Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

gooosia271
Dziewczyny czy miałyście czasami tak z ponad tydz przed @? Od rana czuję ból podbrzusza chociaż najpierw był lewy jajnik takie ćmienie. Nie jest to jakiś ostry ból poprostu czuję dyskomfort . Chyba zaraz wezmę nospę bo średnio fajnie się z tym czuję. Na małpiszona brzuch boli mnie tego samego dnia w którym ma się pojawić.

Ja miałam cmienie jajnika 2 cykle temu i też nie wiem co to było i od czego bo @ przyszła w terminie

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Gosia ja miałam bol macicy na drugi dzień po zapłodnieniu, tzn od drugiego dnia po zapłodnieniu, taki trochę inny niż na okres ;)
Patka wszystko zależy od wyposażenia tych pomieszczeń, może przymierzcie tu i tu, i wtedy zdecydujecie? Albo zapodaj zdjęcia to pomożemy :)

A myślisz ,że ja wiem czy do tego zapłodnienia doszło? He he he. Nie mam pojecia a tym bardziej przeczucia. Ale odczucia dziwne i mało komfortowe takie cholera wie jakie... Wzięłam apap bo nie mam nospy,a jeszcze muszę trochę w domu porobić.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Ja uważałam że nie doszło ale czułam że jednak tak hehe takie dziwne uczucie miałam jakby klucie i ciagniecie w macicy, no i tydzień później mnie calutkie jelita kilka dni bolały i bulgotaly, i prawy jajnik tak mocno że nie mogłam się wyprostować, myslalam że to wyrostek skoro bo ta negatywna wyszła wtedy, nospe brałam i magnez i termofor na flaki, tylko tak powyżej żeby nie na macice, żeby nie przegrzewac jej w wazie ciazy ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

misia czemu dopiero w 11 tygodniu stwierdzili że nie ma zarodka ? Wcześniej był i zniknął czy jak. Przepraszam jeśli to nie na miejscu pytania. W 6 tygodniu czasem już słychać serduszko. Nie robili wcześniej usg? Bardzo mi przykro że tyle musiałaś przejść :-( Mój gin też mówi że po poronieniu albo po porodzie 3 cykle trzeba odczekać i można znów się starać ponoć wcześniej grozi poronieniem bo organizm nie jest jeszcze gotowy.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Ja uważałam że nie doszło ale czułam że jednak tak hehe takie dziwne uczucie miałam jakby klucie i ciagniecie w macicy, no i tydzień później mnie calutkie jelita kilka dni bolały i bulgotaly, i prawy jajnik tak mocno że nie mogłam się wyprostować, myslalam że to wyrostek skoro bo ta negatywna wyszła wtedy, nospe brałam i magnez i termofor na flaki, tylko tak powyżej żeby nie na macice, żeby nie przegrzewac jej w wazie ciazy ;)

Hm... Flaki mi bulgoczą od wczoraj tylko nie cały czas,ale zjeść coś szkodliwego to nie zjadłam bo od tego dupka jak i luteiny to mam brak apetytu i mało zjadam i zawsze z wagi mi leci od razu.
Teraz zakręciłam się w kocyk i przytuliłam do córci bo drzemkę ma i może ja sobie odpocznę bo pogoda psia .
Dałaś mi do myślenia oj dałaś ;)

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Scandi
Hej dziewczyny.
Byłam dzisiaj zrobić progesteron, jutro wieczorem wyniki.
Dziwna sytuacja u mnie. Dziś mamy 20dc A mnie nie bolą piersi. Zawsze od 18 dc mnie bolały. Pewnie mam niski progesteron czyli owulki nie było i dlatego mnie nie bolą.

W tym moim udanym cyklu też mnie piersi nie bolały,a zawsze długo przed @ :) więc....??? Życzę z całego serca :)

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Scandi mnie bolały wlsnsie przy niskim progesteron ie i braku owulki. Bolały na parę dni przez terminem miesiączki i bolało też podbrzusze dość mocno, mocniej niż na okres, i spuchniety cały brzuch miałam.

Ostatnim razem jak gadałam progesteron to miałam w normie. Piersi zawsze bolały mnie właśnie od 18 dc. Brzuch nie. No nic zobaczymy jaki wynik będzie.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

pena89
Ja nadal czekam na @. Zrobiłam przed chwilą jeszcze test i nic. Mogłaby już przyjść tą wredota.
Scandi może powinnaś dostać tabletki na wywołanie owulacji ? Najlepiej chodzić na monitoring owulacji żeby sprawdzić czy jest.

