Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Podczytuję Was od jakiegoś czasu, dziś pora by się zacząć udzielać aktywnie:)

Domka! Wielkie gratulacje, trzymam kciuki!

Kilka słów o mnie. Mam 29 lat, córeczkę 15 miesięczną i stratę 4 lipca w 10tc, przeszłam przez to w domu, bez łyżeczkowania. Pierwszą @ po stracie miałam dopiero 9 sierpnia, jestem bojowo nastawiona, choć mój mąż chce czekać ze staraniami.

Robicie testy owulacyjne? Jakie macie opinie, doświadczenia z testami LH? Ile dni po pieszczotkach robicie test ciążowy? Czekacie z tym do terminu spodziewanej @?

Odnośnik do komentarza

MartusiaM
Cześć! Podczytuję Was od jakiegoś czasu, dziś pora by się zacząć udzielać aktywnie:)

Domka! Wielkie gratulacje, trzymam kciuki!

Kilka słów o mnie. Mam 29 lat, córeczkę 15 miesięczną i stratę 4 lipca w 10tc, przeszłam przez to w domu, bez łyżeczkowania. Pierwszą @ po stracie miałam dopiero 9 sierpnia, jestem bojowo nastawiona, choć mój mąż chce czekać ze staraniami.

Robicie testy owulacyjne? Jakie macie opinie, doświadczenia z testami LH? Ile dni po pieszczotkach robicie test ciążowy? Czekacie z tym do terminu spodziewanej @?

czesc :) wspolczuje straty, najwazniejsze, ze jednak nadal masz ta chec i motywacje w sobie, silna babka

nie stosuje testow owulacyjnych, bo raczej mam regularne cykle, jesli byloby inaczej to pewnie bym stosowala, bo idzie sie pogubic

test ciazowy zauwazylam tutaj na forum lepiej robic w dniu spodziewanej miesiaczki, albo nawet po (rzadziej pokazuje cos przed), wiec bez sensu podlamywac sie testem, jesli za wczesnie nic nie pokaze

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za informacje.
Ja zaczęłam stosować testy po okresie ostatnim- sierpniowym, bo po urodzeniu córki miałam dwa cykle i ciąża, więc nawet nie mogłam obliczyć "średniej" z dwóch pełnych cykli. Przed pierwszą ciążą miałam cykle między 27 a 33 dni, więc rozstrzał spory.

Co do straty - wydawało mi się, że jestem jedyną osobą co najmniej w województwie, która to spotyka. Jest nas wiele, tylko jest to temat tabu. W każdym razie wydaje mi się, że już to przepracowałam, teraz czas na działanie!:)

Domka , widzisz jakie życie jest przewrotne:) jakiś czas temu sto Ty mi zazdrościłaś:) baaardzo się cieszę, że Wam się udało, oby wszystko poszło po Waszej myśli:)

Odnośnik do komentarza

Martusia zobaczysz szybko się uda. U mnie też nie zdążył się cykl wyregulować po odstawieniu od piersi więc na dobrą sprawę nie znam dokładnego terminu porodu poza tym, że przypada na początek maja. Więcej dowiem się po wizycie u lekarza. Ja codziennie mierzyłam temperature termometrem owulacyjnym. Miałam paskowe testy owulacyjne z allegro i mikroskop owulacyjny ale to chyba pic na wodę i zostałam przy samym termometrze, który ładnie wszystko pokazywał.

poziomka93 pusto pusto ;/ mam nadzieję, że to się zmieni

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Odnośnik do komentarza

Gosia jak beta? Udało się zrobić? Trzymam mocno kciuki! ❤
Magdabb jak sobie dajesz radę z dwoma maluszkami? Też będę mieć podobną różnicę wieku i zastanawiam się czy warto kupić wózek podwójny rok po roku ?? Będzie u nas półtorej roku różnicy. Mam już upatrzony wózek ale boję się że jak córka zacznie chodzić to znudzi jej się wózek więc nie chce niepotrzebnie inwestować.
U mnie wszystko dobrze. Wieczorami nadrabiam forum bo w dzień nie ma czasu.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...