Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Mimi94
Nie wiem co się dzieje ale w tym cyklu jestem mega wysypana pryszczami... Nie wiem czy to wina Clo czy co ale jest strasznie..

Ja w poprzednim cyklu pierwszy raz brałam clo i też miałam wyjątkowo duży wysyp. Do teraz mam przebarwienia na policzku....Też się zastanawiałam czy to przez clo a teraz to już chyba mamy odpowiedź :)
Odnośnik do komentarza

To mój pierwszy cykl z tym lekiem. Zaczelam brac po jeden tabletce w 5 dniu cyklu przed 5 dni. Teraz jest 10 dzień cyklu. Kiedy może być owulacja? Cykle mam dość długie 35 dni. Nie mogę dogadać się z ginekologiem..nie miałam nic monitorowane. Lekarz powiedział mi ze od 10 dnia cylku musza być "stosunki" :)

Odnośnik do komentarza

Witam .
Szukałam forum na którym dziewczyny rozpoczęły swoją przygodą z CLO.
Ja dopiero się do tego przymierzam.
U mnie sytuacja wygląda tak , ze od zawsze moje cykle są całkowicie nieregularne , lub nie ma ich wcale .
7 lat stosowałam antykoncepcje , wiec krwawienie było z odstawienia .
Miesiąc temu odstawiłam anty i razem z mężem chcemy sie starać o dziecko , z tym że do dzisiaj miesiączki nie mam...
Lekarz zalecił odczekać ze staraniem 3 miesiące po stosowaniu anty , przepisał CLO i kazał brać bez względu na to czy miesiączka wystąpi czy nie od 83 dnia przez 5 dni i zgłosić się na monitoring....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...