Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Asienkaaa czekaj spokojnie do wizyty, tylko spokój nas ratuje :) ja dalej,, brudzę,, takie plamienia koloru kawy z mlekiem, ale czekam dzielnie do wtorkowej wizyty :) ja po 7-8 godz w szkole muszę na chwilkę się położyć w domu, bo mam wrażenie, że brzuch taki twardy się robi. Jak poleze to jest lepiej, więc oszczędzam się ile się da :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, byłam wczoraj na wizycie. Wg moich obliczeń 5+3 tyg od miesiączki. Cykle mam regularne. Na usg nie ma śladu pęcherzyka. Nie wiem co o tym myśleć? Dzisiaj robiłam betę, czekam na wynik.

Odnośnik do komentarza

Beta bedzie najlepszym potwierdzeniem tak wczesnej ciazy. Czytalam pare razy ze babki poszly do gina a ten im mowil ze nie sa w ciazy a okazywalo sie ze byly. Gin nie zauwazyl pecherzyka.. Dlatego dobrze isc kolo 8 tygodnia kiedy juz widac cos lepiej i takie pomylki sie nie zdarzaja. Po za tym mozna juz uslyszec serduszko :) Szybko napisz pozniej jaki wynik.

http://s3.suwaczek.com/201705245562.png

Odnośnik do komentarza

Ewinka, wlasnie o to chodzi ze ja wiem kiedy jajieczkuje bo mnie jajnik strasznie boli... W ogole bylam zaskoczona ze jestem w ciazy(oczywiscie pozytywnie;) bo jajeczkowanie mialam na pograniczu zywotnosci plemnikow wiec nie sadzilam zeby cos z tego bylo :) wiem ze jajeczkowac moge pozniej niz odczuwalne bole ale to dwa dni max...no i dochodzi do tego ostatni stosunek.. Nie moglam przeciez zajsc 2 tyg po stosunku :D w oststecznym rozrachunku nic sie nie zgadza.. no nic zobaczymy.. narazie nie mam niepokojacych obiawow wiec ciaza sie utrzymuje :)

http://s3.suwaczek.com/201705245562.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie dziewczyny! Staramy się z mężem o drugie dziecko. Mam nadzieję, że udało się w tym cyklu. Być może jutro uda mi się zrobić test. Trzymajcie kciuki!

Kilka słów o mnie- 28wiosen minie w tym roku :) mam już syna z października 2015. I w końcu zdecydowaliśmy się z mężem starać o drugie dziecko.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

cześć Dziewczyny, dołączam i ja :)
Mam 29 lat i to moja pierwsza ciążą, staraliśmy się ok. 3/4 miesięcy - zaczął mi się właśnie 6 tydzień.
Z objawów - czasami pobolewa nie brzuch jak przed okresem, strasznie bolą mnie piersi i jadlabym wszystko co kwaśne:) odrzuciło mnie od słodyczy i kawy.
U lekarza byłam w poniedziałek, oceniła wczesną ciążę, pęcherzyk ciążowy 9,7 mm, ale bez uwidocznionego zarodka. Tz. coś widać, ale strasznie maleńkie. Kolejną wizytę mam w poniedziałek, jeśli wszystko będzie OK to założy mi kartę ciąży, mówiła że może nawet będzie już biło wtedy serduszko :) więc nie mogę się doczekać. Na razie nie zlecała mi żadnych badań, wstrzymała się do kolejnej wizyty. Powiedziała, że jak na tak wczesną ciążę wszystko jest jak najbardziej w porządku. Termin mam na 06.11
Na własną rękę zrobiłam morfologię - OK, glukozę - trochę mam podwyższoną, ale od jakiegoś czasu mam z tym problem. Beta fajnie rośnie, więc jestem spokojna :)
02.03 - 266,64
07.03 - 1860,43
14.03 - 12503,40

Odnośnik do komentarza

Bzyk...na przeziębienie ja jadę w ogóle cały czas na herbacie z miodem, plastrem pomarańczy, kilku goździkach, sokiem z cytryny lub malinowym, czasami troszkę laski cynamonu oraz plastry imbiru. Na pewno nie zaszkodzi taka herbata, a mega rozgrzewa od środka :)
Do tego warzywa i owoce bogate w witaminę c. No i dużo odpoczynku. Resztę to już chyba lekarz może podpowiedzieć. Aha syrop z cebuli i cukru lub miodu też można sobie zapodać :)

A mnie ciągle mdli...bleeee

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44j4qa2hq3q.png

Odnośnik do komentarza

Witamy kolejne mamusie. Fajnie, że nas przybywa. My jesteśmy na wekend u teściów, ale milczymy, dzieci też o niczym nie wiedzą, bo jak to dzieci zaraz zaczną wszystkim na około o tym opowiadać. Mamy plan jak wszystko pójdzie dobrze powiedzieć o wszystkim około 12 tygodnia żeby nie zapeszać. Ja się wogóle nie czuje jak na ciąże. Jedynie nabrzmiałe i obolałe piersi mi o tym przypominają.
W pierwszej ciąży wymiotowałam dzień w dzień do 7 msca to był koszmar, w drugiej bardzo rzadko, a teraz niewiadoma, ja już zapomniałam od którego tygodnia możliwe są mdłości tyle już minęło.

Odnośnik do komentarza

Moim rodzicom powiemy za tydzień a teściom nie wiem bo w poprzedniej ciąży na drugi dzień pół wsi wiedziało a byłam dopiero w 6 Tc. Potem byliśmy na komunii i chcieliśmy sami powiedzieć reszcie rodziny to postawiła nas w nie zrecznej sytuacji i musiałam gadać przed obcymi ludźmi teraz się dowiedzą poźniej.

Odnośnik do komentarza

Mam 29 lat. Pochodzę z Wielkopolski. Córka ma cztery latka niemoże doczekać się rodzeństwa. Chociaż nie przyjmuje do wiadomości ze może mieć brata koniecznie chce siostrę albo bliźniaki żeby była siostra

Odnośnik do komentarza

mnie niestety też dopadło jakieś przeziębienie - mam zatkany nos, drapie mnie w gardle i czuje się fatalnie.
Jestem bardzo zadowolona po wczorajszej wizycie u lekarza - maluszkowi bije już serduszko :) niesamowity widok! niestety jeszcze go nie słychać, ale wszystko jest tak jak powinno być.
Moją Panią ginekolog martwi tylko mój podwyższony cukier....mam z tym problem już od dłuższego czasu niestety. W przyszłym tygodniu mam do niej dzwonić, położy mnie na oddziale i porobi wszystkie niezbędne badania. Mam nadzieję, że jakoś uda się go unormować bez konieczności brania jakiś leków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...