Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Patunia miesiączki powinny być mniej więcej regularne jeżeli nie są to zazwyczaj robi się badania hormonów przynajmniej ja tak miałam przed poronieniem. Cykle trwały różnie właśnie i brlam luteine lub właśnie duphaston (czy jedno czy drugie regulowalo mi je, wywoływały miesiaczke) a progesteron też właśnie różny mialam . A teraz po poronieniu to miałam właśnie cykle 21, 26 dni dlatego nie brałam dopiero w tym cyklu jest jakoś inaczej. A Ty robisz testy owu? Albo czy jesteś pewna że masz owu?
Ciągle sobie wmawia że nie udało się żeby się nie nakręcić i nie rozczarować ale niestety nadzieja jest silniejsza.

Odnośnik do komentarza

A ja dziewczyny nie wiem co jest grane, kupiłam wczoraj test i wcale nie mam ochoty go robić, nawet mnie odrzuca na samą o zrobieniu go, chyba nie mam już siły by kolejny raz zobaczyć jedną kreskę. Wczoraj na wieczór miałam pokłówania ale tak jakby w pęcherzu moczowym, bo strasznie z przodu i na dole je czułam, poszłam spać a jak wstałam to już ich nie było.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

misia nie robię testów owu i nie jestembpewna czy ją mam. Co do tych nieregularnych cykli to chodziłam do lekarzy, zmieniłam jak jeden kazał mi brać antykoncepcyjne. Drugi trochę więcej badań kazał porobić, wszystko niby w porządku, trochę policystyczne jajniki w końcu wypisał tabletki anty... Wtedy jeszcze nie planowałam dzidzi, ale jak już przepisał to mi się "zachciało". W drugim cyklu zaszłam. Teraz próbuje że 2 cykle a jak się nie uda samo to pójdę na jakieś leczenie. Miałam luteinę na 3 miesiące ale było gorzej.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Patunia współczuję bo ja prócz pcos mam jeszcze endo. I uwierz mi ze możesz tak jak nie nie mieć. Ja brałam ovulomed ale łącznie z symformine. Po testach ovu nie widziałam właśnie. Ale w tym cyklu brałam symformine i na własną rękę brałam Metformax (tak wiem że nie wolno na własną ale wczesniej dzięki niej zaszła w ciążę ) i dopiero w tym miesiącu miałam coś takiego ze w 8 lub 9 dniu cyklu miałem na tescie dwie kreski grube jeden dzień potem nic nic nic i potem właśnie w 18 dniu cyklu testy pokazywały aż tydzień czasu dwie grube krechy. Jak byłam u lekarza to powiedział że ewidentnie owu jak tak długo się utrzymuje a przy pcos niesty testy owu mogą pokazywać wyższe stężenie i żebym zrobiła progesteron i wtedy będzie wiedomo czy była czy nie. Ale z wrażenia wczoraj zapomniałam zapytać jaki był wynik :).

Przy pcos najlepiej zrobić monitoring cyklu ja niestety w tym byłam razem ale było za wcześnie a potem niestety nie miałam możliwości i czasu żeby zachaczyc. Jeżeli na usg widać bardzo dużo niewyrosnietych pęcherzyków todo owu nie dochodzi i trzeba niestety leczyć. Zazwyczaj właśnie dają tabsy anty co w jakimś stopniu hamuje a jeżeli chce się dzidzie i na usg widać te pęcherzyki to najlepejej zrobić laparoskopie lub droznosc jajników zależy od tego co lekarz zaleci. Przynajmniej mi tak tłumaczył lekarz jak się o tym dowiedziałam i wytłumaczył mi to szczegółowo.

Odnośnik do komentarza

misia czytałam o tym. Bardzo dużo też dieta pomaga. Ale ciężko gdzieś z tą dietą. Po @ wracam na fitness. To co ostatnio zaszłam to właśnie chodziłam na fitness i trzymałam się w miarę diety. Zobaczę za jakiś miesiąc, pójdę na Usg czy po tym poronieniu jest więcej pęcherzyków czy nie.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

domka super :) tylko się cieszyć...
Orbit No to się wyrwałaś,nic dziwnego jak tu koleżanki testują to i się chce samemu test zrobić,uzbrój się w cierpliwość :-)
Dziewczyny trzymam kciuki za te Was co tak długo się starają i nic,co by Wam się jak najszybciej udało. Musi to bardzo boleć kiedy inne tak szybko zachodzą w ciąże a Wy się tak długo staracie....tule mocno :*

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...