Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

DoMaRy i ja Ci życzę aby drożność była wporzadku. Ale mam również nadzieję że nie będzie konieczności już robienia.

Samożycie U mnie te testy coś wtym cyklu nie chcą pokazać drugiej kreski ale testuje od 15dc bo zwykle miałam w 18dc pozytywny. A teraz 15dc były najbardziej ciemne więc albo owu była przed 15dc albo wogole jej nie będzie. Chociaż wczoraj wieczorem dumalam że może ten Pcos u mnie rozwija i dlatego te testy takie oszukany się wydają.
Ale co będzie to będzie. Dzisiaj muszę torby podróżne odkopac. I ubrania letnie znieść bo to koniec maja nie wiadomo jaka pogoda będzie a jedne czy dwie pary spodenek zawsze się przyda.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Samozycie ja tego 15dc nie miałam takich samych kresek. Tylko najciemniejsza z tych dni co testowałam ale racja jakbym wcześniej zrobiła np14dc to pewnie byłyby identyczne więc owu wtedy 15-17dc. Oj tam jak była owu to przytulanki też były. A jak nie było to może w następnym cyklu będzie.
Planuje w piątek jechać zrobić progesteron.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny jestem jestem.
Musiałam kilka stron nadrobić. Trochę się wyluzowalam na majowce A teraz czekam do gina na monitoring. Byłam u niego przed majówka w 5 dc. Przepisał mi metformine i na dzisiaj wpisal.
Staram się wyluzować. Nie robię testów nie mierze tempki ale i tak myślę.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Scandi
Hej dziewczyny jestem jestem.
Musiałam kilka stron nadrobić. Trochę się wyluzowalam na majowce A teraz czekam do gina na monitoring. Byłam u niego przed majówka w 5 dc. Przepisał mi metformine i na dzisiaj wpisal.
Staram się wyluzować. Nie robię testów nie mierze tempki ale i tak myślę.

Scandi bo to się nie da nie myślec jak się czegos bardzo chce... mam to samo.
Ja póki co 31 dzień cyklu i od 3 dni boli lewy jajnik i brzuch z lewej strony. Póki co czekam i nie testuje.

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

No i już po wizycie. Wczoraj bolał mnie jajnik i dzisiaj rano też. I jak się okazało jest po owulacji. Jest ciałko żółte i płyn w zatoce. Ucieszyłam się że samo poszło ale chyba już nic z tego nie będzie. Bo wczoraj bardzo źle się czułam i nie było przytulanek. Może dziś wieczorem ale wątpię że to coś da.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Zostawić was same na 2 dni A potem 15stron do nadrobienia :D
Magdalena Przytulanki były to teraz niech natura robi swoje A Ty relaks i myśl o urlopie ;)
DoMaRy kochana trzymam mocno kciuki za drożne jajowody I oby wszystko już szło w tym dobrym kierunku:)
anijga przy wspomaganiu Clo rzadko udaje się zajść w ciążę za pierwszym podejściem, lekarze często informują o tym dlatego robi się 3 podejścia przy drugim często dają zastrzyk:)
Samozycie jeśli dzień przed owu były Przytulanki to jest duzaaaa szansa że żołnierzyki dotarły do celu i czekały na jajeczko :D
U nas niedziela była aktywna nie dotarliśmy do krk ale byliśmy na zamku w pilczu i ruinach zamku rabsztyn oraz na pustyni bledowskiej :) co prawda bylo zimno ale nie padało na nasze szczęście... wczoraj od rana w biegu najpierw urząd potem ubezpieczalnia zakupy i jeszcze mojemu zachciało się drugiego tv żeby wstawić do sypialni tak że jak wczoraj wyszłam z domu przed 8 wróciłam koło 20tej. Dziś nadrabiam zaległości w pracach domowych :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza
Gość Tamara230

Ja jestem po 4 cyklach śledzenia dni płodnych. Robię to za pomocą komputera cyklu myway, on na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego wyznacza moje jajeczkowanie. Jeszcze 3 dni i sprawdzam czy dwie kreseczki się pojawią. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny :))
to bedzie sie dzialo w maju :)) mam nadzieje ze z takiej mocnej grupy to kreseczki sie posypia bo jakos ostatnio to taka cisza nastala :)

mika wspolczuje problemow z zebem, musisz przypilnowac zeby sie jakis stan zaplany nie zrobil albo cos gorszego. moja historia z zebami to na ksiazke sie nadaje takze wiem co czujesz.

scandi dobrze ze jestes :)) no to fajnie ze owu jest i dzialaj dzisiaj nie zaszkodzi :))

samozycie 3mam kciukasy :)

DoMaRy oby droznosc okazala sie niepotrzebna :)) najwaznijesze ze caly czas dzialacie i do przodu :))

Odnośnik do komentarza

Bibs
Raz na jakiś czas intensywny atak spamu... ;)

Oczywiście spam to jasna sprawa ale który raz już tu reklamują :D nie chce się wtrącać ale to co każą im pisać to śmieszne 4 cykle się stara to Chyba niezbyt skuteczne te komputery płodności :D

Mika tobie współczuję tego zęba daj znać po wizycie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Maszkaron
hej dziewczyny :))
to bedzie sie dzialo w maju :)) mam nadzieje ze z takiej mocnej grupy to kreseczki sie posypia bo jakos ostatnio to taka cisza nastala :)

mika wspolczuje problemow z zebem, musisz przypilnowac zeby sie jakis stan zaplany nie zrobil albo cos gorszego. moja historia z zebami to na ksiazke sie nadaje takze wiem co czujesz.

scandi dobrze ze jestes :)) no to fajnie ze owu jest i dzialaj dzisiaj nie zaszkodzi :))

samozycie 3mam kciukasy :)

DoMaRy oby droznosc okazala sie niepotrzebna :)) najwaznijesze ze caly czas dzialacie i do przodu :))

Mam szczęście okazało się ze wszystko jest ok a maly skrawek który miałam w miejscu oo wyrwaniu to była jaka cześć okostnej która była tylko na wierzchu i zaraz mi to dentystka oderwała i po problemie ;)mówi Ze sie ładnie zagoiło wiec najważniejsze.

Ja dzisiaj 31 dzien cyklu ale ostatnio @ mialam dopiero 39dc wiec czekam cierpliwie i najwcześniej za tydzień będę testować
Boli mnie póki co lewy jajnik i piersi są trochę bard jej tkliwe ale to same wiemy ze może oznaczać i @ i ciąże także nie ma co snuć domysłów .

monthly_2019_05/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74718.jpg

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Samożycie
Mika grunt że z zębem wszystko ok. A objawy to lubimy sobie wkręcać :D

No dokładnie ważne ze ok .
Ten jajnik to mnie serio boli najpierw przy przytulaniu czułam a później już nawet jak jadę rowerem wiec tego akurat sobie nie wymyślam a co to za objaw to się okaże za tydzień ;)

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...