Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Byłam dzisiaj na wizycie kontrolnej u gin i melduję że mam dwa pęcherzyki po prawej stronie, jeden z nich mi pow ma 23mm a w drugim jajniku też niby jakiś trzeci jest ale mniejszy. Właśnie zrobiłam test owu i dalej negatywny, czy przy tak duzYm pęcherzyku nie powinna być już owu? Czy on moE jeszcze urosnąć?

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Onaaa21
Od pewnego czasu staramy się z chłopakiem o dzidziusia,po powrocie z wakacji zrobiłam badania z bety (1mlu/ml)- słyszałam,że jedni uznają to jako wczesną ciąże a jedni jako brak ciąży.
Po kilku dniach od badania dostałam okres który trwał jeden dzień,nie wiem co mam myśleć?

A pisało dokładnie 1ml czy <1ml ?? Bo to duża różnica. Niektóre labo nie mają dokładniejszych pomiarów niż 1. U mnie w obecnej ciąży pierwsza beta była 0.2 i wiedziałam że to ciążą. Obecnie 10 tydzień idzie :-) Ważny jest przyrost i lekarze uznają ciążę od 20ml. Także powtórz bete i będziesz mieć jasną sytuację tym bardziej że tylko jeden dzień była @ :-) Powodzenia!

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Irmina, gratuluję, wszystko będzie dobrze, nie martw się. :)
Ja zaraz dostane @. Temperatura mi spadła, mam wszystkie objawy, wiec tylko czekam. Chciałam się z Wami pożegnać, przynajmniej na jakis czas. Myślę, że mój mężczyzna tak naprawdę nie chce mieć jeszcze dzieci. Widzę po naszych staraniach, ze go to stresuje. I chyba nie umie mi tego powiedziec wprost, kiedy widzi, jak mi zależy. Jak wielu innych rzeczy, ktore potencjalnie moglyby mnie zranić. Zazdroszczę Wam wsparcia, jakie otrzymujecie i tego, jak Wasi mężowie czy partnerzy Wam kibicują. U mnie maksimum bylo, ze mi po prostu "nie przeszkadzal". Skupie sie ba sobie, na zmianie pracy, choć wiem, ze to odklada nasze plany na bardzo długo. Kiedyś myslalam, ze w moim wieku będę miala męża, dzieci, ułożone zycie. Niestety nic takiego się nie stało i choć jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna, za to, co mam, to nie ukrywam, że ciągle dziecka bardzo mi brak. Mam nadzieje, ze za dwa, trzy lata to się jakoś poukłada i obojgu zacznie nam zależeć na dziecku. Póki co muszę ochłonąć, oderwać od tego myślenia, zapomniec o tym. Będę Was od czasu do czasu podczytywac, trzymajac za Was mocno kciuki, szczególnie Hildegarda i Zaneta! :)
Wszystkie jestescie wspaniałe, dalyscie mi dużo wsparcia.
Sciskam mocno i zycze II oraz nudnych ciąż

Odnośnik do komentarza

Irmina ja rowniez gratuluje, a beta sie nie martw bo jesli tylko przysrost bedzie prawidlowy to bedzie dobrze :)) Pena jest w tym mistrzynia bo ona po 0,2 wyznacza ciaze :))

Agula jak tam bylo na wizycie???

mika u Ciebie chyba sie cykl wydluzyl, pamietam ze kiedys tez mialas 40 dc, wiec to chyba powtorka i dlatego ten test owu tak pozno byl pozytywny. Mimo wszystko dzialajcie dalej :))

PannaEm zycze wszystkiego dobrego i przede wszystkim zostania mamusia :)) co do facetow to wydaje mi sie ze u nich ten instynkt tacierzynski nie intnieje zanim to dziecko nie pojawi sie na swiecie, wiec oni tej potrzeby nie czuja tak bardzo jak kobiety. dlatego ich podejscie jest tez inne, poza tym u nas zegar tyka a oni maja mozliwosci bardzo dlugo. Moze jak glowa troche odpocznie to sie uda, zazwyczaj jak czlowiek zmienia tor myslowy to sie udaje :))) wszytskiego dobrego i wracaj do nas szybko :)

