Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Mika tak naprawdę to te wszystkie objawy pokazują się po terminie @ albo chwilę przed. Więc nie sugeruje się tym że nic nie czujesz. Ja w pierwszej i drugiej ciąży nie miałam żadnych objawów. A kilka cykli miałam objawy a @ przychodziła. Chyba że masz przeczucie jak MadziaK że się udało.

Tsh to bez różnicy w jakim dniu cyklu. A LH to chyba najbliżej owu? Chyba :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Annulla możesz zrobić progesteron tego 17dc przy cyklach 24.
LH albo robisz razem z Fsh podczas @ żeby spr coś w rodzaju rezerwy jajnikowej albo w okolicy owulacji, najlepiej zaraz przed żeby spr. czy jest wtedy odpowiednio wysokie (pik LH)
Wszystko zależy co chce się zdiagnozować i to powinien podpowiedzieć lekarz.

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Pena ths nie ma nic wspólnego z cyklem, to tarczycowy hormon. LH i coś tam drugiego robi się w 3-5 dc ;)

Między 3 a 5dc ja miałam to AMH a takto nie kojarzę co jeszcze można robić w tych dniach. Wiem że progesteron chyba też w poszczególnych dniach i prolaktyne obojętnie?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mika nie koniecznie ja w tej ciąży straconej nie miałam żadnych objawów dopiero tak na 2 dni przed terminem @ pobolewal mnie tylko brzuch ... więc brak objawów to też objaw ;)
Magdalena dlatego się wkurzyłam i stwierdziłam że czekam do @ a teraz jak na złość przychodzi po terminie

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Anulla przy tsh możesz jeszcze ft4 chyba tak się to nazywa oraz prolaktyne.
Badan jest dużo zależy co chcesz zbadać, hormony są dość drogie bo 30-40 zł jeden więc może poczekaj na wizytę.
Ja np miewalam małe ilości mleka, prolaktyna w normie. Ale test obciążenia czymś tam już wyszedł ze coś się dzieje bo wyrzut prolaktyna powinien być 6 razy a u mnie był 22 razy widc za duży, dostałam norprolac na to, ale mleko i tak się pojawialo. Nie wiem czy to mogłoby skutkować problemami z zajściem bo miałam wtedy ten progesteron niski, do trgo kortyzol wysoki. Więc mzoe wszystko razem kulalo. I w sumie samo się naprawiło.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Zani2407 ja miałam plamienia zaczynające się zaraz po owulacji i trwające aż do miesiączki,progesteron był w normie. Bujałam się z tymi plamieniami cały okres starań o drugie dziecko-prawie rok. W końcu moja lekarka zapisała mi estrofem na odżywienie endometrium i zaszłam w 2 cyklu stosowania :)
Zastanawialam się jaki wpływ w Twoim przypadku ma karmienie dziecka ale pewnie lekarz ma na to jakaś teorie...

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. U mnie pobudka o pięknej godz 5.20 ... Dobrze,że sama wczoraj położyłam się o 21.30 to w miarę jestem przytomna. Teraz piję kawę i zastanawiam się co zrobić na obiado kolację dla mojego męża. Dziś obchodzi swoje urodziny ,więc musi być coś fajnego z tej okazji. Macie pomysły? Miłego dnia!

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Dzień doberek. My też już od 20minut nie śpimy.
Goosia nie łatwe masz zadanie. Mój znowu uwielbia pikantnie zjeść. Więc ja mu oddzielnie robię albo odprawia sobie cayenem na talerzu.
Ostatnio chińskie mu się zalaczylo więc mamy w zamrażalnika warzywa po chińsku. Do tego kurczak z przyprawa chińska i danie gotowe.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej hej ja przed chwilą wstałam i Filipek też ale jeszcze się rozciąga w łóżeczku :) czekam aż się wyczochra, lecę dać lek na refluks i pędzi y pobrać krew i mi i jemu, bo już dawno badań nie miał a z uwagi na jego dietę trzeba bez przerwy wszystko sprawdzać.
Mój mąż lubi kurczaka po wietnamsku i czasem mu robię.
Gosia wszystkiego najlepszego dla męża :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

