Skocz do zawartości
Forum

Crazy Mums


Rekomendowane odpowiedzi

Małgosia Nusiak zgadza się, że ta szczepionka "podobno" ma największe powodzenie zanim jeszcze sie współżycie zacznie. A jak już wianuszek poszedł :Oczko: hehe to trzeba w pierwszej kolejności zrobić sobie przed szczepieniem badanie na HPV (ok. 200 zł) i dopiero jak zostanie wykluczone nosicielstwo, to jest sens wogóle rozmawiać o szczepieniu. Zobaczymy, narazie to tylko takie moje rozważania.
Małgosia a na rota wirusa to napewno zaszczepię Maleństwo w którejś z pierwszych szczepionek skojarzonych.

ROKSANIA
http://s2.suwaczek.com/200103282080.png

LENUSIA
http://s4.suwaczek.com/200909042080.png

Odnośnik do komentarza

Nusiak :o_master2::o_master2::o_master2::o_master2::o_master2:calusy, sciskacze itd ;)
za link z butami ;)
przyjechały wczoraj i od razu polecialam w nich na spotkanie, cały dzień ganiałam i obtarłam sobie tylko haluksa:glass: i nic poza tym,
Rewelacja

Family też miałam obawy, ze 8 cm to masakra, ale nic nie czujesz! naprawdę. Ja kupiłam czarne ;)
no a szczepienia to po prostu temat do mdłości .....bądź tu mądry i podejmij słuszną decyzje :bieznia::bieznia:

Nusiak pamiętaj, dawaj znać jak coś fajnego kupisz :36_1_21::36_1_21:

muszę isc coś do jedzenia kupić- wykopie mnie któraś sprzed tego komputera??

Mama Monika- no to jeszcze więcej teraz wiemy ;) a właśnie, dobrze, że piszesz o badaniach, naprawdę czas sobie przegląd zrobić
usg itd....tylko kiedy??//

Odnośnik do komentarza

Małgosiu oczywiście, że podeślę linki jak coś sobie zakupię. Cieszę się, że butki przypadły
Ci do gustu :)

Ostatnio mama mnie wyciągnęła na zakupy, bo powiedziała, że kupuję tylko Julce ciuchy
a moją szafę też by się przydało odświeżyć. I stwierdziła, że ona robi za sponsora :36_6_5:
Ale jak jej kazałam kupić sobie torebkę, bo była boska to stwierdziła, że lepiej jak ja
sobie coś kupię. A mnie to się dziwi, jak wolę Julce coś zakupić. Nawet setnego bodziaka ;)
I takie to u nas błędne koło jest :)

U nas dziś pogoda kiczowata. Leje od rana, ale skorzystałyśmy jak nie padało przez pół
godzinki i poszłyśmy do gołębi. Moja Jula robi w ogóle postępy sama wspina się na
zjeżdżalnie (co prawda na czworakach, ale zawsze ;)) i już nie daje sobie odebrać każdej
zabawki. Zwłaszcza jej ulubionej łysej lali, która wygląda jakby ją pies wszamał a potem
zwrócił ;) Bo przecież trzeba ją zawsze zabrać do piaskownicy ;)

Odnośnik do komentarza

Nusiak :36_1_21::36_1_21:
u nas niby ciepło a niebo zachmurzone, takie szare
jak się tak patrzy na te maluszki jak szybko rosną....ja to zawsze mówię, że mi się dzieci starzeją :36_19_3:

a z mamą to masz racje- zamknięte koło.
Ja bym też chętnie pojechała na zakupy oj chętnie!

wy torebki dobieracie do ubrania? butów czy jak??
ciekawa jestem ;)

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jest przyjęte tak, że w biznesie torebka powinna być dobrana do koloru butów.
Natomiast już w strojach typu casual to torebka może a teraz nawet powinna być w innym
kolorze niż buty ;)
Ale ja nie lubię kupować torebek. Mam ich bardzo mało, a teraz to jeszcze powinny być
dla mnie bardziej pojemne niż ładne. Zwłaszcza na spacery lub zakupy z Julką.
Perfum też nie znoszę kupować. A jak mam iść do Sephory czy innego takiego pachnidła
to mnie mdli ;)

Odnośnik do komentarza

witam!
przyznam szczerze że odkąd poszłam do pracy mało pisze ale codziennie podczytuję.
poza tym jak mam wolne a pogoda ładna to ze smykiem na dworze siedzę.
już za kilka dni koniec roku szkolnego więc koniec wstawania rano aby wysłac syna do szkoły.
w lipcu mamy z m urlop i w tym roku po raz pierwszy postanowilismy sie wybrac za granicę, akurat znajomi prowadzą biuro podróży i na oku mamy Turcję ale czekamy do ostatniej chwili może się jakies ciekawe las minute trafi. zobaczymy.
po powrocie chce na 4 dni tez nad morze pojechac żeby i mały miał wakacje.
powiem wam że jednak co lato to lato , jak świeci słońce to się żyć che.
ja mam dziś wolne i totalnie nic nie robię, obiadek juzx prawie jest więc za niedługo wyruszamy na spacerek.

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

Ja marzę o Paryżu :) Specjalnie wzięłam udział w konkursie [/url] i walczę o pierwsze miejsce :) Hotel des Invalides z grobowcem Napoleona, wjazd na wieżę Eiffla. Potem spacer na wyspę Cite z katedrą Notre Dame i do Dzielnicy Łacińskiej (Sorbona, Panteon, Ogród Luksemburski). Wieczorem rejs statkiem po Sekwanie....Się rozmarzyłam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...