Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amelia 90

Hej Mila! Nie wiem po prostu mam takie obawy... Wszystkie leki maja skutki uboczne to pewnie ten też ma. Chyba popada w paranoje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia 38

Pierwsza córka w 4 cyklu bez rzadnych leków ale i bez niedoczynności tarczycy i haszimoto.
O drugie dziecko staramy się 2 lata. Teraz
1-szy cykl z clo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pani k

Dziewczyny ja po hsg... powiem tyle... Bolało...
Wyszło że wszytko jest Oki.
Ten cykl lepiej się nie starać że względu na rtg

Myślę że nie ma co przesadzać że szkodliwością clo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pani k

Sprawdzenie drożności i budowy macicy.
Wyszło że jest wszystko Oki, chociaż mogła być nawet niewielka niedrożność która pod ciśnieniem kontrast udrożnił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tak

Ja się staram 4rok o drugie dzieciątko i nic...laparoskopia ok wszystkie badania ok męża też...
Teraz ma pierwszy cykl z clo... zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pani k

Mimi94
Nie wiem co się dzieje ale w tym cyklu jestem mega wysypana pryszczami... Nie wiem czy to wina Clo czy co ale jest strasznie..

Ja w poprzednim cyklu pierwszy raz brałam clo i też miałam wyjątkowo duży wysyp. Do teraz mam przebarwienia na policzku....Też się zastanawiałam czy to przez clo a teraz to już chyba mamy odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś lekko boli mnie tak jakby jajnik bo promieniuje ból wyżej . Śluz mam biało przezroczysty w dużej ilości , wczoraj był biały ale też go dość dużo było to mój 15dc . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

,, tak,, ja z clo zaskoczyłam po 2 cyklach ale wcześniej były dwa Cykle bez wspomagania.
W pierwszej ciąży zaskoczyłam za pierwszym razem.
Mi. Ie rosły i nie pękaly ogólnie chyba owu nie było.
Ale clo mnie bardzo dobrze pobudza.
Wiem mam nadzieję że u Was też!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, jestem po pierwszym cyklu i chyba niestety zbliża się okres. Brzuch boli mnie od 3dni i narazie nic. Trochę mi lepiej jak czytam, że jednak się udaje. Zwłaszcza, że mam jedno dziecko z pierwszego małżeństwa i mój partner również, a teraz jakoś nam nie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bealeks

To mój pierwszy cykl z tym lekiem. Zaczelam brac po jeden tabletce w 5 dniu cyklu przed 5 dni. Teraz jest 10 dzień cyklu. Kiedy może być owulacja? Cykle mam dość długie 35 dni. Nie mogę dogadać się z ginekologiem..nie miałam nic monitorowane. Lekarz powiedział mi ze od 10 dnia cylku musza być "stosunki" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bealeks

Nie robiłam nigdy. U ginekologa wyszło mi ze nie mam w ogóle owulacji dlatego przepisał mi ten lek. Wcześniej brałam duphaston.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewaa_A

Witam .
Szukałam forum na którym dziewczyny rozpoczęły swoją przygodą z CLO.
Ja dopiero się do tego przymierzam.
U mnie sytuacja wygląda tak , ze od zawsze moje cykle są całkowicie nieregularne , lub nie ma ich wcale .
7 lat stosowałam antykoncepcje , wiec krwawienie było z odstawienia .
Miesiąc temu odstawiłam anty i razem z mężem chcemy sie starać o dziecko , z tym że do dzisiaj miesiączki nie mam...
Lekarz zalecił odczekać ze staraniem 3 miesiące po stosowaniu anty , przepisał CLO i kazał brać bez względu na to czy miesiączka wystąpi czy nie od 83 dnia przez 5 dni i zgłosić się na monitoring....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...