Skocz do zawartości
Forum

Crazy Mums


Rekomendowane odpowiedzi

Dziendoberek :)
Moj syncio sie rozchorowal.Pogoda u nas przepiekna,mielismy dzies gdzies wszyscy razem sie wybrac a maly w nocy kaszlal i dzis ma goroczke wiec pewnie bedziemy siedziec w domu.Zastanawiem sie czy jesli goraczka spadnie moge z nim wyjsc?U nas dzis ma byc 18 stopni i slonce wiec nie wiem czy w takim przypadku swieze powietrze nie jest lepsze niz siedzenie w domu?

Odnośnik do komentarza

diabelecke
a tak wogole froszku to uwazasz, ze ja naprawde jestem taka gruba, ze az diety potrzebuje?

Diabełku w ciąży wyglądasz super i w cale nie jesteś gruba.Jakbyś zobaczyła moje zdjęcia z okresu ciąży to byś nie uwierzyła że to ja-w moim przypadku można było powiedziec że byłam megagruba :36_2_39:.Po ciąży zostało mi 17 kg więcej.

Alanek 14.09.2006 :36_33_2:

Odnośnik do komentarza

dotka
Dziendoberek :)
Moj syncio sie rozchorowal.Pogoda u nas przepiekna,mielismy dzies gdzies wszyscy razem sie wybrac a maly w nocy kaszlal i dzis ma goroczke wiec pewnie bedziemy siedziec w domu.Zastanawiem sie czy jesli goraczka spadnie moge z nim wyjsc?U nas dzis ma byc 18 stopni i slonce wiec nie wiem czy w takim przypadku swieze powietrze nie jest lepsze niz siedzenie w domu?

Cześc Dotka:-) uważam że jeśli małemu spadnie gorączka to jak najbardziej możesz z nim wyjsc.Dziecko pooddycha sobie świeżym powietrzem i organizm będzie miał więcej siły żeby walczyc z chorobą.

Alanek 14.09.2006 :36_33_2:

Odnośnik do komentarza

Dotka mi zostało aż 17 kg ale szybko je zrzuciłam bo sie fatalnie czułam z tym jak wyglądałam-na zdjęciach ciężko poznac że to ja.W ciąży moją obsesją były słodycze-i efekty było widac-myślałam o nich budząc sie i zasypiając-strasznie sie objadałam-ale to było silniejsze ode mnie.

Alanek 14.09.2006 :36_33_2:

Odnośnik do komentarza

Hej Wszystkim w te sobotnie pustki na forum...... Ja zaraz też ulatniam się z domu :) Pogoda cudna (tfu, tfu - żeby nie zapeszyć)

Diabeleckie, nie daj sobie wciskać pierdół, bo ja się tylko bez sensu denerwuje. Wyglądasz SUUUUUUUUUPER!!!!!!! Młoda, zadbana mama z seksownym brzuszkiem dzidziusiowym. Przecież to aż miło popatrzeć!!! Co za brednie z tym że jesteś gruba. Przemilczę to, że tylko brzuch ci troszkę odstaje (co uwierz mi, ale jest normą w tym stanie!!!). JESTEŚ W CIĄŻY!!! I powinnaś się cieszyć, bo pięknie wyglądasz w stanie błogosławionym. To tylko krótki etap w macierzyńskiej drodze, więc zamiast sobie nabijać głowę pierdołami, które chlapnął jakiś dowcipniś, bo chciał byc zabawny, (albo mu żona rano nie dała, albo mu kawa na czas nie wystygła), to Ty po prostu CIESZ się ciążą. Głaskaj brzuchola, śpiewaj dzidzi, rób sobie zdjęcia... A zobaczysz, że te twoje dodatkowe kilogramy po rozwiązaniu znikną migiem, zwłaszcza w twoim wieku i przy twojej sylwetce sprzed ciąży.
Aha! I nie chce słyszeć o żadnym odchudzaniu, BO W CIĄŻY SIĘ NIE ODCHUDZAMY!!! W CIĄŻY PO PROSTU ODŻYWIAMY SIĘ ZDROWO! Jedz wartościowe posiłki, a nie będziesz mieć wyrzutów sumienia.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-28944.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez sie obzeralam i jeszcze sie dziwilam ze mi nikt nie wspolczuje jak po porodzie narzekalam na swoja wage.Pierwsza polowe ciazy jakos bylo normalnie bo bylam aktywna,robilam prawo jazdy,ale pozniej juz tylko siedzialam w domu i ciagle cos jadlam.Glownie slodycze,niby nie duzo ale jak sobie teraz pomysle to ciagle cos mialam w ustach...teraz wiem ze przy nastepnej ciazy bede bardzej uwazac bo szybko sie traci kontrole nad swoja waga.Nic nie jest nieodwracalne ale ile mnie wysilku kosztowalo zeby schudnac,ufff...co wieczor kladlam malego spac i na godzine szlam na rower,spac bez kolacji i zadnych slodyczy.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich:)
No ja wlasnie zalegloscie doczytalam i zaraz musze uciekkac bo jutro imprezka i musze robic torta,salatki ,placki,itd,mam mase roboty,ale zanim uciekne to musze napisac,ze ogladalam Twoja galerie Diabelku,i jestem w szoku ze Ty sie zadreczasz,wygladasz cudnie!i WCALE NIE JESTES GRUBA!gdybys mnie zobaczyla w ciazy to bys sie pewnie przestraszyla,ja przytylam w ciazy kolo 30 kilo i 20 mi zostalo,wiec,nie ma o czym gadac!TY wygladasz swietnie!!!
Rachotka a w nocy tez nie karmisz?bo mi sie udalo przestac karmic w dzien ale w nocy sie nieda narazie!niewiem jak to zrobic,moze cos doradzisz?a czym zastapilas mleczko swoje?mieszanka?
Dobra uciekam bo mam duzo pracy,mam nadzieje ze tort sie uda!Trzymajcie kciuki:)Pozniej moze jeszcze zagladne,papa:)

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/6032.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/004/004254980.png?8842
http://s10.suwaczek.com/20050827040123.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...