Skocz do zawartości
Forum

Wkładka domaciczna a poronienie


Gość jatoja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam nadzieję że otrzymam tutaj odpowiedź na nurtujące mnie pytanie . Mam założoną wkładkę domaciczną hormonalną w sumie już 7 lat ( pierwsza 5 lat i teraz druga 2 lata) Podczas ostatniej miesiączki zauważyłam że jest inna niż zawsze. Na początku były ciemne plamienia, potem dość obfite krwawienie , po kilku dniach zauważyłam na podpasce coś co wyglądało jak kawałek kurzej wątróbki w rozmiarze 2cm na 2 cm , miesiączka nie była już tak obfita ale jednak zmieniła kolor na bardziej czerwony i trwała dłużej niż zawsze. mam 40 lat i nie zdarzyło mi się jeszcze takie coś. Czy jest możliwe aby było to samoistne poronienie ? Przy wkładce domacicznej ? dodam że dwa tygodnie przez miesiączką współżyłam z partnerem. dziękuję za odpowiedź. Iza

Odnośnik do komentarza

Witaj Izo. Ekspertem nie jestem, ale mi zdarzają się czasem takie skrzepy - jak ten, który opisałaś, dlatego nie wydaje mi się, żeby to było poronienie. Może do tej pory nic takiego nie miałaś, bo one (u mnie) najczęściej zdarzają się po nocy. A miesiączki czasami bywają mniej lub bardziej obfite,mimo ich regularności. Ale może wypowie się też jakaś kobietka z większym doświadczeniem w tym temacie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

każda ingerencja w gospodarkę hormonalną może skończyć się źle nawet jak długo się nic nie działo przyjdzie taki moment że coś będzie nie tak ;( ja dlatego po porodzie nie zdecydowałam się na hormonalną anty, mam teraz błonę dopochwową [reklama usunięta] i czuje że przynajmniej mnie nie truje, a równie dobrze zabezpiecza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...