Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Melduję się i ja jeszcze lekko zaspana i obolala:D
Gosiu sto lat dla męża oraz szybkiego powiększenia rodziny :) odnośnie potraw to ja też często kombinuje co by tu zrobić... dziś miala byc golonka po bawarasku niestety trzeba zmienić plan lub korzystać z kuchni teściowej :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Ja golonko robię tak kupuje z przedniej nogi i panie mi maja przekroić na pół by były takie zgrabne. Biorę garnek lub patelnię tak abym je mogła potem przykryć wlewam olej i obsmarzam je z każdej strony potem wlewam wodę i duszę dość długo z 3 godz napewno. W międzyczasie daje ziele angielski liść laurowy i czosnek. Gdy jest miękkie i mięso odchodzi daje warzywa. Marchewka pietruszka pieczarki cebula, papryka co masz i duszę aż warzywa bedaa miękkie. Przyprawia swoimi ulubionymi warzywami.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ale u Was tu gorąco :)
Półtora tygodnia temu w 11 tyg ciąży dowiedziałam się na usg że mam puste jajo czyli nie ma zarodka. Odstawilam luteine ale nie poronilam samoistnie. Poszłam do swojego lekarza prowadzącego i dał mi skierowanie do szpitala. Tam przebadalo mnie dwóch lekarzy dwa razy usg i do tego zrobili bete która wyszła 2 100 więc o żadnej ciąży już nie było mowy. Dostałam cytotex (w sumie to podwójnie bo niby lekarzowi pierwszy proszek za szybko wyciek) czy jakoś tak i miałam takie silne bóle jakbym dziecko rodziła, już nie wytrzymyealam i w sumie nie do końca pamiętam co się działo. Pamiętam jedynie już jak leżała i anestezjolog pytała ile waze i odplynelam. Po 30 minutach obudziłam się już na łóżku po łyzeczkowaniu z bólem brzucha. Dostałam kroplowke że znieczulenie i pewnie czymś na sen bo szybko zasnęłam i obudziłam się dopiero rano. Doktor w sumie powiedział mi tyle że po obchodzie mogę iść do domu i jak skończę krwawic plamic to mam się zgłosić na kontrolę.
Mam pytanie bo w sumie nic mi lekarz nie powiedział. Dopiero po kontroli wogole mogę myśleć o zbliżeniu bo bardzo mi tego brakuje i wogole myślę już nad dzidzia po jakim czasie można. Do lekarza to jeszcze trochę i na pewno wszystko mi powie ale ja jestem poprostu ciekawa.
O ciąże staralismy się rok. Wcześniej mierzylam paskami owulacje i nie było ani razu. W styczniu sobie odpuściłam bo miałam się zgłosić do lekarza. Zrobiłam amh i wyszło ponad 5 i doktor kazla progesteron i też był odpowiedni na owu więc wsyztsko było wskazywało na to że ciąża jest. Ale niestety stało się co się stało. Dzidzi już nie ma. Wcześniej płakałam jak bobr i nie widziałam dalszej przyszłości wogole nie myślałam o niczym odkąd się dowiedziałam że niestety zarodka nie ma. Od wczoraj za to moje myślenie jakoś w miarę już się poprawiło. Nie dość że dużo pracy to jeszcze ja z synem zachorowała my i zapalenie oskrzeli nas dopadło.
Mąż pociesza przytula i rozmawia i tak samo jak ja uważa że jak tylko będziemy mogli to będziemy się znów starać.
To była moja 5 ciaza. Mam 10 letnia córkę, potem dwa aniołki amoistne poronienia w 5 tygodniu ciąży, syna 5 lat i teraz kolejna stratę w 11 tygodniu.
Ale się rozkrecilam z tym pisaniem ale jakoś chciałam to wszystko wyrzucić raz koleiny z siebie.

Odnośnik do komentarza

Misia odpisze na październikowych żeby nie dublowac, ale bardzo się cieszę że czujesz się lepiej. Z tego co dziewczyny pisały to po trzech cyklach można się znów starać.
Gosia smacznego :) ja dziś też chyba zrobię hihi jakbyś nie znalazła przepisu to mogę wrzucić ;)
No to mój od zawsze pokazuje wszystko. U lekarza spokojny, jak po wiem pokaż buzię to otwiera paszcze i wystawia język także dzielny pacjent :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

