Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

DoMaRy
Tak Patka pamiętam :)
Oby to były prorocze słowa i też zaraz była w ciąży A tak zresztą to nie musisz czekać na mnie

Owu była z prawego tego co teraz czuję
Te czekanie dobija.

Kochana to samo tak wychodzi :)
Machnij sobie w sobotę tą betę i bądź dobrej myśli :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

pena89
....
Magalena mi nawet w terminie @ nie wyszła blada kreska gdyby nie beta to bym nie wiedziała że się udało...

No tak racja. W dniu @ niektórym też nie wychodziła nawet blada kreska a potem coś wyszło. :)

A to czekanie bardzo dobija. :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja mam jakieś ciągnięcia w lewej pachwinie. Ciasno mi w niej. Jakby mi jakąś kość nie mogła tam przeskoczyć :D

Jak się człowiek narobi to głodny się robi. Tak zaszallam że sprzątaniem że nawet lodówkę umylam, płytki i szafki w kuchni. A jeszcze sterta ubrań do prasowania ale teraz czekam na ziemniaczki bo mięsko już ugotowane. Zjadamy i zmykamy na dwór.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Patka ja zwykle z bólem takim chodzę w pół zgięta i tylko jeść córce daje.
A może spróbuj wziąść jakąś nospe albo coś takiego jak działa na ciebie. Chociaż jak już przechodzi to nie wiem czy jest sens.

Ja mam dalej obsesję. I pewnie tak będzie aż nie zjawi się @ albo druga kreska. :/ i bądź tu człowieku opanowany i nie myśl.

Nawet nie wiem czy mogę stwierdzić że mi się spóźnia bo wg mnie mam 31dc a wg apki 34dc a więc jutro się okaże. Ale nadzieję jeszcze mam. :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja już po pobraniu na pappa i Sanco, najpierw się okazało że tam gdzie w pappa robią tylko panoramę, gdzie się czeka dwa tygodnie, a ja chcę mieć szybko wynik jak już robię badanie. No i ta od pappa tak pobrala że mnie ręką szczypala 2 godziny i zginąć nie mogłam, więc pojechaliśmy gdzie indziej pobrać krew na Sanco, z. Prawej ręki gdzie mam cieńsze żyły i górzej leci a to spora probowka 10 ml chyba. Babka mnie rozbawila, bo nie maoalm karty ciazy ani niczego i ona potrzebuje usg na dowód ciazy, no więc jej pokazała w telefonie zdjęcie mojego usg z 8+3, ale miałam też usg gen Filipka z 12+5 i też mogłam pokazać nic by nie mówiła, pyta jaki teraz dzień ciazy to mówię i tyle. Bez sensu po co takie zdjęcie nawet nie wiadomo czy moje.
Poza tym przyszedł mi zestaw neonail, ale ładne kolorki lakierów tam dali! Jak tylko położę młodego to siadam do roboty :D
Przyszła mi też huśtawka do ogrodu ale to złożymy jak mąż wróci późnym popołudniem bo za duża dla mnie hihi

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Na pewno pokaże, choć nie wiem czy będzie co hihi :D no i krótkie muszę zrobić ho z jednego odlazla hybryda i się ulamal, bardzo cienkie mam pod tymi hybrydami, coś za dużo mi ta kosmetyczka pilowala :/
No dziś było tam ze przyszło dużo paczek, i skrzynie jedna do ogrodu a druga dla meza na szpargaly do samochodów, huśtawka, lakiery, i farby olejne dla młodego, a raczej żebym młodemu pomalowala kamyki w różne zwierzątka żeby się bawił w ogródku. Spał w aucie aż godzinę i wstał mocno zły, jak to on po spaniu w dzień, afera jest o wszystko, o 16 wkładam go do łóżka niech odsypia bo ja już nie mam sił do niego.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

mika1
Scandi to fakt Lou wymiata
Miałam karen z Lou i było wow! Cena jest ale efekt tez.

Bibis ja jestem z okolic Poznania i robiłam w Poznaniu Studio Urody Katarzyna Maj jak wpiszesz na Facebook to ci wyskoczy :) cena 890 zł. Polecam

Nooo super kształt masz, a jaka metoda Ci robiła? I ile to trwało? Wiadomo na początku ciemniejsze są.
Kurde mój stary na tyle kasy na pewno będzie marudzil :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...