Skocz do zawartości
Forum

Rehabilitacja dzieci - Warszawa


Gość Dailina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jannelia39

Ja chodziłam z córką do Balumedu http://balumed.pl/uslugi/rehabilitacja-fizjoterapia/rehabilitacja/ - i mogę ich polecić. Bardzo dobre podejście do dzieci i co najważniejsze jest to centrum rehabilitacji które specjalizuje się włąsńie w rehabilitowaniu dzieci. Tak więc pracują tam specjaliści, którzy sie na tym znaja.... Oraz mają do dzieci bardzo dobre podejście. A jak wiadomo leczenie i rehabilitacja maluchów znacznie bardziej rożni się od rehabilitacji i leczenia osób dorosłych.

Odnośnik do komentarza

Polecam Fitmedica
https://www.fitmedica.pl/rehabilitacja-masaz-kregoslupa-warszawa/
Jest to centrum rehabilitacji, w którym przyjmują zarówno dorosłych jak i dzieci. Chodziłam do tej pory do wielu fizjoterapeutow, ale nie do konca mogli mi pomoc. Mam problem z kręgosłupem, praktycznie od zawsze bo mam skrzywienie kręgosłupa ( którego nie mogłam doleczyć). Odkąd z polecenia trafilam pod opieke tej placowki to moj bolacy kregoslup przestaje mnie bolec. Jest o wiele lepiej, wreszcie mogę uprawiać sporty o których długo myślałam. Wiem, ze po kilku latach szukania pomocy w koncu dobrze trafilem, bo jest znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Moje dziecko ma problemy z kręgosłupem. Straszna sprawa generalnie, ale na szczęście jest duża szansa, że rehabilitacja uchroni je przed operacją... Termin mamy na luty 2020 u podobno jednego z najlepszych ortopedów w stolicy. Leczenie pochłonie trochę pieniędzy, ale czego się nie robi dla dzieci 😉 Nocleg  wynajęłam pod Warszawą, w dogodnej lokalizacji w tym hotelu, bo w stolicy ceny zaporowe. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...