mmiissiiaa
Cześć dziewczyny ale u Was tu gorąco :)
Półtora tygodnia temu w 11 tyg ciąży dowiedziałam się na usg że mam puste jajo czyli nie ma zarodka. Odstawilam luteine ale nie poronilam samoistnie. Poszłam do swojego lekarza prowadzącego i dał mi skierowanie do szpitala. Tam przebadalo mnie dwóch lekarzy dwa razy usg i do tego zrobili bete która wyszła 2 100 więc o żadnej ciąży już nie było mowy. Dostałam cytotex (w sumie to podwójnie bo niby lekarzowi pierwszy proszek za szybko wyciek) czy jakoś tak i miałam takie silne bóle jakbym dziecko rodziła, już nie wytrzymyealam i w sumie nie do końca pamiętam co się działo. Pamiętam jedynie już jak leżała i anestezjolog pytała ile waze i odplynelam. Po 30 minutach obudziłam się już na łóżku po łyzeczkowaniu z bólem brzucha. Dostałam kroplowke że znieczulenie i pewnie czymś na sen bo szybko zasnęłam i obudziłam się dopiero rano. Doktor w sumie powiedział mi tyle że po obchodzie mogę iść do domu i jak skończę krwawic plamic to mam się zgłosić na kontrolę.
Mam pytanie bo w sumie nic mi lekarz nie powiedział. Dopiero po kontroli wogole mogę myśleć o zbliżeniu bo bardzo mi tego brakuje i wogole myślę już nad dzidzia po jakim czasie można. Do lekarza to jeszcze trochę i na pewno wszystko mi powie ale ja jestem poprostu ciekawa.
O ciąże staralismy się rok. Wcześniej mierzylam paskami owulacje i nie było ani razu. W styczniu sobie odpuściłam bo miałam się zgłosić do lekarza. Zrobiłam amh i wyszło ponad 5 i doktor kazla progesteron i też był odpowiedni na owu więc wsyztsko było wskazywało na to że ciąża jest. Ale niestety stało się co się stało. Dzidzi już nie ma. Wcześniej płakałam jak bobr i nie widziałam dalszej przyszłości wogole nie myślałam o niczym odkąd się dowiedziałam że niestety zarodka nie ma. Od wczoraj za to moje myślenie jakoś w miarę już się poprawiło. Nie dość że dużo pracy to jeszcze ja z synem zachorowała my i zapalenie oskrzeli nas dopadło.
Mąż pociesza przytula i rozmawia i tak samo jak ja uważa że jak tylko będziemy mogli to będziemy się znów starać.
To była moja 5 ciaza. Mam 10 letnia córkę, potem dwa aniołki amoistne poronienia w 5 tygodniu ciąży, syna 5 lat i teraz kolejna stratę w 11 tygodniu.
Ale się rozkrecilam z tym pisaniem ale jakoś chciałam to wszystko wyrzucić raz koleiny z siebie.

Hey. Miałam bardzo podobną sytuacje. Ja razem z wypisem listę zaleceń jak i antybiotyki.
U mnie zalecenie było,aby za 3 tyg po zabiegu iść na kontrol do lekarza. Dobrze aby wczesniej odebrać zbadany usunięty zarodek. Bo może uda się zbadać przyczynę poronienia. Dopiero po kontrolnej wizycie lekarz decydował o przytulankach. U mnie było zalecone 2-3 cykle przerwy ze staraniami o dzidzie. Teraz jestem w pierwszym cyklu i zielonym światłem od gina.
Mnie tylko nurtuje jakie partacze wysyłają kobietę do domu bez żadnych konkretnych zaleceń. Mamy 21wiek do cholery,a takie zabiegi nie wykonuje się u kobiety codziennie więc rzeczą logiczną ma prawo nie wiedzieć jak postępować.
Powodzenia kochana i trzymaj się ciepło.
Jeszcze moja mała sugestia...po tych poronieniach które już przyszłaś powinnaś miec zalecone badania od gina trochę za dużo tego a przyczyna nie ustalona.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Misia odpisze na październikowych żeby nie dublowac, ale bardzo się cieszę że czujesz się lepiej. Z tego co dziewczyny pisały to po trzech cyklach można się znów starać.
Gosia smacznego :) ja dziś też chyba zrobię hihi jakbyś nie znalazła przepisu to mogę wrzucić ;)
No to mój od zawsze pokazuje
wszystko. U lekarza spokojny, jak po wiem pokaż buzię to otwiera paszcze i wystawia język także dzielny pacjent :)

Znalazłam pierwszy lepszy na necie,ale chętnie poczytam o Twoim przepisie.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Gosia271 niestety to nie był mój lekarz a ja nie miałam głowy nawet na pytania wtedy jeszcze nawet wypisy nie wzięłam bo nie chciałam czekać.
Mój na pewno wszystko mi wyjaśni na wizycie bo jest bardzo szczegółowy a o badania to słyszałam że jak są 3 pokolei poronienia ale zobaczymy jak on do tego podejdzie i jak będzie z badaniami.
Siłę daje mi to że jednak chce i ja i mąż też nadal próbować.

