Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Mininka jeśli tak czujesz, to tak zrób, odpuść na chwilę, skup się na odpoczynku i urlopie, może wtedy zaskoczy, a jeśli nie, to wrócisz do starań z nową energią i optymizmem.
A gdzie się wybierasz na urlop?
Patunia temperaturę musisz mierzyć zawsze o tej samej porze, to bardzo ważne, ja nastawiałam sobie budzik, mierzyłam i szłam dalej spać.
A testy tak jak pisała Anullka najlepiej rano i po południu, żeby nic nie przeoczyć ;)

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

[quote="misKolorowy"]O Ineeska czyli dołączasz do testujących na dniach, więc i za Ciebie trzymam kciuki.
mika A co u Ciebie, na jakim etapie cyklu jesteś?
Patunia to bardzo trudne i na pewno wiele razy będą powracać te myśli :( tule Cię mocno i trzymam kciuki żebyś za chwilę mogła znowu odliczać do terminu z tym że szczęśliwego rozwiązania :* a @ już sobie poszła? Mierzysz już temperaturę?

[/

U mnie wesele w sobotę wiec nie mam czasu myślec nawet o tym cyklu, dzisiaj 27 dc. Dzisiaj czuje się jakbym gorączkę miała i piersi bolą. Mam nadzieje ze okres nie przyjdzie na samo wesele bo masakra

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Witam z rana ;-)
Karolcia192 jak Ty się powstrzymałaś? Brawo za cierpliwość :D

U mnie także 25dc i niby już się tak doczekać nie mogę żeby zrobić test a z drugiej strony boje się że będzie jedna I i się zawiodę bo ty się nakręcam niby jakieś objawy odczuwam ale tak naprawdę nie wiem czy to prawda czy to ja sobie wymyslam :D test już i bym dzisiaj robiła ale jeszcze ciut za wcześnie,może jutro razem z niektórymi :D
Która robi test? Która rozpocznie tydzień z dobrymi wiadomościami?? Trzymam kciuki!
Miłego dnia.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

mika to przed wami ten wielki dzień ❤ to ja Ci życzę, żeby ta @ już w ogóle się nie pojawiła i żebyście na nową drogę życia mieli piękny prezent, skoro temperatura jakby podwyższona, to kto wie, może?

Karolcia pAleksandra, kciuki zaciśnięte :)

Poziomka bierz szybko leki, żeby sobie ulżyć, a owu może się przesunąć że względu na ten stan zapalny, więc jak dojdziesz do siebie, to dzialajcie.

Patunia przy braku owu testy będą się zabarwiać, ale kreska testową powinna być jaśniejsza od kontrolnej, choć testy nie do końca są wiarygodne, ja miałam test pozytywny, a według monitoringu owulacji nie było, tylko przerośnięty pecherzyk, ale myślę, że pomiar temperatury w połączeniu z testami powinny dać odpowiedź, kiedy masz owu.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

I u mnie dzisiaj 27dc. Teoretyczne mogłabym testować jutro, ale się cykam. Wczoraj zauważyłam, że mam chyba wyczulony węch, albo sobie wkręcam. Przejeżdżaliśmy obok maka samochodem, a ja czułam ten przepalony olej od frytek jakby ktoś je smażył obok mnie. Dzisiaj mąż otworzył lodówkę, a ja czułam zapach białej kiełbasy będąc w łazience. Drzwi były uchylone. Nie wiem czy to nie moje schizy znowu. Jak zrobię jutro test i będzie nagtyw to pewnie będę miała zły humor, a mam jutro coś do załatwienia i wolałabym chyba nie wiedzieć. Pomyślę jeszcze :)

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Szpital odpowedział, że mam czekać do 11.09 bo liczą, że po pregnyl owulacja była 28.08 i w dwa tygodnie później powinnam dostać @.
Jak nie dostanę mam przyjść na badania.
Najgorsze to to, że mam robić hsg a przez to opóźnienie w @ nie możemy zrobić.. Później urlop, a chcemy jechać do domu..
Coś czuję, że z moich planów urlopwych nici..
Spędzę je na czekaniu na szpital...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...