Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

gooosia271
Witajcie kochane. Mam nadzieję,że jeszcze mnie pamiętacie ;) trochę mnie tu nie było,ale zaglądałam do Was czasem tylko tak z bunkra ;)
I .... Chyba się udało ❤ odpuściłam i dużo czasu spędzaliśmy na Naszych kochanych mazurach. Nie wiem jak to się stało, poważnie! Bo mój mąż znowu ma dużo wyjazdów i w tym miesiącu były tylko dwa dni przytulanek. Zrobiłam teraz test bo nie mogłam wytrzymać i kurcze widać II ! Na zdjęciu trochę słabiej,ale jednak. Po niedzieli pójdę na bhcg i zobaczymy czy tym razem się uda OBY bo nie udźwignę trugiej straty.
GRATULUJĘ też dziewczynom którym się udało,a dla reszty szybkiego zajścia w ciążę!

i ja widze wyrazna kreske :) gratulacje! spokojnej ciazy zycze

Odnośnik do komentarza

Narazie dziękować nie będę ;)
Domka1 musiałam zrobić ostry reset bo już na głowę mi padało i to konkretnie.
Ostatnią @ miałam 30 lipca ,a z obliczeń wypada początek maja . Ale z racji ,że przy pierwsze ciąży miałam cc w 34tc z powodu wysokiego ciśnienia to raczej będzie to kwiecień. Aby tylko nie było powtórki bo nie daj Boże jeszcze wcześniej.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Gosia gratulacje! Ja też przywiozłam dzidziusia z Mazur ;)
Kompletnie odpuściłam, akurat miałam dni płodne ale nie myślałam o tym. Spędzaliśmy czas ze znajomymi i jest. Udało się.
Także polecam taki reset głowy. Wiele dziewczyn zachodzi w ciąże na wakacjach.

Zapraszamy do kwietniówek ☺️

Trzymam kciuki za resztę dziewczyn!

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

gosia gratuluje Gosia :-) trzymam kciuki za dalszy ciąg Twojej ciąży...

U mnie dziś szczytowy dzień,dzień owulacji,a czuje się strasznie,już wczoraj,przeddzień tej owulacji dał się we znaki dzisiaj na 100 jest ona. Nigdy wcześniej nie miałam takiej bardzo odczuwalnej tej owulacji......

Wróciłam z pracy,trafiłam jak Syn spał i skorzystałam z okazji..... :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Hildegarda No u nas starania się zaczęły zaraz po @,już nie mogliśmy wytrzymać :D wcZoraj też były ale dziś nie dam rady choć jest „ten” dzień.
Dziewczyny czuje się fatalnie,jakbym miała grypę,wszystko mnie łamie,boli głowa,podwyzszona tego ciała,są bóle krzyżowe. Nigdy naprawdę nie przechodziłam tak owulacji.....wiem że takie mogą być objawy owulcji dlatego nie wpadam w panikę ale samopoczucie...... mam nadzieje,że jutro rano już się będę dobrze czuła bo na 5:30 mam do pracy.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
Pisałam tutaj jak się starałam o pierwsze dziecko. Wraz z mężem postanowiliśmy postarać się o rodzeństwo dla Natusia, który skończył 2 latka w lipcu. Stwierdziłam że miłoby było mieć w kimś oparcie, a poza tym w kupie raźniej. Za nami już 5  nieudanych cykli (przy synku udalo się za 9 razem). Myślałam że tym razem uda nam się jakoś szybciej że głowa nie będzie tak myślała ale jednak jest inaczej. Mamusie które mają więcej niż jedno dziecko, jak długo staralyscie się zajść w drugą ciąże?
Obecnie mam 11dc  a od poniedziałku podjęliśmy próby. Śluz niby jest, jajnik mnie od wczoraj pobolewa ale nie tak mocno jak zawsze. Zobaczymy co to będzie za 2 tyg.
Wszystkim mamom w dwupaku gratuluję i życzę nudnych ciąż a starającym się życzę aby szybko ujrzały 2 kreski na teście.

Odnośnik do komentarza

Gosia to się nazywa powrót z przytupem!:) Fantastycznie, że się udało!:) Wielkie gratulacje! Dużo zdrówka i oczywiście, jeśli masz ochotę, to zapraszamy do kwietniówek:)
Ineeska witaj! Mam nadzieję, że szybko się uda spełnić marzenie o drugim dziecku:) mnie udało się teraz w niecałe pół roku.

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Witajcie kochane. Mam nadzieję,że jeszcze mnie pamiętacie ;) trochę mnie tu nie było,ale zaglądałam do Was czasem tylko tak z bunkra ;)
I .... Chyba się udało ❤ odpuściłam i dużo czasu spędzaliśmy na Naszych kochanych mazurach. Nie wiem jak to się stało, poważnie! Bo mój mąż znowu ma dużo wyjazdów i w tym miesiącu były tylko dwa dni przytulanek. Zrobiłam teraz test bo nie mogłam wytrzymać i kurcze widać II ! Na zdjęciu trochę słabiej,ale jednak. Po niedzieli pójdę na bhcg i zobaczymy czy tym razem się uda OBY bo nie udźwignę trugiej straty.
GRATULUJĘ też dziewczynom którym się udało,a dla reszty szybkiego zajścia w ciążę!