Odnośnik do komentarza

MadziaK i ja przygarnelam sobie przepis :D

Ja już nie mam dzisiaj sił. Musiałam pozostawiać łóżko i komody i małej łóżko. Wszystko powymywac bo wczoraj na podłodze tylko w pokoju zabilisny z 50mrowek. Ech uroki mieszkania na wsi w środku lasu :D
Posprzatalismy z grubsza wieczorem a cora do mnie mówi. Mamuś mi wczoraj picie się wysłało to wytarlam chusteczki. No i wsio jasne. Woda z sokiem malinowym, miodem i cytryna. Ulubione smaki mrówek. One wszędzie wsio wyczuja. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Wracając do wątku to wczoraj miałam słaba kreskę na teście owu. Dzisiaj szyjka wysoko ale zamknjeta i śluzu ciagnacego dużo. Trochę na różowo brązowo podbarwiony ale przeważnie przezroczysty. A więc będziemy i my działać. Któryś z tym witamin co przyjmuje podobno działa na depresję więc może i mnie to pomaga trochę bo samopoczucie jest świetne. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Patka to będziesz miała kuchnie azjatycka :D
MadziaK ja napewno wykorzystam tylko muszę sos sojowy i paprykę kupić. :D

A ja z córką wybraliśmy dziś kolory do pokoju. Tylko zastanawiam się nad bezem czy jasnoszarym.

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73518.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

mmiissiiaa
Gosia271 niestety to nie był mój lekarz a ja nie miałam głowy nawet na pytania wtedy jeszcze nawet wypisy nie wzięłam bo nie chciałam czekać.
Mój na pewno wszystko mi wyjaśni na wizycie bo jest bardzo szczegółowy a o badania to słyszałam że jak są 3 pokolei poronienia ale zobaczymy jak on do tego podejdzie i jak będzie z badaniami.
Siłę daje mi to że jednak chce i ja i mąż też nadal próbować.

Ok rozumiem . Cieszę się,że masz dobrego lekarza. Ale zanim będziecie się przytulać odczekaj i daj czas na regenerację i przede wszystkim niech lekarz zobaczy czy wszystko jest zagojone.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

No i chyba dywan sobie muszę zmienić bo mam jasno zielony to niezbyt będzie pasować ale i tak wsio mam kolorowe. To już zobaczymy jak ponalujemym. teraz musze mojego przekonać do remontu. I tak ja będę malować bo nie wytrzymam aż on wróci z pracy i dopiero będzie można malować :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
No i chyba dywan sobie muszę zmienić bo mam jasno zielony to niezbyt będzie pasować ale i tak wsio mam kolorowe. To już zobaczymy jak ponalujemym. teraz musze mojego przekonać do remontu. I tak ja będę malować bo nie wytrzymam aż on wróci z pracy i dopiero będzie można malować :D

Też tak robię:) mój jak przychodzi po nocnej zmianie to czekam aż zaśnie i biorę się do pracy, oczywiście na początku były lekkie fochy i stwierdził że nie długo mi całkowicie nie będzie potrzebny bo ja wszystko sama ;) tylko szkoda mi tracić pół dnia i potem malować czy cokolwiek robić do nocy

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Madzia do mietowe go wzięła bym beżowy żeby tak przytulnie i ciepło było :)
Papryka to przyprawa w proszku, nie swieza papryka ;)

W proszku też nie mam tylko cayen zostało :D

A wra ajac do kolorów to u mnie jest jedno okno i ciemno jest. Do tego jeszcze skośne ściany i boję się że będzie ciemno. Do kuchni wybrałam jasny bez tzn niby kawa z mlekiem ale jasny prawie jak bez a wygląda jakby trochę różowy byl:D
A znowu szary to boję się że za zimno właśnie będzie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam już ściany pomalowane na jasny szary, sufit zrobiony teraz myślę nad dodatkami ja chciałam turkus, błękit lub miętę dywan itd ale mój dywan chce z skóry tygrysa tylko moim zdaniem będzie się lepiej prezentował w salonie jak w sypialni... jak myślicie?

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73521.jpg

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

magalena3
MadziaK83
Madzia do mietowe go wzięła bym beżowy żeby tak przytulnie i ciepło było :)
Papryka to przyprawa w proszku, nie swieza papryka ;)

W proszku też nie mam tylko cayen zostało :D

A wra ajac do kolorów to u mnie jest jedno okno i ciemno jest. Do tego jeszcze skośne ściany i boję się że będzie ciemno. Do kuchni wybrałam jasny bez tzn niby kawa z mlekiem ale jasny prawie jak bez a wygląda jakby trochę różowy byl:D
A znowu szary to boję się że za zimno właśnie będzie.

Ja mam w kuchni mam szara platyne kolor i jest dość jasno a okno mam jedno malutkie takie 75×75 znajomi dzwonili do nas o nazwę tego koloru bo też chcieli kupić

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny czy miałyście czasami tak z ponad tydz przed @? Od rana czuję ból podbrzusza chociaż najpierw był lewy jajnik takie ćmienie. Nie jest to jakiś ostry ból poprostu czuję dyskomfort . Chyba zaraz wezmę nospę bo średnio fajnie się z tym czuję. Na małpiszona brzuch boli mnie tego samego dnia w którym ma się pojawić.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Patka a gdzie ten tygrys ma być? Na to nie przepadam za takimi ale. Może taki tygrys na podłogę i brązowe i mietowe czy tukrukowe dodatki by fajnie wyglądało na neutralne bazie.

Mój chce na środku sypialni, a ja bym położyła na podłodze przy kominku w salonie

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...