Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Madzia93

Cukrzyca ciążowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem w 23 tygodniu ciązy i okazalo sie po badaniach szpitalnych ze mam cukrzyce ciązowa i dzisiaj jestem pierwszy dzien w domu i musze sobie cukier sprawdzac 5 razy dziennie, moze ktoras z was ma lu miala i moze doradzic, bo za bardzo nie wiem co w diete wprowadzic,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, ja mam. W ciągu dnia mam cukry dobre, chyba, że przesadzę z jedzeniem, ale najgorzej jest na czczo. Jestem na insulinie i co chwila zwiększam dawkę. Obecnie znowu jestem na granicy i pasuje mi zwiększyć do 8-9 jednostek. Niby nie dużo, ale zaczynałam od 2, nie wiem na ilu skończę :/

Posiłki dietetyczne bez problemu znajdziesz na internecie. Na blogu mamaginekolog w temacie o cukrzycy są podane dwa linki do posiłków. Zapoznaj się też z zawartością IG w produktach, a zobaczysz czego unikać.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hyq0jeirj.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Andrzej22

Moja żona ma wizyty u lekarza Jastrzębskiego w Lubaniu. Co prawda jestesmy spoza okolic Lubania, ale dojeżdzamy po lekarz jest bardzo spokojny i żona jest uspokojona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...