Skarbie kochane wróciłaś i to z takimi wieściami. Gratuluję. Kreseczke widać bardzo dobrze. Dodam że ja swoją pierwszą też ujrzałam na takim teście :D więc chwale ci się że i nam się w końcu udało. Test pozytywy wyszedł w imieniny mojego. Więc miałam prezent dodatkowy. Cora się bardzo cieszy. Tylko że ja na marzec.
Oj nawet nie wiesz jak mi się buzia uśmiecha... Razie. Z tobą zniknęła Patka ale dalej nie wiadomo co u niej...

Przepraszam dziewczynki że tak tylko o do Gosi pisze ale stęskniłan się. :D
Wam wszystkim którym sie nie udało mocno tule. Ale w piątek dużo z was ma testować. Więc trzymam kciuki. Zaraz doczytam jeszcze 2 strony i będę pisać dalej.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

ineesska ja ciebie pamiętam. Nawet mój telefon cię pamięta bo jak zaczęłam pisać nick to podpowiedzial:D ja w pierwszą zaszłam za 6 cyklem a w drugą za pierwszym razem za to teraz staraliśmy się ponad 2.5 roku. A więc nie ma reguły. Postaraj się trochę wyluzowac. A no i jak nie robisz to zrób sobie testy owulacyjne. No i możesz progesteron zbadać...

A co do progesteronu to gosia
Ty bierzesz duphaston teraz na podtrzymanje? Bo z tego co pamiętam to chyba niski miałaś poprzednio i to mogło być przyczyną poronienia. A jak nie to przepraszam jak pomyliłam.

Wybaczcie ale padam... Zaraz zasnę. Na stole :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki narazie jestem w lekkim szoku i muszę myśli ogarnąć. A że była strata to i z podziękowaniami narazie się nie będę śpieszyć. Ale w myślach... Mam nadzieję ,że nie będziecie się gniewać.

Agula89 mazury to magiczne miejsce i kocham ponad wszystko ;) oderwałam się od trosk...bylo szaleństwo na maxa. Skuter i woda to moja miłość . Ale potrzebowałam tego bardzo...jeszcze teraz w weekend lecimy ,ale skuter już odstawiam. Tobie również gratuluję!
Karolcia90 wzruszyłam się to czytając. Dobrze pamiętam ten czas bo razem miałyśmy stresa,ale u Ciebie byłam pewna ,że się uda ❤ i jak widać się nie myliłam. Masz już swoje drugie szczęście. Gratuluję córeczki, niech rośnie zdrowo! Buzi od ciotki internetowej.
Hildegardawiem,że ciężko to zrobić ale na moim przykładzie 3 razy się sprawdziło. Tylko i aż...odpuścić.
Teska mam "dylemat" czy kwiecień czy maj ;) a tak poważnie to jeszcze się troszkę wstrzymam. 12 września mam ginka i pragnę,aby uspokoił mnie i powiedział,że jest poprawnie. Córeczka moja jeszcze mocno żyć nie daje bo dopomina się rodzeństwa i po cichu liczę,że tym razem się uda. Młoda będzie baaardzo szczęśliwa z tej wiadomości.
magdalena3 wróciłam i tęskniłam bardzo,ale musiałam zrobić reset totalny. Tobie również gratuluję z całego serca ❤ Właśnie też o Patce myślałam- też pewnie ma reset. Nie idzie tego znieść na dłuższą metę...tylko śluz,owu i cholerna @
I Masz rację biorę Dupka. Lekarz każe to grzecznie słucham. Narazie 2x1 a co będzie potem to zobaczymy.
Trochę się rozpisałam ;) teraz sumiennie będę Was czytać. Córka od pon idzie do przedszkola to będę miała więcej czasu ;)
Nawet nie macie pojęcia jak mi WAS brakowało!

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

goosia zatem trzymam mocno kciuki za pozytywną betę.

kasie tule mocno. Tak mi przykro. A co do @ to ja po kilkunastu staraniach też miałam taką ciemna brązowa i czasem brzydko pachniala na początku. Czasem aż czarne było. Ale tylko na początku. Potem już była normalna.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Goosia trzymam kciuki za betę, kreska była na prawdę widoczną więc to musi być ciąża.
ineesska witaj, pamiętam Cię z pierwszych starań :) mój skarb w kwietniu skończył 2 lata, o rodzeństwo staramy się już 14 cykl, też myślałam, że z drugim pójdzie szybciej, ale życie ponownie uczy nas cierpliwości (przy pierwszych staraniach udało się w 13cs). Trzymam kciuki za Ciebie i owocnych starań ;)
Kasie przykro mi :( tule Cię mocno :* moze wez nospe i apap, to trochę złagodzi objawy tej @.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...