Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Maszkaron
Bibs

Miałam się oszczedzac do następnej wizyty czyli do jutra. Więc pojutrze mogę juz więcej chodzić to może coś się rozwinie...

Dzielna z Ciebie Babka :)) , ale czego matka nie robi dla dobra swego malenstwa :)) po porodzie juz nie polezysz :))

Prawda. Już tak sobie powtarzam, że po porodzie to będę sobie mówić tak: miałaś szansę, żeby się wyleżeć i odpoczywać to teraz musisz wytrzymać :D

Odnośnik do komentarza

Bibs jeszcze przenosisz :) ja też najpierw odliczałam tygodnie do bezpiecznego momentu, po 37tc zaczęłam normalnie funkcjonować, od 39tc to już sprzątałam codziennie na całego a młoda tak się zasiedziała, że zechciała wyjść dopiero w 40t6d :)
Teraz to nam pozostaje życzyć Tobie szybkiego porodu :)

mika trzymam kciuki żeby to była dzidzia:)

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Odnośnik do komentarza

Witam. Jestem nowa na tym forum dlatego nawet nie mam pewności, że w dobrym miejscu pisze.
Otóż z moim facetem staram sie o dziecko. Krótko bo to od 2 cykli Jednak zmieniłam prace ( od 8 do 0 stopni) i mój @ jakby tez się zmienil. W pierwszym miesiacu trwał 2 dni. Tak jak zawsze mnie brzuch bolal tak teraz nic. W tym miesiacu spóźniał mi się 6 dni. W tym czasie zrobiłam test. Jasna druga kreska. Niestety @ wrócił ( brzuch mnie tak bolal, że nie mogłam wytrzymać, do tego doszły wymioty) A w sumie to było jednodniowe plamienie ( jakby brazowe). Zrobiłam wczoraj test i znowu blada 2 kreska

Odnośnik do komentarza

Mirabelka witaj. Moim zdaniem to ty ciąże masz pewna jak dwa testy pokazały druga kreskę. A plamienia w ciąży się zdarzają. Stres i prac szczególnie fizyczna możne wpływać na ukrwienie itp i stąd też mogą być plamienia. Jak masz możliwość to zrób betę albo poprostu jedz na SOR powiedz ze jesteś na początku ciąży i masz plamienia. Ale wtedy odrazu pewnie wezmą cię na oddział to się przygotuj w pizame i ładowarkę. :D daj znać co i jak. Trzymam kciuki

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja miałam nie myśleć no i... No i na wkład e właśnie miałam śluz taki rozciagliwa jak na owu ale taki bardzo szklisty tylko trochę różowy.... I już nadzieja się skrzy...
Trzeba się znowu zająć czymś... Kończę kolacje i coś trzeba trzeba robić... :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magdalena3 jestem tzn wracam ;) mieliśmy wyjazd majówkowy na mazury i w strony męża taki trochę spontan. Mój M był aż ponad tydzień na wolnym,więc czas super spędzony mimo kiepskiej pogody. Dziś powrót do rzeczywistości :D córeczka po miesiącu nieobecności w przedszkolu poszła z wielką radością co było jak miód na moje serce bo nie lubię jak się smuci. Z racji ,że teraz do piątku jesteśmy same to dziś totalne szaleństwo ;) obiad na mieście,wizyta u babci a na koniec lody. Teraz młoda już w łóżku to mam czas na lekturę ;) ale tyle tego jest ,że nie jestem wstanie nadrobić.
Mogę tylko jeszcze dodać,że tym dupkiem rozwaliłam sobie cały tamten cykl. I wystarczyła tab czy dwie,aby @ była na przemian z plamieniem. Dziś mam 17dc,ale u mnie owu raczej później bywa,więc ten cykl stracony bo powrót "reproduktora" ;) dopiero w piątek dlatego fizycznie nie będzie to możliwe. No nic nie teraz to może w kolejnym... Tak czy inaczej wypoczynek był potrzebny jak i spotkania z bliskimi ,a przy tym totalnie idzie zapomnieć o testach i teścikach i reszcie wyliczanek co niezłe ryją głowę.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

mika1
Samożycie
Ja też dołączam do grona myślących :D czy się udało czy nie... Ale ja mam jeszcze dużo czekania:)

Trzymam kciuki!
A dużo to znaczy ile?

Dołączam do pytania :D

U mnie jedna krecha bez cienia już a więc po owu. Albo nie było jej wogole. Chociaż nadzieję stracę ostatnią.

Dobrej nocki życzę...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Samożycie to w tym cyklu jedziemy na tym samym wózku. Mi apka pokazuje że cykl będzie 31dniowy i 19 maja mam dostać @.
Ja się obudziłam z klociem z lewej strony jakby jajnik ale siu siu mi się mocno chciało więc chyba dlatego.

Teraz zerknelam na test owu z wieczora i jakby trochę ciemniejsza ta kreska niz dzień wcześniej. Ale odrazu wyrzucam się ostatnio więc nawet nie porównam.

Madziak a jak twój synek śpi? Udało cię się go położyć o 17 i czy obudził się później czy nie?
Bo moja kiedyś miała tak że nie ważne o której się Położyła spać a i tak 6 się obudziła. Wczoraj zasnęła chwilę po 21 i jeszcze śpi. Za to ja w nocy się budziłam bo taki dziwny suchy kaszel miała. Budziłam ja aby się przekrecila na drugi bok i napila i na szczęście przeszło. Chociaż ja już wybudzona nie spałam od 1 do 2.30

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...