Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość hanabarbara

Moczenie - iść do lekarza?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lovely

Ale możesz też podejsć do apteki stacjonarnej, tam mają darmowe próbki róznych środków chłonnych, możesz przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agga

A co to ma wspólnego z tematem?

Jeśli dziecko ma ponad 5 lat i moczy się w nocy to jak najbardziej warto się wybrać do lekarza. Poczytajcie też na suchym poranku, co można zrobić w takiej sytuacji, jak się przygotować do wizyty i jak pomóc dziecku: https://suchyporanek.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agaw

Bardzo fajna ta strona, ja mam też problem z dzieckiem, ale żadnych badań jeszcze nie robiłam, nie byłam u lekarza...  myślę, że muszę zacząć coś działać w tym temacie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość pralinka
W dniu 30/4/2020 o 9:47 AM, Gość Agaw napisał:

Bardzo fajna ta strona, ja mam też problem z dzieckiem, ale żadnych badań jeszcze nie robiłam, nie byłam u lekarza...  myślę, że muszę zacząć coś działać w tym temacie 

Na tej stronie masz dziennik mikcji do pobrania i opis nastrojów. Może od tego warto zacząć, bo można to potem zabrać ze sobą do lekarza i dokładnie wiedzieć jak przebiega moczenie nocne i czy jest jakiś problem związany ze stresem lub przeżywaniem czegoś przez dziecko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość inka

Mają tez na stronie darmową aplikację do pobrania. Z doświadczenia wiem, że takie notatki łatwiej prowadzić w telefonie, bo jest zawsze pod ręką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ElkaOnyk
W dniu 19/6/2020 o 6:54 PM, Gość Heheszka napisał:

U mojego dziecka był podobny problem, ale zrobiliśmy badania, potem poszliśmy do psychologa, okazało się, że to stres. Już jest lepiej, ale trzeba cierpliwości, rozmów i z praktycznych porad to podkłady Teny są super, materac ocalał. 

Tutaj wkładki to tylko pomoc doraźna dla poprawy komfortu ale super że poszliście do lekarza. Widziałam na stronie suchyporanek całą szukajkę placówek medycznych  zajmujących się moczeniem nocnym. Czy ktoś wie czy potrzebuję skierowania żeby do lekarza specjalisty się w tej sytuacji dostać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lili

Jeśli chcesz skorzystać z porady na nfz to tak, potrzebujesz skierowania, ale na wizytę prywatną, płatną nie potrzeba. To już Twój wybór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość katedra
W dniu 3/7/2020 o 7:43 AM, Gość ElkaOnyk napisał:

Tutaj wkładki to tylko pomoc doraźna dla poprawy komfortu ale super że poszliście do lekarza. Widziałam na stronie suchyporanek całą szukajkę placówek medycznych  zajmujących się moczeniem nocnym. Czy ktoś wie czy potrzebuję skierowania żeby do lekarza specjalisty się w tej sytuacji dostać? 

Dzięki, znalazłam tam przychodnie niedaleko nas która zajmuje się moczeniem nocnym. Wszystko załatwione, wizyta umówiona, teraz pozostaje chwilkę poczekać. Już oboje z dzieckiem nie wiemy jak sobie radzić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...