Odnośnik do komentarza

Mika a to zaskoczenie:/ to dobrze, że nie robiłaś tej bety. Trzymaj się, mam nadzieję, że szybko sobie pójdzie i kolejny cykl będzie szczęśliwy, trzymam za Ciebie kciuki:)
PannaEm dla Ciebie też wszystkiego najlepszego! Mam nadzieję, że Ci się wszystko poukłada tak jak planujesz, może jakaś szczera rozmowa z partnerem i przyjdzie moment, że u Was zaskoczy i spełnisz największe marzenie o zostaniu mamą. Tak jak pisze Maszkaron, wracaj do nas szybko, najlepiej od razu z dobrymi wiadomościami:)
Karolcia ja w ostatnich cyklach miałam lekkie mdłości przed samą @, a w tym szczęśliwym były nasilone i właśnie zaczęły się tydzień po owu, nawet myślałam, że to przecież za wcześnie na objawy ciąży i pewnie przyjdzie @. Oby i u Ciebie był to dobry znak!:) A jak się teraz czujesz?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
PannaEm przykro, że opuszczasz forum ale może faktycznie jak trochę odpuścisz to zaskoczy od razu.
Każdy facet jest inny. Może warto byłoby otwarcie o tym porozmawiać?
Mika przykro mi, że okres jednak przyszedł. Miałam ogromna nadzieje, że się udało. Strasznie długie masz cykle, może trzeba by je wyregulować?
Maszkaron miło, że pamiętasz ;) jakoś tak dziwnie dzielić się z wami nowinami odnośnie ciąży kiedy wiem, że wiele dziewczyn stara się tyle czasu już...
na wizycie wszystko w porządku. Pani doktor mówi, że ładnie to wszystko wyglada. Zarodek jest, nawet mówiła, że wydaje jej się że widzi tętno ale to wszystko jest takie malutkie jeszcze, że mam przyjść za tydzień do potwierdzenia :) ciąża jest troszeczkę młodsza.

Bardzo wam kibicuje dziewczyny ✊

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

mika tule mocno. Przykro mi że @ przylazla. Nie wiem czemu mimo dupka masz taki długo cykl.

kasie nie znam się na wielkość i tych pęcherzyków ale z tego co pamiętam to dziewczyny brały prgnyl zastrzyk już przy 19mm pecherzykach. A gin nic nie mówił?

pannaEm z facetami ciężko się rozmawia. Mój np nie potrafi okazywać emocji. Tak jest nauczony z domu to wyniósł. Co innego co córki. Albo jak jest sam ze mną. Więc może i twój to w sobie trzyma i inaczej nie potrafi tego okazac. Mojej kuzynki mąż dopóki nie był mężem to ciągle bal się dzieci i pytal kuzynki vzy oni też odrazu po ślubie też muszą mieć dzieci. Oczywiście ona mówiła że odrazu nie i takie on miał nastawienie. A jak ślub się odbył to sam nagabywal aby jak najszybciej dzieci mieć. Zapisał siebie i ja na dokładniejsze badania po 5msc starań ale na szczęście nie były potrzebne. Bo się udało za 5razem. A nawet jej testy owulacyjne kupował. :D więc tak jak MadziaK oni mają taki trochę opóźniony instynkt. Trzymam kciuki abyś do nas wróciła z pozytywnymi wieści ami.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

PannaEm mój jak ma problem to nigdy nie powie jaki, jak pytam to mówi że nic się nie dzieje, jak spytam drugi raz to się wścieka ze mu wmawiam heh
Magdalena że ja mam opozniony instryknt? :p no mój oststnio byl ze mną na wizycie i się wkurzylam bo mówię dr że ja prawie nie czuje żeby młody się ruszał, i czasem jak przyloze detektor to serduszko się przemieszcza a ja nic nie czuje, wiec żeby przepływy sprawdzila czy jest ok, a mój mąż na to że za duzo internetu się naczytałam i wymyslam!! Ale Pani dr go zgasila mówiąc że zawsze jestem spokojna i zrównoważona i nie wymyslam sobie głupot. Potem w aucie mówię mezowi zeby takich bzdur nie opowiadał, a on mi na to że po co w ogóle mówić o tym skoro on wie ze jest wszystko dobrze, taaa ciekawe skąd. Na drugi dzień się okazało że miał jakiś problem i stąd był złośliwy ale oczywiście przyznał się jak już problemu nie było. Czasem to wziac i udusić :p

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak nie ty misku. Przepraszam że tak to zabrzmiało. Chodziło mi o to że zgadzam ie z twoją wypowiedzią o mężczyzn i instynkt tacierzynski. Ze opóźniony dopiero po porodzie są tatusia i naprawdę nie jak my mamy od początku. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ona to chyba tak jak dziewczyny piszą nie była ciaza. U mnie 0.2 dało mi nadzieję gdyż badam co miesiąc i zawsze było <0.100 jak nie było ciąży. Więc powtorzylam i był duży przyrost. <br /> PannaEm znam to doskonałe. My już jesteśmy długo po ślubie jakoś 5 lat po dojrzałam do tego by być mama ale mój mąż nie chciał bo to nie odpowiedni moment. Przed ślubem ustaliliśmy że chcemy 3 dzieci ale potem oboje dużo pracowaliśmy i nie było czasu na dzieci. O pierwsze staraliśmy się dwa lata ale mąż tak dał mi odczuć na prawdę że chce dopiero po pół roku. Sam pilnował by sexy były w okolicach owulacji i dorzucał się na monitoringi. Udało się po dwóch latach staran z pierwszym A teraz z drugim to już oboje chcieliśmy jak najszybciej i udało się po pół roku. A i teraz mąż mówi że mogliśmy się starać zaraz po ślubie :D

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...