Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny,

Duże gratulacje dla wszystkich dwkreskowych :) otworzyłam forum po kilku dniach nieobecności i tyle nowości..
Czytam was czytam chociaż się nie udzielam..
Dzisiaj byłam na klinice. Mam zrobić hsg taka decyzja lekarki.
Potwierdziła, że ostatnio była ciąża biochemiczna, wyniki mamy dobre, ale martwi ją, że to półtorej roku już, a nic się nie dzieje.
Dalej mam zastrzyki, pregnyl w momencie owulacji a teraz czekać na @ i badanie..
Nawet nie wierzę już, że w tym miesiącu mogło nam się udać...
Dopadło mnie całkowite zniechęcenie do wszystkiego.. I mimo całego wsparcia od partnera oboje mówimy, że wypraliśmy się z uczuć, emocji i nawet nie chcemy już walczyć...

Odnośnik do komentarza

Orbit przynajmniej masz dobre nastawienie, trzymam kciuki za nowy cykl ;)
moniska witaj i powodzenia w staraniach :) u nas obecnie 14 cykl starań, ale wiara nie umiera.
Mininka nie załamuj się, moz3 potrzebujecie odpoczynku od starań i zresetowania głowy, chociażjeden cykl przerwy, bez myślenia o tym, może jakiś wypad na weekend, z3by odpocząć?
Mag1504 moim zdaniem test jest zalany, koniecznie powtórz, bo ten nie jest wiarygodny ani jako pozytyw ani jako negatyw

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Patunia wiem co czujesz każda z nas marzy o tym żeby albo były dwie kreski albo żeby jak najszybciej przyszła miesiaczka i co miesiąc cierpimy :( a ile się spoznia?
Mnie mdli i wczoraj bolał mnie brzuch jak na @ i już myślałem że będzie ale wszystko przeszło. A dziś rano mdlosci okropne ale to nie wiem może sobie już wkreciłam. Jutro będę bhcg powtarzać i zobaczymy. Co bdzie to będzie ale też jak nie ma nic chciałabym żeby jak najszybciej przyszła.
Dopuki nie ma @ jest nadzieja

Odnośnik do komentarza

Szczególnie że niedawno poronilas. Ja miałam po poronieniu pierwszy po 40 dniach potem 30, 21, 26 no i dziś jest 36 dzien cyklu. Tyle że byłam w szpitalu bo miałam bardzo silny krwotok przy tym cyklu co 21 dni trwał i jeszcze w szpitalu lekarz powiedział że mam owulacje w 5 dniu cyklu. Także dostałam duphaston na regulację a teraz luteine dostałam na wywołanie miesiączki lub podtrzymanie. Także jeżeli @ nie przyjdzie u Ciebie to może trzeba by było do ginka. A jakie cykle miałaś przed poronieniem i czy lekarz pozwolił odrazu się starać bo chyba pisałaś że miałaś zabieg.

Odnośnik do komentarza

mmiissiiaa
Patuniu a wiesz kiedy miałaś owulacje? Może warto by było zrobić progesteron w drugiej fazie cyklu jeżeli masz nieregularne może być wina hormonów.
tak na prawdę to nie wiem. Nie kontrolowałam tego w żaden sposób. Jak zetknęłam na moje cykle z od listopada 2018 to się przeraziłam. Nie zwracałam na to wcześniej uwagi. Rozpiętość była 21-37 dni. Ostatni cykl też miałam 37 z tym że to był po zabiegu ( poronieniu). Muszę się umówić do lekarza tylko nie chcę w czasie @. Zadzwonię się umówić jak dostanę, albo jak będzie się spóźniać bardziej to już pójdę. Lekarz pozwolił od razu. Cykl przed ciążą miałam 29 dniowy. Masakra jakaś.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza
Gość poziomka93

mooniskaaa
@ trwał 2 dni a zawsze 5. Dziś robiłam test i negatywny. W ogóle czuje się zmęczona i wymiotowalam. I strasznie bolą mnie plecy od kilku dni. Nie wiem czy sobie wmawiam...

moze w takim razie beta? ona juz na pewno potwierdzi co jest grane

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane. Mam nadzieję,że jeszcze mnie pamiętacie ;) trochę mnie tu nie było,ale zaglądałam do Was czasem tylko tak z bunkra ;)
I .... Chyba się udało ❤ odpuściłam i dużo czasu spędzaliśmy na Naszych kochanych mazurach. Nie wiem jak to się stało, poważnie! Bo mój mąż znowu ma dużo wyjazdów i w tym miesiącu były tylko dwa dni przytulanek. Zrobiłam teraz test bo nie mogłam wytrzymać i kurcze widać II ! Na zdjęciu trochę słabiej,ale jednak. Po niedzieli pójdę na bhcg i zobaczymy czy tym razem się uda OBY bo nie udźwignę trugiej straty.
GRATULUJĘ też dziewczynom którym się udało,a dla reszty szybkiego zajścia w ciążę!

monthly_2019_08/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_77770.jpg

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...