Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny. :( dziś 25dc, jutro miałam mieć @ ale rano cień cienia na teście, beta 20.02. Boli mnie brzuch, mdli mnie i znów zobaczyłam śluz przy podcieraniu się. Jestem przerażona. Pocieszcie mnie chodź trochę. :( zaraz idziemy na urodziny taty i nie wiem czy mu powiedzieć czy nie! W poniedziałek powtórze bete ale chyba się zamarwie na śmierć :(

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

U mnie też raczej nic z tego w tym cyklu.. od środy jestem przeziębiona i lece na proszkach przeciwbólowych (a to pewnie nie pomoże).. tylko od wczoraj kłuje mnie w jajnikach. Wczoraj w prawym dzisiaj raz prawy raz lewy nie wiem co jest z nimi. Ale muszę czekać jeszcze tydzień :( w dodatku wyskoczyły mi 2 opryszczki na ustach wrrr ale jestem zła.

Odnośnik do komentarza

czarna bol na okres jest normalny na początku ciazy, mialam do końca drugiego miesiąca. Beta też dobra jak na 25 dc, na moalam 4,3 w 28 dc także spokojnie czekaj na rozwój wydarzeń.
Karolcia od dnia nastepnego po stosunku w którym zaszłam w pierwszą ciąże brałam dwa bardzo silne leki przez jakieś 10 dni, zabronione w ciazy, byłam nie do życia, głównie spałam, potem okazało się że jest ciąża, także przeziębienie to naprawdę nie przeszkoda, trzymam kciuki :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

czarna i ja bym jeszcze nie mówiła nic skoro masz plamienia. Ale ty chyba pisałaś że masz jakiś polip czy coś może to jest winne tego plamienia. Bierz tego dupka jak masz i trzymam kciuki za poniedziałkowa betę.

A te do których przyszła @ tule mocno. Kiedyś się uda. Wiara czyni cuda.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Poziomka na taki ból polecam przytulić się do ciepłego termofora, mnie bardzo bardzo pomaga, bardziej jak tabletki przeciwnolwe.
Czarna wypij jakaś melisę i staraj się nie denerwować, wiem łatwo powiedzieć ale najlepiej zająć sobie głowę czymś innym, trzymam kciuki ☺️

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Poziomka przykro mi, trzymam kciuki za nowy cykl
Czarna jeśli masz dupka to bierz i najlepiej zadzwoń do lekarza, czy nie zwiększyć dawki, plamienie implantacyjne, to nie jest, bo beta zaczyna rosnąć dopiero po zagnieżdzeniu, więc jeśli jest 20, to już musiało do niego dojść, ale spokojnie tam w środku wszystko jest mocno ukrwione, może po prostu pękło jakieś naczynko, odpoczywaj dużo, a my trzymamy kciuki, by kropek się u Ciebie w brzuchu zadomowił na kolejne 8 miesięcy :D

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy. Sama nie wiem co myśleć. Nie powiedziałam rodzicom. Tak biorę dupka, wczoraj wzięłam na wieczór druga tabletkę, dziś też rano i wieczór zjem a takto miałam jeść po jednej. Będę dzwonic do lekarza w poniedziałek jeśli nic się nie podzielę do tego czasu. Rano było czysto a teraz znów lekko różowy śluz przy podcieraniu się bo na wkładce czysto. Czekamy. Wczoraj miałam imprezę taty urodzinowa to nie odpoczywalam za bardzo. Ehh boję się. Nie nie, ja nie miałam żadnych polipow. :( znów lekko zaczyna boleć mnie brzuch.

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Czarna nic się nie martw, ja plamilam 3 miesiące (w terminie miesiączki) w ciąży i wszystko było ok. Organizm "pamięta", że miesiaczkowal i czasami tak jest. Bierz duphaston i uszy do góry :)

Anella niestety nie masz racji, bhcg produkuje zagniezdzajacy się zarodek. Ciążę biochemiczna (stąd jej nazwa) wykrywa się badaniem bhcg (biochemicznym) z krwi jak pozostają "resztki" hormonu kiedy przestaje ona się rozwijać. Tym samym kobieta dostaje jakby "spóźniony" okres i jak nie zbadała bhcg to nawet nie wiedziała, że była w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...