Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

To czekamy na niedziele i trzymamy kciuki. A tymczasem ja życzę miłej nocki bo padam
Trochę porobilam w foli bo ogórki zamiast po sznureczkach to po ziemi się szły.
No a teraz odpoczywam bo czuje zmęczenie i ból kręgosłupa.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
Hejo Dziewczyny. Stresuje się jutrem. Nawet nie wiem co mężowi powiem, dlaczego znów idę oddać krew. Ehh no nic. Dam radę. Dziś znów cały dzień bolało mnie podbrzusze. Raz bardziej, raz mnie. 3majcie kciuki!

żabeta testuj że mną jutro!

Za ciebie trzymam też kciuki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej hej, Żaneta, Czarna trzymam kciuki za Wasze testowanie/wyniki!

U nas dobrze, mała ma się świetnie, choć był mały kryzysik bo odrzuciła pierś i przestała przybierać, teraz jest na mm i wszystko ok. Z dwójką jest co robić choć ogólnie daje rade, tylko starsza ostatnio o wszystko płacze i jak czasem dwie na raz się uruchomią to tylko uciekać (żart :D) Aha i jeszcze mamy dysplazje bioderek i Agata jest w ortezie, na początku był bunt ale po tygodniu się przyzwyczaiła. Na początku sierpnia powinno już być ok.

Pena, Magalena i również pozostałym którym się ostatnio udalo, jeszcze raz życzę Wam spokojnych ciąż!

Odnośnik do komentarza

Bibs
.....

Pena, Magalena i również pozostałym którym się ostatnio udalo, jeszcze raz życzę Wam spokojnych ciąż!

Dziękuje raz jeszcze :* za 2 tyg następna wizyta to już czas zleci bo takto nie było wiadomo czy tam w środku wszystko wporzadku. Ja właśnie zjadam kanapkę bo tak mnie ssalo że nie mogłam zasnąć :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czarna dokaldnie. Inny jest poziom w moczyca inny w krwi. U mnie akurat przy becie 4,3 wyszedł cien cienia. Ale widac mialam większe stężenie w moczu niż Karolcia. A beta 8 dni po owulacji której byłam wręcz pewna bo ja czułam negatywna, no i tak czułam że była 4 dni później i wtedy już beta pozytywna. Już nie mówiąc o Pewnie która wylapala poziom 0,2 i to już był początek ciazy. Takze lepiej sprawdzić i wiedzieć czy rośnie czy maleje niż się zastanawiać i denerwować.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...