Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Goosia dziękuję za dobre słowa:) już wczoraj czułam, że chyba nic z tego, ale wiadomo jak jest, nadzieja umiera ostatnia. Mam nadzieję, że u Ciebie będzie inaczej:)
Pena to witaj w klubie:) to prawda, dobrze że przychodzą wcześniej, będzie szansa szybciej działać:)

Odnośnik do komentarza

Aj to Wam się zbiegło w czasie. Tak czy inaczej ściskam mocno i życzę powodzenia w kolejnym cyklu. A u mnie jakieś anomalie się dzieją,że mi się już myśleć o tym nie chce. Trzeba czekać na rozwój sprawy tylko te chokerne czekania. Tylko jak wyłączyć głowę. Muszę chyba naprawdę na wiosenne porządki się wziąć. Dobrze tylko,że okien nie myłam bo dziś deszcz na przemian z gradem i śniegiem he he.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja już po wizycie, mój stan się nie pogorszył więc jest dobrze! Odetchnelam z ulga bo widać, że leżenie ma sens, byle tak dalej. Mała waży 2100gr. Uff co za ulga :D kolejny cel to nast. 2 tygodnie.
Widzę, że co do niektórych przyszły te okropne @, przykro mi trzymam kciuki za kolejne cykle.

Odnośnik do komentarza

Teska i pena przytulam mocno. Szeroka jestem to obejmie obie naraz.

Ja mam jakiś kryzys w odchudzaniu bo na wadze mi nie ubywa. Dzisiaj zamiast w dół albo na tym samym poziomie mam 0.5kg więcej. Może przez tą owulke? Że ma być? Dziwne.

Bibs świetne wieści. Zatem lez dalej ile się da. A już niebawem będziesz tulic core. Będzie dobrze.

MadziaK super że już znalazłaś bicie serducha. A jesteś pewna że to nie tętno z łożyska? Bo mi się czasem udało złapać właśnie tętno na łożysku.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziękuję jeszcze raz Dziewczyny za wsparcie:) walczę dalej:)
Bibs wspaniale, w takim razie leż grzecznie dalej:) ho, 2100 to już kawał dzidzi:)
Patka mam nadzieję, że z kuchnią się uda tak jak sobie zaplanujesz:) działaj tam sprawnie i wracaj szybko do nas:) a u mnie się chyba na maj szykuje remont łazienki.
Magalena nie załamuj się wagą, pół kilo to jest nic, tak naprawdę to może być zatrzymana woda w organizmie. Zobaczysz, zaraz polecą w dół następne kilogramy:)

Odnośnik do komentarza

Madziak super :D widzę że ten detektor się przydaje chyba w kolejnej ciąży sama taki zakupie :)
Bibs to dobre wieści :D oby jak najdłużej maleństwo chciało zostać w brzuszku A Ty lez kochana ile wlezie
Wiecie co ? Miotła mi się popsuła podczas sprzątania:( I mówię do mojego że się zepsuła A ten na to masz dwa odkurzacze a miotła się przejmujesz to stwierdziłam że na czym teraz będę latać na odkurzaczu? :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Patka odkurzacz to ekskluzywna wersja miotly z turbo dopalaczem :D
Magdalena tak serduszko słyszałam. Swoje tętno też ale ono jedt wolniejsze. Teraz próbowałam złapać ale nie udało się, pewnie dzidzia gdzieś głębiej i już nie łapie, jednak jeszcze za malutka żeby się za każdym rasem udało ;)
Wiecie że babka nie dość że kulawo krew pozbierala i rączkę mu wykrecala i młody płakał bo go bolało to jeszcze nie potrzepala probowka i zrobił się skrzep i zadzwonili z lab że trzeba powtórzyć bo nie będzie wyników!! Moje za to wyszły jakieś dziwne, jak nie moje, wiec tez musze powtórzyć. Skandal :/

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak masakra, takich pielęgniarek nie powinno sie do dzieci puszczać, mi kiedyś babka w szpitalu przebiła żyłe jeździła igła w tą i spowrotem aż przebiła a mi się słabo robiło az straciłam przytomność film mi urwało na dobre 15 minut

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Ja robiłam przedwczoraj test ciążowy i dupa negatywny .... A dzisiaj jakieś plamienie nic więcej. Od jakiegoś czasu tak mam zamiast okresu takie brudzenie z krwią . Jak myślicie jakbym brała kwas foliowy czy czy coś by pomogło ? Albo np. olejek z wiesiołka ? Koleżanką moja że castagnus też jej pomógł co myślicie ?

