Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

gooosia271 mnie na takie bóle bardzo pomaga Ovarin, i przyłożenie gorącego termoforu, a też czasami aż mnie skręca i mdli.
Jeśli chodzi o łóżeczko to my naszą córkę jak miała 2 latka zaczęliśmy przenosić na łóżko duże, które stało obok jej łóżeczka. Jak chciała to w nocy się przenosiła do łóżeczka a jak nie to spała w dużym aż w ogóle już nie przechodziła i złożyliśmy łóżeczko. Jeszcze na początek, któreś z nas spało z nią w dużym łóżku.
magalena3 Jak ja bym chciała, żeby moja tak porządkowała wszystko, ale ona to bałaganiarz jakich mało, ale zawsze do spania bierze maskotkę i codziennie inną.

Odnośnik do komentarza

Magdalena nie planujemy zmieniać mu łóżeczka, to ma być na dłużej dla niego, później jako tapczanik. On również jak Twoja układa wszystko otakcjak było, jest pudełko z autka i, jest półka z książkami itp i jak coś odnosi to zawsze na miejsce. Poduszki i rzeczy w łóżeczku też układa tak jak mają być.
Ja to się tak zastanawiam czy ta ilość poduszek zabawek i to że szumis musi szumiec to jest normalne w tym wieku hihi, ale byliśmy ostatnio u neurolog z nim to nic nie mówiła na szumisia i inne, więc widać jego to uspokaja. Ja i mąż np musimy mieć tv włączony zeby zasnąć, inaczej nie zaśniemy hehe.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny.
A mnie dzisiaj boli podbrzusze. Mam taki jednostajny ból niby jak na okres ale trochę inaczej niż zwykle.
Poronienie miałam 11 maja, owulację niby 25 maja a okres powinnam dostać za 8 dni.
Zastanawia mnie czy to już przed miesiączką mnie boli brzuch, czy owulacja mi się przesunęła czy co... :|

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Magalena3 widzę, że wyjazd udany tylko ta wstrętna @ trzy grosze zawsze musi wtrącić. Mam nadzieję, że na wizycie dowiesz się czegoś konkretnego.

Patka ja to chyba jestem ślepa bo 2 kreski nie widzę, czekam na kolejny test, wtedy powinno już coś wyraźniej widać. Powodzenia!

Nasza cora jak skończyła 2 latka dostała większe łóżeczko 90x180cm z takimi niskimi barierkami bo jej "stare" miało czekać na siostrę. O dziwo od samego początku nie miała problemów ze spaniem w nim. Nic nie zastawialam i ładnie śpi. Ale muszą być koniecznie 2 małe poduszki do trzymania w raczkach i maskotka w kąciku (już nie szumiaca) i biada jak coś będzie nie tak bo wtedy awantura. No więc dzieci mają swoje przyzwyczajenia i chyba musi tak byc :D

Odnośnik do komentarza

Bibs wiem że te kreski aparat nie chce jak na złość uchwycić niestety mój telefon jest w naprawie i mam zastępczy w rzeczywistości te kreski są widoczniejsze:/
Kasia zawsze pojawia się ból w wyznaczonym dniu owulacji i w tym czasie u mnie pojawia się śluz ciągnący wyglądem przypomina białko kurze :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Magalena nie myślałam by ponownie robić progesteron. Ale jadę we wtorek na badanie piersi to może zrobię przy okazji chyba że wcześniej @ przyjdzie :D W sumie to byłoby lepiej bo badanie piersi powinno się robić początkiem cyklu. Tylko że terminy były na dwa tygodnie na przód temu na wtorek mi wypadło. Póki co nie czuje by @ miała przyjść.

Patka jak się powiększy Twoje zdjęcia to widać delikatna druga kreskę. To pewnie poczatki więc może być jeszcze słaba. Robisz dziś bete ??

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

patka19 tylko ja nie mam tego śluzu :( przed pierwsza ciąża miałam ale teraz już nie, próbowałam olej z wiesiołka, fakt pomógł z rozrzedzeniem wszelkiej wydzieliny -nawet z nosa mi się lało jak z kranu :), ale jak wspominałam o tym ginekologowi to tylko mi pow, że może jest ale jest go mało i dlatego nie widzę i tyle było z nim o tym rozmowy.
Czy Wasze dzieci tez ciągle dopytują kiedy będą mieć brata albo siostrę?

Odnośnik do komentarza

Pena też tam myślę że to początek według moich wyliczeń to 4 tydzień dopiero tak że może być tak że jeszcze będą bladziochy, dziś jedziemy do Siemianowic na bete :D
Kasie mi na śluz pomogło siemię lniane bo na początku miałam tak samo jak ty że było to mało :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

~Kasie
patka19 mielone czy gluty? mielone przełkne ale gluty mnie odrzucają

Ja miałam mielony robiłam z tego kleik A potem to juz tak weszło w nawyk że dodawałam do jogurtu sałatek itd :)
A co do rodzeństwa to był taki okres że młoda żyć nie dawała z siostra potem była faza że nie chce rodzeństwa bo będzie jej dokuczac tak jak mlodszy kuzyn itd a teraz znow chce bo u kolezanki w klasie pojawil się młodszy brat :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ale się narobiło ... pamiętacie mówiłam że możemy się zacząć starać dopiero w czerwcu?! wczoraj mąż tak się łasił łasił i samo wyszło krew nie woda... :) ale ten no jak mamy się starać to wiadomo już bez zabezpieczeń.... sprawdzam sobie dziś kalendarz i tak mnie tknęło kiedy ta miesiączka była ja patrze a tam 16.05 czyli wczoraj był 14 dzień cyklu czyli okres między 10 a 18 potencjalnie dni płodnych tak??? o kurczaki zamiast się starać w czerwcu to ja będę musiała testować w czerwcu :) ale boje się miny mojej gin.... mówiła 2 miesiące zaczekać.......

Odnośnik do komentarza

Kasie
MamiMargo jesteśmy w tym samym dniu cyklu :), ja też ost miesiączkę miałam 16.05, a ilu dniowe masz cykle? ja 24-25dni. Gin zrobi minę jak wyszło :) a wiesz jak to jest jak się nie chce to się ma jak się chce to się nie ma :)

nosz do diabła z tym czekaniem ja taka jakaś do tyłu chodzę ostatnio tak mi się tego dzidziula chce stękam że cykle za długo trwają to pach masz babo wstrzeliłam się idealnie w cykl :) 30dniowe są moje cykle ale bywają i takie po 40 dni więc jest 50 na 50 że zaszłam :) wczoraj no mój świat oszalał jakieś 20 minut temu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...