Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

No i oczywiście mnie zbyt. Bo on się nie zajmuję niepłodności wtórna. Ale mówię że chce tylko interpretacji wyników. To powiedział raz jeszcze ze się nie zna. Mówię o tym teście owu to powiedział że jak pozytywny to owulacja jest. I kazał luteine brać ale teraz to sobie darować i od przyszłego miesiąca. A więc akurat mam 7czerwca wizytę u tej Pani bo to jakoś będzie 10dc więc od 14 mam brać to zobaczę co ona powiem bo ten pożal się Boże lekarz mnie poprostu zbyl. O badaniu usg nie ma konieczności. I o.... Wr.....

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Kuźwa co to za ginekolog?? Może nie chodzi o niepłodność tylko o zaburzenia hormonalne do cholery, aż się wściekłam jak to przeczytałam. Co za matol :/ to prawie jak na poszłam z Filipkiem i mowie co mu się dzieje po zjedzeniu białka zwierzęcego na co alergolog!! Stwierdza że nie można mieć alergii na wszystkie rodzaje a to co on ma to nie są objawy alergii. No i pogadali, wszystko mi czasem opada jak tych lekarzy słucham :/

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Mika i mnie się taki cykl szykuje.
A ten mój to szkoda słów. Żyje tym wyjazdem teraz. Mam tylko nadzieję że ta @ nie będzie taka wredna na tym wyjeździe. Chociaz przyznam że ciągle jeszcze myślę o tym chamie co tam pracuje chociaż pracuje to dużo powiedziane. :/

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
Mika i mnie się taki cykl szykuje.
A ten mój to szkoda słów. Żyje tym wyjazdem teraz. Mam tylko nadzieję że ta @ nie będzie taka wredna na tym wyjeździe. Chociaz przyznam że ciągle jeszcze myślę o tym chamie co tam pracuje chociaż pracuje to dużo powiedziane. :/

Brak słow na niektórych „lekarzy” i tyle. Nie ma co sobie takim głowy zawracać . zmień go i to jak najszybciej..
no ostatnio miałam cykl 39 dni wiec zobacYmy jak teraz. Test robiłam 33 dnia i negatywny wiec na to już nie ma co liczyć

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

U mnie zero objawów więc pewnie też nic z tego. Są takie dni że mam nadzieję, ale są też takie że w tym temacie czuje pustkę i nic więcej. Są takie chwile że czuje się gorsza jako kobieta, niepełno wartościowa. Mam wrażenie że ludzie patrzą na mnie i myślą "to ta niepłodna, nic nie wie o życiu bo nie ma dzieci, lepiej niech się nie wypowiada".
I tak to wygląda, co miesiąc przeżywamy żałobę, żeby po niej znowu nabrać resztki sił i próbować dalej. Taki nasz los, dobrze że trzymamy się razem :)

Odnośnik do komentarza

Samozycie pięknie to ujełaś.

Jak opowiedziałam mojemu co u lekarza to się usmiał ale widać że też się denerwuje. Następny konował który nadaje się do bezproblemowych ciąż i organizmów kobiecych.
Nawet moja szwagierka do jednego chodziła ale jak coś zaczęło się dziać w ciąży to odsyła dalej bo on się nie zna. To się kuźwa pytam na czym się zna?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Samozycie co Ty piszesz ! Nie jesteś gorsza i nikt tak nie myśli! Jeszcze przyjdzie Twój czas i będziesz najszczesliwsza mama na świecie:-) Trzeba w to wierzyć! Znam ten ból jak koleżanki wkoło zachodziły w ciążę, jak widziałam kobiety obce na ulicy z brzuszkiem albo z dziećmi. Ale nie poddawalam się i się też doczekalam po 24cyklach nieustannej nadziei że się uda :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

pena89
Magalena może lepiej że powiedział szczerze że się nie zna niż jakby Cię zwodzil i faszerowal lekami. Czas zmienić lekarza i obyś od razu trafiła na tego co pomoże :-)

Oczywiście że lepiej ze tak powiedział ale on nawet nie zinterpretowal wyników. Nawet nie kazał mi z tym atpo iść do endokrynologa. Ani nie zwrócił uwagi że jest za wysokie. Na wyniki morfologii i moczu nie zetknął. A jak mu powiedziałam że cytologia jest dobra bo odebrałam wyniki to dopiero zerknal i burknal a no tak. Przepraszam że tak naskakuje na niego ale nerwy jeszcze mam. Trochę się śmieje i trochę szaleje. A więc hormony buzuja.

Dziś test owu jeszcze bardziej dokładnie pokazał dwie kreski.

Dobrej nocki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dzień doberek.
Jak mnie się dobrze dzisiaj spało. Zasnęłam coś po 22 a obudziłam się 30minut temu. :D nawet budzika mojemu nie wyłączyłam tylko jak się gramolil przeze mnie to się przebudzilam :)

Dzisiaj patrzę na oba testy i jakby takie same są.

monthly_2019_05/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74889.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

No jak miałam owu w 18dc co mi test pokazał to cykl miałam 34dniowy. A więc dumam że teraz mam 26dc pozytyw to tak około 40-41dc będę miała. Ta faza lutealna wydaje mi się że jest dobra. Jest te pomiędzy 10 a14 dni.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magalena3 no i bardzo dobrze, zbadasz progesteron i będziesz wiedziała co i jak. Jak cykl się przedłuży i faza lutealna będzie min 10 dni (12lepiej)to dobrze, nawet jakbyś miała brać dodatkowo luteine. A jak przyjdzie @ wcześniej to wtedy również powinnaś brać luteine na wydłużenie fl lub uregulowanie cyklu. Do 7.06 do wizyty będziesz miała obraz sytuacji a lekarka powinna się wykazać.
Ps a gdzie w góry wyjeżdżasz? Być może już pisałaś a ja nie zakodowalam...

Odnośnik do komentarza

Mam właśnie na luteine jeszcze receptę ale mam w domu całe opakowanie. Niby powinnam brać od 14dc ale 10dc będę u lekarki więc będę brała pod uwagę jeszcze jej opinie na ten temat. A jak @ jednak nie przyjdzie to też będę brała po pozytywnym teście.

A jedziemy w centrum bo zakopane. Jedziemy w pon. I wracamy w piątek. A wiec trochę pochodzimy. Chociaż będą z nami znajomi z Anglii i oni twierdzą że na Gubałówka nie będą wchodzić tylko wjada kolejka albo autem pojedziemy bo im się nie będzie chciało. To się zastanawiam po co oni w góry jadą jak im się chodzić nie chce. Na morskie oko nie chcą iść tylko wyczytali że można bryczką pojechać. Jak chcą to niech jadą ja idę z dzieckiem piechota. Moja mama po zabiegu kolana też idzie piechota a oni twierdzą że 7km to duzo :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Cześć jestem tu nowa i mam do was pytanie wczoraj byłam u lekarza żeby potwierdzić ciążę niby 4 tydzien ale lekarz na USG nic nie widział kazał przyjść za tydzień ostatnia miesiączka była 12-04 testy były dwa pozytywne chodź ta drugą kreska była blada dodam że zbliżenie było w ostatni dzień płodny według kalendarzyka z telefonu czy jest możliwe że jednak jestem w ciąży?proszę o odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Sandra dla pewności i swojego spokoju możesz iść do laboratorium i zrobić betahcg. Ale jak 4 tydzień to normalne że nie widać nic na usg. Dziewczyny tutaj jak miały betę okolo1000 to dopiero było widać na usg. Więc nie martw się na zapas i oczywiście gratulacje :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...