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Zaneta30
Ja robiłam przedwczoraj test ciążowy i dupa negatywny .... A dzisiaj jakieś plamienie nic więcej. Od jakiegoś czasu tak mam zamiast okresu takie brudzenie z krwią . Jak myślicie jakbym brała kwas foliowy czy czy coś by pomogło ? Albo np. olejek z wiesiołka ? Koleżanką moja że castagnus też jej pomógł co myślicie ?

Może lepiej iść do lekarz? Kwas foliowy ma inne zastosowanie tak jak olej z wiesiołka czy castagnus. Może masz niski progesteron? Najlepiej udać się na wizyte.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Zaneta jeśli starasz się o ciążę to kwas foliowy już zazywaj codziennie bo powinno się go stosować co najmniej na 3 miesiące przed poczeciem. Na uregulowanie cykli zazwyczaj dostaje się duphaston ale u Ciebie to jest tylko plemienia zamiast normalnej @ ? Może masz cienkie endometrium i nie ma się zluszczac. W takim wypadku raczej ciężko o ciążę. Najlepiej idź do ginekologa to sprawdzić bo nie ma co gdybac tu :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Gosia mój się zbudzil o 21 z płaczem, byłam. U niego z 2-3 razy i potem już leżał sobie spokojnie. O 22 zasnęłam i zbudzilam się o 2 a on nadal nie spał!! Wymienilam pieluche bo obsikana no i po pół godzinie zasnął. Teraz na szczęście śpi i oby jak najdłużej bo odespsc trzeba.

Też widzę miałaś wesoło.
Może to jakieś przesilenie wiosenne? Moja do niedawna spała do 7 teraz jest masakra.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Gosia dwa słowa - zasłony zaciemniajace! Mój latem zaczal się budzić równo ze świtem, co do minuty!! Czyli 4 i wcześniej, odkąd ma ciemne zasłony nie ma tego problemu :)
A u nas to coś z brzuszkiem, on bierze bioprazol, to jest straszny syf. Utrudnia wchłanianie żelaza, zaburza pracę jelit i w ogóle :/ ostatnio doszło do tego że robi po 5 kup dziennie i to smierdzacych i z babelkami, a więc ewidentnie nie trawi jak należy :/ od dziś spróbuję odstawić i będę tylko przed snem dawać lek zobojetniajacy kwasy, nie ma skutków ubocznych bo to sole które się wiążą z kwasami powodując że kwas nie cofa się do przełyku. Zobaczymy tylko czy to wystarczy.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Oj MadziaK biedny ten twój maluch. Trochę się umeczy.
Ja dopiero się obudziłam. Cora jeszcze śpi. Poszła spać okolo21. 30. A zwykle o 20 już zasypiala. Jakoś nam się zabawa przeciagnela.
Goosia a z tym budzenie się rano to pewnie przejściowe. Moja też miała kilka tygodni że raz wstawala nawet okolo9 potem 4 do niedawna było wlasnie7-8 a teraz 6-6.30. No i dziś jeszcze śpi ale późno zasnęła. Pamiętam jak mniejsza była około 8msc miała bo już siedziała. Budziła się w nocy koło 2-3 i tak godzinę albo 2 się bawiła. Gadala po swojemu ale trzeba było ja wyjąć z łóżeczka. Potem zaczynała ziewać to kladlam ja u spała dalej. Po 2tyg. Ja już się przyzwyczaiłam do pobudki nocnej a jej się odwidzialo i przestała się budzić. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Scandi
Magalena na owulacje też się może woda zatrzymywać w organizmie. Nie przejmuj się. I nie waż się częściej jak raz w tygodniu kochana.

Tam też dumalam że woda się zatrzymuje a ostatnio pije jej więcej bo jakiea pragnienie dziwne mam.
A ważyć muszę się raz dziennie bo nie wytrzymała bym. Taka głowa głupia. :D do końca kwietnia jeszcze powalcze z tą waga a już później na spokojnie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...