuki za betę.
Dziwne, bo ostatnio było kilka takich historii tu, co jest nie tak z tymi testami, że raz fałszywie dodatnie, raz fałszywie ujemne, już nie można im wierzyć?

Dziewczyny które dziś testowały, przykro mi, że była tylko jedna kreska, ale nadal trzymam za was kciuki.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Karolcia Ja myślę, że po prostu ten mocz jest juz bardziej rozrzedzony. Zrób test rano znowu, a na pewno będzie druga kreska ponownie :D trzymam kciuki.

misiu :D juz inna dziewczyna napisała na priv wcześniej, także musisz mi wybaczyć, ale była pierwsza :D
A co do porodu to planuje naturalnie, zobaczymy jak się uda :)

Teska dziękuję bardzo <3 <br />

https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmd2nhzef3.png

Odnośnik do komentarza

kaska o. ciesze sie ze u Ciebie wszystko pieknie i synus rosnie, a juz niebawem bedziesz miala go obok siebie :))

czarna badz dobrej mysli :)) fasolka rosnie i bedzie wszystko dobrze :))

Mika to juz niedlugo wielki dzien, cieszcie sie, bawcie, reszta napewno tez sie ulozy :))) naj naj na nowej drodze :))

Patunia tez pierwszy okres po mialam taki dlugi i plamilam wiec wszystko pewnie sie jeszcze oczyszcza :) co do straty to tez mam takie okresy smutku i zwatpienia, staram sie odganiac te mysli bo zaczynam wyliczac i mnie wtedy to dobija. Chce i staram sie myslec o przyszlosci i pozytywnej stronie, Musimy byc silne :)

faktycznie ostatnio cos oszukuja te testy ostatnio, to straszne uczucie jak sie cieszysz a nastepny juz nic nie pokazuje, Karolcia192 mam nadzieje ze u Ciebie bedzie pozytywna beta :)

za reszte staraczek trzymam mocno kciuki i sledze wasze starania :) musimy poczekac na wysyp kreseczek :))

Odnośnik do komentarza

Karolcia, zrób test z rana.
Sama to przechodziłam, jeden pozytyw a później same negatywy i niestety ciąża biochemiczna...
Ale pewno u Ciebie będzie inaczej..
U mnie na razie okresowa cisza. Strasznie mi dzisiaj wszystko śmierdzi tj. Człowiek po papierosów, gotowane mięso w zupie.. Ale to pewno to, że sobie wmawiam, że jestem.
Zobaczymy nie będzie jutro @ to w czwartek test...
Na razie zasada, żeby zrobic test i dostać @ u mnie nie zadziałała, chociaż zawsze tak było..

Odnośnik do komentarza

karolcia192 czekam z niecierpliwością na wyniki.... trzymam kciuki i myśle pozytywnie!
Hildegarda i jak,dalej te plamienia czy już się rozkręciło? Mam nadzieje że nie i tak jak Ty wierze że to implantacja :D
Anella super! Parka....
Dużo teraz Alicji jest...sama moja siostra w tym roku urodziła i nazwała Małą Ala.
Ładne imię,moja Babcia ma też tak na imię.
Mininka trzymam kciuki!

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

pAleksandra No właśnie się nie rozkręciło od 13:00. Miałam beżowy śluz z nitkami krwi, ale wydaje mi się zbyt późno na zagnieżdżenie. Poza tym dwa miesiące temu też tak miałam, że pojawił mi się różowy śluz i za dwa dni dopiero normalny @. Poczekam na rozwój sytuacji. Jak do piątku się nie rozkręci to zrobię test. Temperaturę mam normalną, ale nie mierzę codziennie, więc nie chcę się tym do końca sugerować, ale wszędzie czytałam, że brzuchatki mają około 37 stopni.
A jak u Ciebie? Jakieś objawy?

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Ja ogólnie dużo piję. Więc to może być to. Mam dopiero 9 DC. Przed poronieniem miałam nieregularne cykle. Przeważnie 21- 33 DC. Praktycznie na zmianę krótszy i dłuższy. Teraz po pierwszy pełny miałam 36 dni. Według tego co czytałam to mozliea jest owulacja w tak długim cyklu z tym że dopiero około 19-20 dnia. Wczoraj były przytulanki, dziś nie. Mąż ma nocki i ciężko jest jak dzieciaki nie śpią. Starania oczywiście będą :D tylko coraz bardziej się stresuje. Eh, jeszcze mam biegunkę od antybiotyki, mierzenie temperatury też nie wychodzi, duże odchylenia są. Dziś rano mocny spadek.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Hildegarda Aha,Ok.To czekamy na rozwój sytuacji,ja też tak jak wiesz testuje w piątek. Z objawów to jak już pisałam codziennie czuje te podbrzusze,raz jajnik zakuje i ogólnie tak ćmi jak przed @ czasami czuje taką „pełnie”tam,jakby jakiś malutki balonik tam siedział,czasami coś koło pachwin zakłuje. Ogólnie jestem rozdrażniona,a w pracy to na każdego bym się wydarła i czepiała się.....od wczoraj czuje że cycki mam „inne” są takie cięższe,jakby rosły....nawet Mój po oględzinach stwierdził że tak jest. No i codziennie jestem zmęczona ale to tak że aż wszystko zaczyna mnie boleć. Jeżeli to nie są objawy na ciąże to naprawdę ale naprawdę był to Mega dziwny cykl,serio :D nigdy czegoś takiego jeszcze nie doświadczyłam.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Anella gratulacje Córeczki ❤ Piękne imię :-)
Karolcia192 liczę że drugi test zaklamal. Trzymam kciuki !
pAleksandra będę czekać na piątkowe testowanie :D
Hildegarda skoro @ ma być jutro lub w czwartek to jeszcze jest nadzieja. Ja miałam nieregularne cykle więc nigdy nie wiedziałam kiedy testować. Ale bete wyslapałam na 0.2 więc przeczucie było :-)
Kaśka.o czekamy na Twojego synka ❤
Byłam wczoraj na prenatalnych i wszystko dobrze z dzidziusiem. Był bardzo aktywny. Nawet mi pomachal :D

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Kaśka.o jasne rozumiem ;) trzymam kciuki, żeby plan porodu się powiódł, swoją drogą jak ten czas leci, pamiętam jak się starałaś, a tu już 32 tc.
Karolcia i jak tam sytuacja?
pAleksandra życzę Ci żeby to były objawy ciążowe. Ja miałam taki poprzedni cykl, totalne niewyspani, byłam non stop zmęczona, tak jak przy pierwszej ciąży i wyczulony węch, ale niestety tym razem nie oznaczyło to nic po za miesiączką :/
A przy pracy zmianowej, to starania rzeczywiście nie są łatwe, ja pracuje na zmiany i mój m też, mamy zawsze przeciwne zmiany, żeby wymienić się przy Michałku, więc czas na starania na prawdę ograniczony, ale staramy się współczuć co 2-3 dni, żeby nie przegapić owu. Zresztą właśnie wróciłam z nocki i kładę się spać, a wam życzę dobrego dnia ;)

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...