Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wam za kciuki.
MadziaK za ciebie też trzymam kciuki. A pokaż pomidorki. Moje trochę wstrzymały się że wzrostem z racji pogody. Niby pod folia w doniczce ale jakoś ustaly. Teraz ma być ciepłej to będą rosły.
Misia prawdopodobieństwo jest zawsze. Bo gumką mogła być felerna a plemnik zawziety. Chociaż wydaje mi się że te mdłości są dwuznaczne i mogą być od hormonów. A więc można powiedzieć że czekasz ze mną do piątku na rozwój sytuacjii. Bo ja dziś też test negatyw ale @ nie ma więc czekam. :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena3 beta spadła po tamtej ciąży bo test tylko że popołudniu wyszedł negatywnie. Także z tamtej ciąży nie ma już nic.
Ja czekam ale wolałabym żeby przyszła bo się bardzo boję że może to zaszkodzić przyszłej ciąży. Chodź zaczynam wariowac i już przeszukałem neta i jeżeli jakąś zaciazyla odrazu po to wszystko było Oki ale niestety strach jest.

Odnośnik do komentarza

Cześć Misia kurcze nie wiem, może to stres lub hormony, ale ryzyko jest zawsze. Powiem tak, mi się strasznie chciało po porodzie, i chyba po 20 dniach od cc był seks, bez gumki bo gdzie tam do owulacji. Równo 28 dni po cc krwawienie, akurat po 4 tyg jest wizyta u ginki i ona mi mówi że to okres jest, że owulacja była, kilka dni wcześniej i byśmy drugie dziecko mogli zrobić!! A niby po porodzie to kilka miesięcy nie ma owulacji ani niczego.
Magdalena zjemy drugie śniadanko i pójdziemy do góry to zrobię zdjęcie. Ja mam je na oknie w mieszkaniu więc im pogoda nie straszna ;)
O jedną pozytywną wiadomość, zus wypłaci mi l4, w pierwszej ciąży po 3 miesiącach szarpania wysłałam prawnika i dopiero raczyli wyplacic. Ale to nie na tą wiadomość tak bardzo czekam, ale to jeszcze kilka godzin nim się dowiem eh :/

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Dziś 15 dc i 4 po podaniu pregnylu. Cykle man 24,25 dni. Wcześniej tylko raz zaobserwowalam paprotki. Zaraz po miesiaczce. A później pomimo pozytywnych testów z moczu już nie. A to drugi cykl z mikroskopem. Miałam nadzieję że dzisiaj to już będzie po owu.
Czy sposób nakładania probki może wpłynąć na wynik?

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Magdalena ja nadal trzymam kciuki :)
DoMaRy jak się czujesz kochana ??
ScandiJa nie jestem do końca przekonana do tego monitoru:D
My w tym cyklu odpuscilismy wszystko nawet nie wiem czy już byla owu czy nie:P współżycie było rzadziej niż zazwyczaj w maju urlop i poprawka tatuażu może po urlopie się uda :) tymczasem wraca wiosna piękna pogoda można działać z ogrodem dalej ;)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Samożycie
Wydaje mi się że sposób nakładania próbki nie ma znaczenia. Trzeba tylko pamiętać o tych kilku zasadach żeby dwie godziny przed nic nie jeść i nie pić bo to może wpłynąć.
Ja bym nie ufała na zbyt mikroskopowi, lepiej skupić się na testach.

Hihi nie ufam ani testom ani mikroskopowi. Badam tak dla siebie informacyjnie. Badanie że śliny zawsze wykonuje rano na czczo.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jestem jestem, jeszcze się trzymam w dwupaku ;)
Magalena3 no przy tych Twoich późnych owulacjach jeszcze nic nie przesądzone... , może już pytalam Ciebie (jeśli tak to przepraszam) , badałaś jakoś ostatnio progesteron po owulacji?

Scandi dla mnie ten mikroskop to abstrakcja, może coś w tym jest ale ciężko mi uwierzyc w to, że ślina przed owulacją czy w trakcie ma być jakaś inna. Ja jakbym badała tym sline przez kilka miesięcy dzień w dzień i te paprotki pokazywalyby owulacji zgodnie z innymi objawami to może wtedy bym w to uwierzyła...
Nie wydaje mi się, żeby nie było u Ciebie jeszcze owulacji, przy tak dużym pęcherzyku i przy podaniu zastrzyku, i jeszcze to że masz krótkie cykle... Ale organizmy nasze często plataja figle...Bardzo dobrze, że dziś wizyta to będziesz wiedziała czarno na białym co jest grane. A czułas jakiś ból jajnika po zastrzyku?

