Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny:) U mnie już po krwawieniu z samego rana pojechałam zrobić betę na cito zanim dojechałam do domu to wynik już był niestety negatyw.... no nic czekam do 21dc i robię progresteron może to coś wyjaśni. Obudziłam się po północy mój oglądał jakiś film i mówi tak" jak będzie potrzeba to też zbada się jeszcze raz może coś się u niego po zmienialo bo pracuje w mega ekstremalnych warunkach w goracej temp" bylam w szoku bo nie rozmawialismy wczesniej o tym i sam z siebie zaproponował kolejne badanie

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Patka to ekspresowo zrobili wynik. Dobrze że zrobiłaś przynajmniej wiesz na czym stoisz ! Wkoncu się uda ! Mój gin też powiedział że trzeba będzie w wakacje powtórzyć badania męża bo to już pół roku będzie jak się staramy. Tylko mój mąż uważa że jak jedno zrobił naturalnie to drugie też.

Ja dziś byłam robić progesteron i bete też zaznaczylam ale u nas nie ma opcji na cito wiec musze czekac do wieczora. Wogole to muszę zmierzyć sobie ciśnienie bo tak mi krew leciała po pobraniu że nie szło zatamowac i znalazłam w torebce tampona i on pomógł haha ale ręka cała od krwi była.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Patka przykro mi że beta ujemna. Zawsze jakaś nadzieja była. Chociaż wiesz na czym stoisz. Moim zdaniem zrób sobie testy owu będziesz wiedziała kiedy owu będzie i dopiero odliczyć 8-10dni od tego i zrobić progesteron. Tak jak pisze pena.

Ciężko mi się cokolwiek robi w te upały. W domu jeszcze jest sprawiedliwie ale ile można w domu siedzieć. Zostało mi się łazienkę posprzątać i popracować ale to drugie narazie niemożliwe bo padne :D
Ale vasenik małej mamy rozstawiony to i ja się zamocze jak mi gorąco. No i narazie daje rade z nie jedzeniem słodkiego. Ale ciężko na początku. Jednak się nie poddaje.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

pena89
Patka to ekspresowo zrobili wynik. Dobrze że zrobiłaś przynajmniej wiesz na czym stoisz ! Wkoncu się uda ! Mój gin też powiedział że trzeba będzie w wakacje powtórzyć badania męża bo to już pół roku będzie jak się staramy. Tylko mój mąż uważa że jak jedno zrobił naturalnie to drugie też.

Ja dziś byłam robić progesteron i bete też zaznaczylam ale u nas nie ma opcji na cito wiec musze czekac do wieczora. Wogole to muszę zmierzyć sobie ciśnienie bo tak mi krew leciała po pobraniu że nie szło zatamowac i znalazłam w torebce tampona i on pomógł haha ale ręka cała od krwi była.

my z mężem też pierwsze dziecko mamy naturalnie po trzech cyklach starań a jak z drugim nie wychodzilo drugi rok mąż zrobil badania i nie wyszły dobrze, a nie pracuje w żadnych szkodliwych warunkach. Na szczęście zgodził się iść do lekarza i zobaczymy co on mu powie. Ja dzisiaj z rodziną spędziliśmy razem super dzień, najpierw pojechaliśmy nad zalew, później rejs statkiem, trochę pozwiedzalismy i już jesteśmy w domu. Relaks

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Naciag ja nie widzę ale ja tylko na tel patrzę może na kompie lepiej widać choć prawdę mówiąc 7 dni przed @ raczej tylko beta wyjdzie i to nie zawsze. Cierpliwosci.

Kurde u mnie była Owulacja późna ! Progesteron 12.26 :D Czyli @ będzie w poniedziałek bo już zauważyłam że jak jest progesteron koło 12 to okres przychodzi 6 dni po tym badaniu. To bedzie 41dc :D

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry kochane moje wszystkie :* czytam Was cały czas :) ale jakoś nie mam chwili żeby się odezwać wiecie jak to w pracy. Za 10 dni testuje póki co mam same objawy ciąży (ta prędzej świra) cycki (obwódki) mi ciemnieją, troszkę kręci mi się w głowie :) jak mój mąż strzelił mi gola to musimy mieć syna wybitnym piłkarzem będzie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...