Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam piękna szybką wizytę. Interpretacja wyników i dała mi kartkę do endokrynologa. A no i tego mojego jeszcze muszę zbadać bi nie wiem czemu wyleciało mi to z głowy.
I zamiast luteiny mam brać duphaston od 16dnia cyklu do 25dn na wyregulowanie. Ale to było w takim tempie że teraz nie wiem przez jak dlugo. Napewni po 2 tabletki

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

No i mam na 2cykle.
Ale szczerze to mam już tych lekarzy j badań i leków dość. Nawet nie kupuje testów teraz owu bo jakoś nie chce robić. Nie wiem czy chce wyluzowac czy poddać się. Muszę z moim pogadać co on o tym wszystkim myśli.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Kochane co zrobić by nie leciało tak bardzo mocno . Ja co chwilę.do łazienki chodzę bo leci.
Widziałam aptece ziołowy lek hemorigen Femina on przeznaczony jest dla kobiet mocno krwawiących . Chyba go kupię . On nie skraca okresu ale nie leci tak mocno zmniejsza krwawienie

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Żaneta mi się wydaje że nie powinnaś zmniejszac krwawienia, macica się oczyszcza i stąd tyle krwi.
Magdalena a dr wykluczyła pcos? Co powiedziała o wynikach?
Anella super wieści, prawdziwy cud! :)
A któraś wczoraj pisała czy stosunek w dni płodne daje pewność ciazy, z trgo co czytałam to stosunek w dniu owulacji daje 30% szans na ciąże, kiedy oboje partnerzy są zdrowi, jeśli to jest dzień lub dwa wcześniej to te szansę są mniejsze.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Zaneta a może wybrałabys się na ginekologiczna izbę przyjęć bo możesz się wykrwawić i zaslabnac od tego. Moja mama mi mówiła że też tak z niej leci tylko że ona ma endomerioze i czasami się krwawienie nie chce zatrzymać i wtedy na lyzeczkowanie musi iść do szpitala. Mam nadzieję że u Ciebie to nie endometrioza bo to straszne holestwo jest

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Bibs
Magalena3 a co powiedziała Ci o tych wynikach biopsji endometrium ? Miałaś robione usg? Masz w planach następna wizyte u niej?
Dobrze, że dostałaś duphaston to poskromi chociaż te Twoje megadlugie cykle.

Biopsja super. Takie opinie też znalazłam w necie. To amh dobre bo jeszcze nie mam 30tki. A o pcos to stwierdziła że nie możliwe bo ona nie widziała za nieprawidłowości w jajnika h na usg. Teraz mi nie robiła ale poprzednio. A czy chce wizytę u nie.? Chyba tak bo ona chociaż mi od początku do kończą przeanalizowałam wszystko wyniki. To atpo trochę za duże dlatego ten endokrynolog i te badanie nasienia jeszcze aby zrobić. Bo ona nie widzi nic innego aby było przyczyną. No i żeby wyregulowanie lowac te cykle. Mam wizytę u niej zapisana na ostatniego lipca to mam nadzieję że zrobię już wszystkie badania. Nie szukam narazie nikogo więcej. Dam sobie na luz. Już chyba się powoli godze że mam tego jednego skarba i wiecej narazie mieć nie będę.

Żaneta może skonsultuj się z ginem. Z taką dolegliwością powinien cię odrazu przyjąć a jak nie to jedz na sor. A zmniejszanie samemu krwawienia to nie wiem czy dobry pomysł bo może Ci się wydłużyć. Sama nie wiem dokładnie co bym zrobiła w takiej sytuacji ale ratowalabhm się napewno rada lekarza.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena tak. Wszystkie wirusowe się skończyły
Ale po drożność to do jesieni poczekamy i wtedy zrobimy drugi raz te wirusowe i iui to teraz z czasem nie wyrabiam jeszcze ta choroba mamy
I tak już szef dziś marudził że Za często sklep zamykam bo wychodzi że każdy poniedziałek czerwca będzie zamknięte
Wprowadzenie cewnik mnie przy hsg nie bolało więc może teraz też tak będzie
Chyba najbardziej przerażają mnie dziury w brzuchu

Odnośnik do komentarza

Ja też nie miałam problemu i bólu przy cewniku. Gorzej jak wyciągają bo czuje się takie lekkie uszczypniecie ale taki ból to pikuś np z cc albo obkurczajaca się macica :D

Dobrej nocki życzę. My właśnie skończyliśmy grilla. Sąsiedzi się rozeszli. Corka już śpi a więc i ja się kładę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Oczywiście zasnac nie mogę. I tak myślę może mi podpowiecke w jakim dniu cyklu powinno robić się estrogen i czy coś jeszcze się z tym robi. Bo już dumam co jeszcze zbadać. Napewno przed wizytą u endokrynologa zrobię ts 3 i ts4

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wam za informację. Zatem może lepiej najpierw pójdę na wizytę to mi zleci kiedy co zrobić. Muszę sobie tylko te tsh i atpo druk ac na wizytę. A jeszcze wcześniej muszę się umówić. Bo dałam sobie wczoraj spokój i od poniedziałku zacznę działać.
Milego dzionka

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magalena3 jak nie robiłaś lh i Fsh (ja bym zrobiła) to możesz spokojnie zrobić na początku cyklu, jak dziewczyny piszą, tak też zlecają ginekolodzy, to do oceny rezerwy jajnikowej się bada,choc Ty miałaś już robione tez amh. Estradiol robi się albo na początku cyklu z tamtymi badaniami, ja bym dodatkowo zrobiła też w terminie owulacji, gdzie teoretycznie powinno go być najwięcej. Wyszukaj sobie na stronie parenting badania hormonów.

PS ja już napisałam posta na ten temat ale dziwnym sposobem trafił on do moderacji :p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...