Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kamilaka

Pasy smart kid belt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamilaka

Co sądzicie o pasach smart kid belt? Czy w przypadku starszych dzieci się sprawdzą? Są tu jacyś rodzice, którzy zdecydowali się na takie rozwiązanie? Ponoć pasy są bezpieczne, wiele czytałam na ich temat na forach, co uważacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dominica56

Mają homologację, także na pewno pasy są bezpieczne. Zauważyłam, że coraz więcej rodziców decyduje się na takie rozwiązanie, praktyczny wynalazek i koszty nieduże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grażyna89

Lepiej kupić pasy skb, niż poddupnik, takie jest moje zdanie. Jak dziecko jest już starsze, to wydaje mi się, że jak najbardziej warto zdecydować się na takie rozwiązanie. Opcjaa bardzo praktyczna i niedroga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mariolael

U nas też pasy się sprawdzają, nie mam nic do zarzucenia, wynalazek niezwykle prosty, ale jakże funkcjonalny. Bezpieczeństwo podczas podróży jest większe, zresztą pasy przeszły testy zderzeniowe, można obejrzeć w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość izakowalska2

Lepiej kupić adapter o wyregulować pasy samochodowe, niż wozić dziecko na poddupniku. mam skb wożę dzieciaki tak przypięte, moim znajomi też korzystają z tych pasów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta pasek7

~izakowalska2
Lepiej kupić adapter o wyregulować pasy samochodowe, niż wozić dziecko na poddupniku. mam skb wożę dzieciaki tak przypięte, moim znajomi też korzystają z tych pasów.

Właśnie podkładki to najgorszy wynalazek, lepiej już przypiąć dziecko pasami regulowanymi takim adapterem, jestem jak najbardziej za.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość klepsydra08

nie rozumiem jak mozna uzywac tych podkladek, one sa mega niebezpieczne ! pasy sa w porzadku, maja certyfikaty, testy zderzeniowe no i wszelkie pozwolenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agnieszkakraszewska

Różnie piszą w internecie o tych pasach. Przed zakupem postanowiłam zgłębić temat, poczytałam trochę na temat firmy, która oferuje ten adapter i okazało się, że to polska produkcja :) nie wiedziałam. Pasy nie zastąpią fotelika to jest pewne, ale jeżeli dziecko jest już duże, to myślę, że spokojnie i stresu można je przypinać takimi pasami. Mam smart kid belt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lindii

Pewnie, że znacznie bezpieczniej z pasem Smart Kid Belt. Warto obejrzeć testy tych pasów, ma certyfikat ECE, potwierdzono te wyniki także w stanach zjednoczonych . Mam do niego zaufanie, dopuszczono je do sprzedaży u nas i za granicami więc mnie to przekonuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zenon

Dzieciaki szybko rosną i w pewnym wieku po prostu są za duże na podróżowanie w foteliku, wtedy adapter skb to dobre wyjście z sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mirena

Różnie ludzie piszą na temat tych pasów, ja jestem zdania, że to funkcjonalne rozwiązanie. Można spokojnie bez stresu przewozić dzieciaki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość madmuazel

~zenon
Dzieciaki szybko rosną i w pewnym wieku po prostu są za duże na podróżowanie w foteliku, wtedy adapter skb to dobre wyjście z sytuacji.

zgadzam sie :) moja corka lat 12 ma juz 155cm i fotelik nie pasuje jej totalnie a pasy sa ekstra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość maryliss

Super jest ten pas Smart Kid Belt, dużo czytałam na jego temat, oglądałam film z testów zderzeniowych. Zabezpiecza dziecko podczas jazdy samochodem odpowiednio i ja używam. Tym bardziej, że jest mały, poręczny, kosztuje nie wiele a nie każdego stać na fotelik za 1000 zł. Nawet na wakacje można wsiąść i bezpiecznie wypożyczonym autem dzieciaka wozić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość borysborys7

Najczęściej o tych pasach wypowiadają się samozwańczy eksperci, także się nie sugerujcie serio. Homologacje jest więc dla mnie jest jasne, że z pasów można spokojnie korzystać i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olgaMZ

Ja mam i bardzo sobie chwalę. Wiem, że jest bezpieczny, bo sama posprawdzałam wszystkie wyniki testów. Warto kupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mateusz6

Pasy jak pasy, nie jest to jakiś wybitny wynalazek, ale działają i to jest najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rafaella

bez dwóch zdań pas Smart Kid Belt jest rewelacyjny, szkoda, że u nas jeszcze taka ciemnota i ludzie boją się nowości. Jest naprawdę bezpieczny, za granica już go docenili

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojtkowicz

Moim zdaniem skoro ktoś się podpisał pod atestami i homologacjami to odpowiednie normy musiały być spełnione. I nawet nie myślę tu o homologacji na europę. Bardziej wymagającym pod tym względem jest np. rynek amerykański. A skoro sam Calspan przyznał rekomendacje na tamten rynek, to jest to moim zdaniem bardzo dobrze. Nikt tam nie podpisze dokumentu w ciemno, bo nawet za gorący kubek bez ostrzeżenia można stracić grube pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miralka89

Teraz pojawiły się na ich stronie najnowsze wyniki testów dynamicznych gdzie porównywano kilka fotelików i własnie pas smart Kid Belt. I jak się okazuje pas ma jedne z lepszych wyników przy czym jeden z fotelików w ogóle ich nie przeszedł. Także kolejny raz udowodniono, że pas jest jak najbardziej bezpieczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość laurent

Kolejny raz smart Kid Belt udowadnia, że jest bezpieczny. My akurat pasa używamy i zadowolona jestem. Sprawdza się ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do mnie ten "Wynalazek nie przemawia",wyniki testów, które czytałam wskazywały na to, że jednak nie jest bezpieczny, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup bezpiecznego fotelika z wysoką oceną testów zderzeniowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zakrecona77

A te wszystkie testy zderzeniowe, testy dynamiczne widziałaś? dla mnie one sa wiarygodne, na pewno jest to urządzenie bezpieczne inaczej by nie było dopuszczone do sprzedaży . My akurat Smart Kid Belt mamy i sprawdza się super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szafeczkowa

Wywijaska, a co Ty za wyniki testów czytałaś ? Był już nawet artykuł na ten temat i to całkowicie niezależny, ogólnie pokazujący całe zestawienie testów, adapterów itd we wszystkich możliwych testach. Więc weź nie gadaj. Były tez pokazane najnowsze testy, które pokazało SKB. To nic innego nie potrafią ci hejtujący tylko dać smiejącą się minkę. Nic więcej. oczywiście, ja jestem za tym by używać je do starszych, wyrośniętych dzieci. Czyli 8-9 lat. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...