Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

kasia92 trzymam mocno kciuki za Was mimo wszystko! Ściskam.
A ja jestem po wizycie u gina. Kazał odstawić duphaston bo prawdopodobnie tym mogłam rozwalić cykl,ale nie wykluczył też wczesnego poronienia :/ tak więc teraz tylko i wylacznie kwas foliowy i czekać na "normalną" miesiączkę. Co do Clo to mówił,że pęcherzyki są więc w tym przypadku nie ma konieczności go przyjmować.
Reszta wydaje się oki nawet okreslił,że mam ładne jajniki

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Kasia i ja ściskam mocno. Może skontaktuj się z lekarzem. Może Ci doradzi co zrobić aby to wczesne poronienie się nie powtórzył bo moim zdaniem to tak było. Ten progesteron za niski pewnie.

Świetna pogoda na zabicie wszelkich smutkow.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Wczoraj mi powiedział, że jak nie przyjdzie @ to wtedy mam zrobić betę a jak przyjdzie @ to wtedy weźmie do szpitala na badania. ale nic więcej nie powiedział. Jak byłam u niego pod koniec marca to mówił, ze jak przyjdzie @ w kwietniu to mam zrobić w tym czasie tsh i coś jeszcze nie pamietam co. Ale ze @ nie przyszedł to nie robiłam to nadal mam to skierowanie. Jak myślicie skoro dziś dostałam @ to mogę np jutro zrobić te wyniki ? Będą miarodajne ?

Odnośnik do komentarza

Kasiu widocznie to ciaza biochemiczna, bardzo często się zdarza, dziewczyny nawet nie wiedzą że były w ciąży, bo miesiączka przychodzi w terminie... Super, że robisz badania. W razie czego przy nast cyklu już będziesz wiedzieć co i jak. Trzymam kciuki żeby następny był szczęśliwy!

Gooosia dobrze, że w końcu po wizycie to "oczyści" się u Ciebie sytuacja, powodzenia w kolejnym cyklu.

Magalena3 a jak u Ciebie? Plamienie się rozkręca? Mam nadzieję, że nie. Jeśli już przyjdzie @ (tfu tfu nie chcemy jej) to zrób to sobie to badanie progesteronu i jak będziesz miała ochotę to daj znać jak Twoje wyniki i co powie lekarka.
Ja życzę Tobie spełnienia Twoich planów :)

Odnośnik do komentarza

Maszkaron i ja mocno was tule. Wracaj jak już będziesz gotowa. Ja tu będę napewno.

Kasia super podejście. Poplakac to i ja dzisiaj musiałam. Jesteśmy na tym samym etapie cyklu więc będzie nam raźniej.

Bibs niestety nie udało się. Rozkręcila się na dobre. Na szczęście nic mnie nie boli jak przy @ z przed ciąży. Czasem lekkie klucie sekundowe. No i są skrzepy nie wielkie ale są. Więc może wkoncu się wyczyszcza do końca. Napewno nie będziemy odpuszcAc całkiem. Poprostu w tym cyklu tylko wyznacze owu aby później zbadać ten progesteron. Z przytulania nie zrezygnujemy więc może się kiedyś uda. Porobię jeszcze te badania nasienia. A do ginki dalej się nie zapisałam bo jeszcze nie podała terminów. Mam na 13 maja do tego mojego gin. Może on mi coś doradzi.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...