O właśnie Gosia wszystkiego najlepszego dla męża. Oby wam się rodzina powiększyła :D
Zawsze możesz zrobić dłuższy wieczór. Jakaś sałatka np gyros. Plus jakieś mini kanapeczki. Czy koreczki. Takie przekąski do winka.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

MadziaK pewnie twój mały już przyzwyczajony do pobierania. Ja jak byłam w piątek to tyle było dzieci ze Az w szoku byłam jakie dzielne. Około 10 ich było tak do 3 roku życia. I może dwoje płakało. Jeden chłopiec miał z 8 lat i przed gabinetem płakał mocno a wszedł do środka i mu przeszło. Panie miały samochodziki. :D a dumna Pani z córką 16 lat nie mogła przepuścić tego zestresowanegi chłopca bo cora nie może się do szkoły spóźnić. Ludzie nie mają serca.
Zastanawialam się jakbym miała z córką iść to chyba też byłoby ciężko.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Zwykle ma pobierane z paluszka to od wejścia leci do gabinetu, siadamy sobie on na kolanach u mnie i wystawia paluszek, i zawsze się przygląda co Pani robi. Dwa razy miał z żyły raz na testy alergiczne i to naprawdę wielka probowka, z dłoni brali i to nie do tej cisnieniowej probowki tylko wbila igłę i kapalo po kropli, także z 10 minut to trwało. A młody się przyglądał cały czas. Za to ja się skończyło pobieranie i musieliśmy siedzieć chwilę i czekać bo musiałam przytrzymać zyle to się wściekal że mu się nudzi i chce już biegać :D no i ostatnio też miał z żyły też z dłoni i obie panie przyleciały że jedna będzie trzymać za ręke, ja za drugą, a druga pobierać, patrzę na nie jak na wariatki i mówię że on nie będzie się wyrywał, no ale chyba nie uwierzyły bo się twardo wzięły za trzymanie, dopiero jak zobaczyły że on się nie wyrywa to zluzowaly i tylko jedna za dłoń trzymała ;) ale z tego co widzę to większość dzieci płacze, boją się maluszki a z żyły to jednak też troszkę zaboli.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK Twój pomysł chyba wygrał ;) może i młoda się skusi ? Za życzenia dziękuję w imieniu męża, niech się spełnią.
A mnie coś brzuch pobolewa,a do @ minimum 6 dni jak nie więcej. Branie hormonów jest frustrujące bo zaburza obserwacje. Zapomniałam napisać,że dziś udało się zmierzyć temp i pierwszy pomiar to 36.87

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Bibs
Mój ponad 2 letni szkrab na sam widok lekarki, pielęgniarki w ryyyyk, zważyc, zmierzyć, osłuchać, zajrzeć w gardło, ba zbliżyć się nawet nie można a co dopiero zastrzyk.... Pobrania żadnego na razie nie musieliśmy przechodzić na szczęście :)

Bibs z moją też nie było potrzeby ale jak będzie to nie będzie wyjścia. A moja ostatnio też tak reaguje na lekarza. I dumam że już jak będzie potrzeba z chorobą iść to pójdę do sąsiadki bo ona pediatra. Już kilka razy z nią gadala i trochę się wstydzi ale nie ucieka. A w gabinecie niedawno tak krzycz ala i płakała że w szoku byłam. Ale pogadałyśmy sobie w domu i obiecała że już tak nie będzie robić. Najbliższy w planach na bilans 4latka. Ale do października jeszcze pół roku. Znając życie zleci jak z bicza strzelił.

Bibs o której masz wizyte? Trzymam kciuki aby było wsio ok. Pochwal się po wizycie koniecznie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...