Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Mika z tym zębem miałam podobna sytuacje... nawet śmiałam się do mojego że boli mnie ząb którego nie mam A okazało się że został kawałeczek :D znowu u siostry było tak że coś jej dentystka źle zrobiła i ja bolało faszerowala się tabletkami przeciwbólowymi aż jej spuchla buzia i był przezut na migdały wdalo się zapalenie... kochana mocno trzymam kciuki za twój cykl :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

patka19
Mika z tym zębem miałam podobna sytuacje... nawet śmiałam się do mojego że boli mnie ząb którego nie mam A okazało się że został kawałeczek :D znowu u siostry było tak że coś jej dentystka źle zrobiła i ja bolało faszerowala się tabletkami przeciwbólowymi aż jej spuchla buzia i był przezut na migdały wdalo się zapalenie... kochana mocno trzymam kciuki za twój cykl :D

Dokładnie Patka tak miałam. Boli mnie ząb a mój mówi który a ja ze ten wyrwany :D

Dziekuje za tak liczne trzymanie kciuków ale jakos w to nie wierze ze się uda tak szybko no ale nadzieja ponoć umiera ostatnia także czekamy;)

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Hej. Dziś jest równo tydzień po owu. Bylam zrobić dziś krew do Endo na czwartek i tsh super poniżej 1. Prolektyna 10.2 więc w normie i tylko sobie myślę że jeśli by się udało w tym cyklu to czy nie powinna być wyższa więc idąc tym tokiem myślenia doszłam do wniosku że @ będzie

Odnośnik do komentarza

Mika w marcu miałam badana i była ok16 czyli w normie Ale zalecił brać bromergon na obniżenie. Potem gin w klinice kazał odstawić bo przecież jest w normie A teraz mam kontrolne czy spadło
Gosia no właśnie nie wiem wydawało mi się że powinna urosnąć w ciąży bo to jest hormon który wspomaga produkcję progresteronu i na pewno mają to w dużym stężeniu kobiety pod koniec ciąży i karmiące
Stąd też kobiety karmiące nie tak łatwo zachodzące ciążę bo wysoki poziom prolektynu to naturalna antykoncepcja

Odnośnik do komentarza

Prolaktyna rosnie w ciazy ale w pierwszym trymestrze nieznacznie, ja robiłam na początku ciazy razem z beta i progesteronem bo jakby to nie była ciąża chciałam sprawdzić te hormony. No i ona była w górnej granicy normy tej zwykłej. Pod koniec ciazy lub dopiero po porodzie mocno rośnie żeby wytworzyło sie mleko. No i progesteron też pomału rośnie przez całą ciąże. Poczytajcie w necie to na pewno będzie to wyjaśnione z podaniem norm dla poszczególnych trymestrow.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Gosia no ja tez nie wiedziałam. Poczytam dziś trochę i znalazłam tylko że pod koniec . Pewnie jej poziom wiąże się z wytwarzaniem mleka pamiętam że jak byłam w ciąży to od drugiego trymestru miałam już wycieki z piersi
Nigdzie nie znalazłam jak wcześnie zaczyna rosnąć czy od samego początku czy później

Odnośnik do komentarza

DoMaRy mi przy córce nic kompletnie w ciąży nie leciało z piersi . Co prawda miałam cc w 34tc to i po nawet grama pokarmu. Totalna Sahara... A Ty proszę się tak negatywnie nie nakręcaj bo też nie dobrze i nie czytaj o niczym . Miej czystą głowę ,a z netu też trzeba brać poprawkę na wszelkie info.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Łooo ale się rozpisalyscie.
Ja co do prolaktyny też wiem że w drugim trymestrze albo na początku trzeciego zaczęła mi siara cieknac. Ale to czasem. Mimo że cc miałam w 36tygodniu to pokarmu miałam dużo a więc moja prolaktyne była chyba dobra.
Dziś u mnie test dla potwierdzenia że już owu nie będzie. I negatywny. A więc czekan z wami tydzień.
Mnie chyba znowu katar rozkłada. Ale podejrzewam najbardziej alergie. Wzięłam alegre i jest dużo mniej. Tak mi trochę głowę jakby ciśnienie rozsadzało.
Lece spać bo pisze do was ten wpis już 3 raz i ciągle coś dopisuje.
Dobrej nocy.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Bibs
Dziś o 19.25 przyszła na świat nasza córeczka Agatka, 3490gr,56cm 10pkt poród SN. Całkiem szybko nam poszło :)

Moje gratulacje skarby. Jakie piękne imię :* ściskam mocno i zycze szybkiego powrotu do domu.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...