Odnośnik do komentarza

Bibs właśnie nie badalam. Dumalam teraz w tym cyklu ale odpuściłam. Jak. Się teraz nie uda i w ten czwartek będzie jedną krecha to odpuszczam całkiem. Czekam na kilka odpowiedzi o pracę. Może się gdzieś dostanę to zajmę głowę. Porobię resztę badań bo zapomniałam o badaniach nasienia. Jeden miesiąc wyznacze sobie owulke przy pomocy testow potem pójdę na progesteron. Ze wszystkim już pójdę do lekarza. A teraz odpuszczam trochę się będzie działo i jeszcze ten wyjazd w góry to będzie spokojniej a jak się udało to będę jeździć kolejka i a nie wchodzic.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mnie dziś wzięła wena na sprzątanie. Ale jak patrzę ile tego to odechciewa się. Dobrze ze mam core to robię odpoczynki. Za to cora ma pidzamowy dzień. Nie chcę się przebrać. Będziemy na dwór szły to pewnie się da przebrać :D
A ja w sobotę zjadłam aż 3 kawałki ciasta. Sumienie mnie gryzie ale za to w niedziele już nie jadłam słodkości.
Ale z drugiej strony nie poddaje się.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Bibs

Scandi dla mnie ten mikroskop to abstrakcja, może coś w tym jest ale ciężko mi uwierzyc w to, że ślina przed owulacją czy w trakcie ma być jakaś inna. Ja jakbym badała tym sline przez kilka miesięcy dzień w dzień i te paprotki pokazywalyby owulacji zgodnie z innymi objawami to może wtedy bym w to uwierzyła...
Nie wydaje mi się, żeby nie było u Ciebie jeszcze owulacji, przy tak dużym pęcherzyku i przy podaniu zastrzyku, i jeszcze to że masz krótkie cykle... Ale organizmy nasze często plataja figle...Bardzo dobrze, że dziś wizyta to będziesz wiedziała czarno na białym co jest grane. A czułas jakiś ból jajnika po zastrzyku?
Wiesz co sama nie wiem. Miałam dzień i dwa dni po podaniu takie jakby ciągnięcie wieczorem ale nie jakoś bardzo. I w drugim dniu po południu taki jakby ucisk i gorąco poczułam. A po przytulankach coś tam bolało trochę. Czytałam że niektóre silne bóle miały ale ja nie.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

magalena3
Mnie dziś wzięła wena na sprzątanie. Ale jak patrzę ile tego to odechciewa się. Dobrze ze mam core to robię odpoczynki. Za to cora ma pidzamowy dzień. Nie chcę się przebrać. Będziemy na dwór szły to pewnie się da przebrać :D
A ja w sobotę zjadłam aż 3 kawałki ciasta. Sumienie mnie gryzie ale za to w niedziele już nie jadłam słodkości.
Ale z drugiej strony nie poddaje się.

Nie miej wyrzutów sumienia. Czasami po prostu trzeba. Na pewno zasłużyłaś na jakaś pyszna przyjemność.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

magalena3
Bibs właśnie nie badalam. Dumalam teraz w tym cyklu ale odpuściłam. Jak. Się teraz nie uda i w ten czwartek będzie jedną krecha to odpuszczam całkiem. Czekam na kilka odpowiedzi o pracę. Może się gdzieś dostanę to zajmę głowę. Porobię resztę badań bo zapomniałam o badaniach nasienia. Jeden miesiąc wyznacze sobie owulke przy pomocy testow potem pójdę na progesteron. Ze wszystkim już pójdę do lekarza. A teraz odpuszczam trochę się będzie działo i jeszcze ten wyjazd w góry to będzie spokojniej a jak się udało to będę jeździć kolejka i a nie wchodzic.

Magalena3 myślę, że to bardzo dobry plan!
Super, że tak do tego podchodzisz. PS, ja w 1 ciąży po pozytywnym teście pojechałam do Karpacza i chodziliśmy po górach, ja oczywiście delikatnie, ale bylo wszystko ok.

W ogóle podziwiam bardzo Was wszystkie, te które walczą no i te które potrafią odpuścić poddawanie się temu ciaglemu napięciu, bo na to też trzeba mieć dużo siły. Ja nie musiałam tego robic (spasować, dać sobie czas) bo jakoś się udało i nie wiem czy bym potrafiła, prędzej bym sfiksowała :D

Odnośnik do komentarza

Witam i ja.
Patka hm jak się czuje?
To zależy od chwili. Na pewno za dużo myślę
Rano stwierdziłam że pewnie nic z tego bo jak wstałam i poszłam do łazienki szykować się do pracy to wybuchy gorące miałam jak zaesze przed @ potem w pracy już jak usiadłem to tak zaczęło mnie modlić taka gule w gardle czułam że myślę sobie że to dobry znak.
W pierwszej ciąży już przed @ czułam mdłości kilka dni
Czasem też coś zakluje i sutki mrowia
Do piątku oszaleje
Myślicie że 11 dpo beta wyjdzie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...