Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Rysia06

Clostilbegyt? Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AleksandraS

Dziewczyny, a miałyście może po duphastonie jakieś zaburzenia z oddawaniem moczu np ? Kurde jestem 9 dzień po inseminacji, 7 dzień biorę duphaston i już nawet nie mówię o tym ze brzuch mi trochę spuchł ale mam dziwne kłucie pęcherza przy sikaniu, wczoraj to jakby mnie nawet bolał :/ a najlepsze jest to ze mało się nie wysikalam przez sen :/ masakra, odliczam tylko kiedy skończę już brać te tabletki :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Babelek92

Dziewczyny powiedźcie mi czy po odstawieniu CLO rosły wam pęcherzyki ? Dochodziło do OWU ?

Czy jestem juz skazana na leki stymulowane OWU ?  Udało się któreś z wam zobaczyć upragnione 2 kreseczki już bez stymulacji?

Pozdrawiam :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula1671

Podpinam się pod pytanie Bąbelka, też jestem ciekawa czy po odstawieniu leków organizm sam zaczal produkować pęcherzyki 😄

Po HSG daje trzy ostatnie cykle CLO a później mam zamiar dać sobie spokój i wgl nie monitorować cyklu, bo te odwiedzanie szpitala co 2 dni mnie strasznie męczy i stresuje i chciałabym powrócić do spokojnych starań bez udziału lekarza przez pol miesiąca 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Clo

Mi Ostanio lekarz powiedział ze skoro dzialaja na mnie 2 tabl clo to nie musze juz do niego przychodzic przez 2 czy 3 miesiace bo jeszcz3 3 miesiące moge brac clo a później do szpitala na badania i klinika....a u mnie clo podrozalo ostatnio płaciłam 35 zl a teraz juz 60 za tabletek...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Babelek92

CLO u mnie tez podrozało, i to tak znacznie ;/ mam jeszcze tabletki na kolejny cykl jak się w tym nie uda.

Mnie też już meczą te monitoringi, wizyty ;/ i ten wieczny stres czy się uda.  Dlatego pytałam czy pęcherzyki rosną bez CLO. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula1671

Chętnie brałbym ten lek na własną rękę i nie chodziła na monitoringi ale się jednak boję 😄 chociaż u mnie zawsze wszystko przebiega książkowo ale nigdy nic w sumie nie wiadomo.

Same w sobie monitoringi jeszcze nie byłyby takie złe ale mój gin jest bardzo zalatany i muszę przychodzić do niego na 8 a później czekam po 2-3h żeby zrobić 2minuty monitoringu. I to mnie strasznie irytuje. 

Co do ceny clo to u mnie za 10 tabletek place niecałe 30zl, wczoraj kupowałam razem z pregnylem i bałam się że cena po nowym roku będzie zabójcza ale narazie jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula1671

Jeden zastrzyk 5000j.m i wszystko zawsze pęka w okolicach jednego dnia od podania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Drop

AleksandraS, ja man problem z oddawaniem moczu i pieczenie jak mam  zapalenie pecherza.. ja biore luteine i tez

jestem spuchnieta .. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lena

Dziewczyny piszecie o monitoringach... Czy mogłybyście Mi napisać jak to u Was wygląda? Bo Ja byłam 15 stycznia u lekarza i przepisał Mi Clo i miałam brać 3 tabletki dziennie... Przez 7 dni... A na wizytę idę w piątek tzn jutro... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martuu

Lena do przyznał ze dostałaś końska dawkę albo coś nie tak się zrozumieliście.. Przeczytaj sobie chociażby ulotkę odnośnie stosowania i może zapytaj lekarza skąd U Ciebie takie dawkowanie nim zaczniesz bo ciało ma się tylko jedno a to silne leki 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula1671

Lena lekarz przepisał ci naprawdę spora dawkę leku, czytałam że niektóre dziewczyny miały zaczynać od pół tabletki a tutaj trzy.. I że 7 dni to też jest dziwne bo bierze się je przez 5 dni. Radziłbym zapytać się lekarza jeszcze raz dokładnie jak brać lek bo na swoim przykładzie wiem że można coś źle zrozumieć. Ja na początku byłam pewna że mam brać clo przez 5dni później zrobić 5dniowa przerwę i znowu brać 5 dni. Wydawało mi się to dziwne i zadzwoniłam do gin i mnie wysmial że głupoty gadam 😄 ale ja uparcie byłam pewna że właśnie takie były zalecenia. 🙂

Cały schemat brania leków i leczenia u mnie wygląda tak że biorę clo po 1 tabletce dziennie od 5dc do 9dc. W okolicach 10dc idę do gina i robi monitoring, usg dopochwowe i w tedy ogląda oba jajniki (zazwyczaj mówi mi że zaczyna się coś dziać i jajniki pracują). Za dwa dni znowu wizyta i ocena jak pęcherzyki rosną, za dwa dni znowu wizyta i zazwyczaj w tedy pęcherzyki są już duże i dostaje zastrzyk z pregnylu. Po nim następnego dnia pęcherzyki pękają i czuję silny ból. I idę na ostatni monitoring który potwierdza że była owulacja 🙂

I tak dookoła co miesiąc.. Jest to strasznie męczące przynajmniej dla mnie. Ciężko pogodzić czekanie po 2h z pracą 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lena

Zrozumiałam dobrze, bo Mój Mąż też był ze Mną i dokładnie tak samo zrozumiał... A jeszcze zapisał Mi dawkowanie na kartce. Brałam 1 rano i 2 wieczorem. Mi też się wydaje, ze ta dawka to jest masakra... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AleksandraS

Ja miałam po 3 tabletki, ale zawsze przez 5 dni a nie 7 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ame 90

Lena skonsultuj jeszxze raz to dawkowanie z lekarzem bo te leki jeśli się przestymuluje jajniki mają naprawdę ogromne skutki uboczne! Nie chce straszyć, ale może dojść nawet do pęknięcia jajnika. Mi mimo tego, że brałam 1 taetke od 5 do 9 dnia cyklu urosla 5cm torbiela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...