Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Dorota 34 ...to wpadnij do mnie też coś zrobić jak masz takiego powera ,bo my z mężem zalegamy on to w sumie znów usnoł ,młoda też leżała z nami ,ale poszła na dół z kuzynem się bawić .A ja cały czas szukam natchnienia żeby obiad zrobić i codziennie pakuje torbę do szpitala to jakoś dalej mam nie spakowaną :)wczoraj wyciągnęłam coś do pakowania to kuzynka przyszła ,a jutro jedziemy do mamy na obiad i młoda zostawić to już nie bardzo będzie kiedy :)

Odnośnik do komentarza

Domi12 jeśli mieszkasz w bliskiej odległości od Krakowa to nie ma problemu, mogę się podzielić :) rosół a na drugie placki po węgiersku. To dziś mamy. W garze dusza się już gołąbki. Ja chwilowo zaleglam na kanapie, ale jak mi się uda wstać za jakieś pół godzinki to bigos chce zrobić, potem w planach domowa pizza i jak zdążę to jakieś ciasto na jutro bo mój mąż ma imieniny :) ahhhh.... Samej z siebie mi się śmiać chce, bo normalnie to nienawidzę gotowac :)

Odnośnik do komentarza

Fajnie sie czyta ze maluszki jeszcze w brzuszkach chodz wiem ze pewnie kazda juz sie doczekać nie moze, nie dziwie sie wam :)
Napisze wam tylko ze badanie sluchu u nas wyszlo dopiero na 5 dzien w szpitalu wiec sie nie martwcie jak u was na drugą dobe to badanie nie wyjdzie :)
My od srody w szpitalu jeszcze maly ma zoltaczke, ale juz spada wiec jest szansa ze wyjdziemy we wtorek :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
U nas też w drugiej dobie badanie słuchj wyszło dobrze w jednym uszku, w drugim źle, położna powiedziała że w uszach zalega wydzielina i dlatrgo często nie daje się zmierzyć, w dniu wypisu robili ponownie i wyszło w tym uszku co złe to dobrze, a w drugim źle, ale w kolejnej próbie już w obu dobrze. Ja się nie martwiłem bo skoro uszka za pozatykane od wód plodowych to pewnie tak jest ;)
U mnie u obu chlopakow się sprawdziło se jak w brzuszku tak i poza nim. Czułam ruchy bardzo rzadko, co kilka godzin parę grzebniec kopytkiem i znów cisza. No i oboje śpiochy straszne. Kamilek śpi od 17 do 7 rano z 1-2 godzinnym pobudkami na mleczko i zmianę pieluchy. I w dzień 5 godzin w kawałku. Aktywności ma rano i popołudniu po 2-2,5 godzinki.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, a więc plan na dziś zrealizowany. Poza ciastem, ciasto kupię jutro w naszej cukierni, pyszniutkie mają to może być:) nawet poleżeć już trochę zdążyłam :)

Co do rytmu dnia to mam nadzieję, że tym razem się NIE sprawdzi. Młoda szaleje zazwyczaj od wieczora przez pół nocy. Potem rano trochę spokoju i od 9-11/12 znowu. Potem do 17 cisza i na powrót to samo. Tak jest teraz w brzuszku i mam nadzieję że tym razem się pomylę:)

Odnośnik do komentarza

Dorota 34 .... ucięło mi ...pisalam, że blisko pl.Imbramowskiego ...i że też miałam ogromny smak na bigos i go pobudzilas ...bo prosiłam moją mamę ,ale się nie doczekałam....a już został mi tylko jeden dzień to nawet jak bym miała okazję to nie ryzykowała bym, bo później bardziej bym cierpiała.
Ja rodzę w Żeromskim, a ty gdzie ?ile masz do terminu ?

Odnośnik do komentarza

Dorota 34 ....ja miałam mieć CC 7, ale jak już pisałam przełożone na 12 ze względu na mój stan chorobowy....ja mam termin z OM 15 .11 a z USG 12.11.
Rodzę tam ,bo pierwsza też rodziłam i byłam zadowolona już człowiek był to wie ... Siemiradzkiego to nawet nie brałam pod uwagę ....nie słyszałam dobrych opinii o tym szpitalu ....położna mi też mówiła z daleka od tamtego szpitala .....ale każdy wybiera co mu pasuje ....A z której strony za Krakowem ...Zielonki ...Liszki ...czy coś jeszcze innego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...