Skocz do zawartości
Forum

Bliźniaki


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem w 6 tygodniu ciąży. Na ostatnim usg Pani doktor stwierdziła podejrzenie ciąży bliźniaczej. Jeden pęcherzyk jest bardzo widoczny drugi natomiast dość słabo. W mojej rodzinie babcia od strony mamy urodziła bliźniaki, ale wszystkie moje kuzynki rodziły pojedyncze dzieci. Nie ukrywam że prawdopodobieństwo ciąży bliźniaczej trochę mnie stresuje. Czy ktoś z was mial podobnie?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam bardzo dużo znajomych którzy w ostatnich latach zostali rodzicami bliźniaków i wcale nie mieli wcześniej w rodzinie takiego przypadku... W tych czasach wiele czynników ma na to wpływ ale tylko gratulować nie ma czego się obawiać wspaniała wiadomość

Odnośnik do komentarza

No tak na tym etapie jeszcze się nie nastawiaj. Miałam na pierwszej wizycie usg dwa pęcherzyki ciążowe w tym jeden był tydzień jakby większy. Na następnej wizycie okazało się że rozwija się jeden z pęcherzyków. W rodzinie mam bliźniaki.
Poczekaj na rozwój sytuacji jak będą jednak bliźnięta to i tak super i napewno dasz sobie radę.

https://www.suwaczek.pl/cache/b5f3309fd5.pnghttps://www.suwaczek.pl/cache/c3c879ebfe.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 23/3/2019 o 10:14 PM, Zani2407 napisał:

No tak na tym etapie jeszcze się nie nastawiaj. Miałam na pierwszej wizycie usg dwa pęcherzyki ciążowe w tym jeden był tydzień jakby większy. Na następnej wizycie okazało się że rozwija się jeden z pęcherzyków. W rodzinie mam bliźniaki.
Poczekaj na rozwój sytuacji jak będą jednak bliźnięta to i tak super i napewno dasz sobie radę.

Moja koleżanka miała podobnie. Na 1 usg były 2 pęcherzyki A na kolejnej wizycie już tylko 1. Teraz koleżanka ma cudowną córeczkę 🥰

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...