Skocz do zawartości
Forum

Crazy Mums


Rekomendowane odpowiedzi

hej
Marysia śpi.
diabełku nie martw sie ze dużo przytyłas w ciązy.ja w dniu porodu wazyłam 87,5 kg.
a teraz wszystko zrzuciłam.ograniczaj tylko słodycze i weglowodany, tak mi mowił moj lekarz.
co do herbaty słyszałam ze karmiac nie wolno tez pić zielonej .
ja smaruje Marysie mleczkiem do ciała z j&j kosztuje gdzies ok.14 zł.
Małej pomaga a tez ma okropnie suchą skóre.

Marysia 19.05.2008:36_15_9:

Odnośnik do komentarza

Diabełku....!!!!!!!! masz prawo przytyć bo jesteś w ciąży!!!ja przytyłam 27kg i jakoś żyje..a codziennie obsesyjnie wchodziłam na wagę:/
jak ktos Ci powie,że jesteś gruba?! odpowiedz:"wkońcu wciaży jestem",krótka piłka,zero dyskusji.
a tak przy okazji wrzuc Diabełku foto,bo chce zobaczyc jak wyglądasz w stanie błogosławionym:D

Odnośnik do komentarza

hej laski :)

rachotka możesz kupić jakiś emolient do kąpieli np. Oilatum albo Emolium (chyba tańsze jest, cena ok.20zł)

diabelecke nie przejmuj się lekarzem, ogranicz słodycze, ale nie stosuj żadnej diety, możesz zaszkodzić dzidzi.

Ja niedługo wybieram się do gina po jakieś tabletki antykoncepcyjne. Jeszcze nigdy nie brałam, nie wiem jak będę się po nich czuła. Ale porozmawiam z lekarzem też o zastrzyku antykoncepcyjnym. A wy jak się zabezpieczacie?

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09ej28f8n6fmq0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/xrotdqk3p043lwve.png

Odnośnik do komentarza

Marti1986
Diabełku spytaj w aptece czy będąc w ciąży mogłabyś brac beta karoten w tabletkach.Farmaceutka poczyta etykietke. Podobno beta karoten w tabletkach nadaje skórze brzoskwiniowy odcień ale nie wiem bo nie stosowałam.


beta karotenu tez w ciąży nie można niestety, ja go zażywałam regularnie przed ciążą bo korzystam z solarium. pytałam lekarki - nie mozna.

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

A mi sie podoba jak śpiewa,ma ładny głos.Ładniejszy niż niektóre polskie piosenkarki.
Froszku a słuchałaś może na youtube jak Mandaryna "pięknie śpiewa"? i wydała nawet płytę-szok!!! kiedy byłam na sylwestra we Wrocławiu i słyszałam jak na żywo śpiewa Stachursky to mi uszy zwiędły. W teledyskach ma fajny głos a na żywo tak fałszował że nie wierzyłam,że to Stachursky.

Alanek 14.09.2006 :36_33_2:

Odnośnik do komentarza

Hej mamcie!

Już chyba wiem, co przeżywa Iza jak Amelka ma bezdech. Moja Julka miała dziś pierwszy
raz taki atak. Nie wiem czy była aż tak zmęczona czy jak, ale chciałam ją kąpać a ona
jak nigdy w ryk i zaraz sina. Aż się taka wiotka zrobiła... To dmuchanie w usta to g... daje.
Przytuliłam ją, mąż ja wziął na ręce i na szczęście się uspokoiła. Ale się strachu najadłam
:36_2_18:. I taka bezradna się poczułam...

A co tam u Was?

Odnośnik do komentarza

Tzn ja nie wiem, czy była aż tak zmęczona (bo byliśmy u sąsiadów) i nie chciała się kąpać.
A teraz czytam, że dzieci jak mają bezdech to nie potrafią sobie czasami poradzić
z własną frustracją. Ale znowu zawsze lubi się kąpać i dlatego też nie wiem.

Jak się uderzy czy przewróci to nigdy tak nie robi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...