Jeśli teraz się nie uda to planuje zagrozić lekarzowi że jak nie zrobi monitoringu to się pozegnamy. Bo ja nie mam czasu ani ochoty czekać do roku na jakiś krok aby wspomóc poczęcie. Tylko najgorsze że w okolicy ciężko o dobrego ginekologa.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Scandi
Hej dziewczyny.
Byłam dzisiaj zrobić progesteron, jutro wieczorem wyniki.
Dziwna sytuacja u mnie. Dziś mamy 20dc A mnie nie bolą piersi. Zawsze od 18 dc mnie bolały. Pewnie mam niski progesteron czyli owulki nie było i dlatego mnie nie bolą.

W tym moim udanym cyklu też mnie piersi nie bolały,a zawsze długo przed @ :) więc....??? Życzę z całego serca :)

Jeju znowu będę się nakręcac.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Kaśka.o
Scandi u mnie jak u Gosi. W tym szczęśliwym cyklu przed przewidywanym terminem @ w ogóle nie bolaly piersi, a zawsze tak tydzień przed zaczynały.. Może to coś oznacza? Oby!

Tak jak Gosi odpisałam. Znowu będę się nakręcac. Coś mnie zakluje zaboli w brzuchu i już sobie myślę o udało się. A później schodzę na ziemię i myślę że pewnie jednak nie. A teraz te piersi i znowu się zastanawiam. Oszaleje:X

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

magalena3
Bibs
Mój ponad 2 letni szkrab na sam widok lekarki, pielęgniarki w ryyyyk, zważyc, zmierzyć, osłuchać, zajrzeć w gardło, ba zbliżyć się nawet nie można a co dopiero zastrzyk.... Pobrania żadnego na razie nie musieliśmy przechodzić na szczęście :)

Bibs z moją też nie było potrzeby ale jak będzie to nie będzie wyjścia. A moja ostatnio też tak reaguje na lekarza. I dumam że już jak będzie potrzeba z chorobą iść to pójdę do sąsiadki bo ona pediatra. Już kilka razy z nią gadala i trochę się wstydzi ale nie ucieka. A w gabinecie niedawno tak krzycz ala i płakała że w szoku byłam. Ale pogadałyśmy sobie w domu i obiecała że już tak nie będzie robić. Najbliższy w planach na bilans 4latka. Ale do października jeszcze pół roku. Znając życie zleci jak z bicza strzelił.

Bibs o której masz wizyte? Trzymam kciuki aby było wsio ok. Pochwal się po wizycie koniecznie.

Do lekarza na 15.20 idę. Dam znać co i jak :)

Odnośnik do komentarza

Pena89 byłam na usg 3 tygodnie wcześniej był pecherzyk tak ja na 5 tydz więc doktor mówił że pewnie owulacja była późno bo mam cykle nieregularne. A że wystąpiło u mnie dwa razy plamienie żywią krwią z rana tak na papierze tylko to poszłam do lekarza wcześniej na wizytę. Na drugi dzień miałam usg i niestety doktor powiedział że zarodka ie widać a pecherzyk zatrzymał się na 7 tyg. Kazał odstawić luteine i poczekać na krwawienie i zgłosić się na szpital. Niestety nic nie wystąpiło więc miałam zgłosić się na wizytę.
Tylko to krwawienie nie miało nic wspólnego z ciaza jak mi powiedział tylko mały krwiaczek był. A na usg miałam dopiero 15 kwietnia.

Odnośnik do komentarza

Misia czyli nie było nie było w ogole zarodka? Kurcze a mi się wydawało że mówisz że jest i serduszko że też jest. Myślę że to lepszy scenariusz, chyba łatwiej pogodzić się z myślą że dzidziusia wcale nie było niż że się go straciło. Cieszę się że dochodzisz do siebie i chcesz znów próbować, mam nadzieję że gdy tylko lekarz pozwoli od razu się uda :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja niestety odpadam w tym miesiącu z testowania:( wredna @ przyszła dzisiaj: ( a tak się łudziłam, że się udało: ( jakiś krótki ten cykl mi wyszedł 25 dni tylko. I znowu czekanie.
Za Was kochane trzymam kciuki, oby się udało.
Bibs daj znać, jak po wizycie:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...