Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Judyta94

Ja czytałam że pierwszym objawem ciąży jest brak okresu i nie ma wcześniej żadnych objawów a na pewno nie wyczulony węch . Trzeba czekać albo betę zrobić . Ja staram się już 5lat i wiem że można sobie wmówić objawy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pani K

judyta w 100% z Tobą się zgadzam. Mega dużo objawow sobie wmawialam. Albo zapomniałam że miałam je przed okresm na długo wcześniej przed staraniem się dziecko.
Zresztą wszystkie które biorą różne wspomagacze w postaci hormonow moga mieć takie jakby "sztuczne"objawy.
Np większość ciazowych objawow spowodowanych jest przez progesteron więc biorąc to w drugiej fazie cyklu siłą rzeczy możemy czuć się nieco inaczej. Ale trzeba do tego podchodzić w dużym dystansem.
Ja już nie patrzę na "objawy" chyba że spóźnia się termin @ co nie znaczy że pogodziłam się z tym że nadal nie ma ciazy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Judyta94

Nie jest Pani sama długo już czekam na swoje maleństwo i czuję że zostanę sama i już nigdy nie usłyszę słowa mama skierowane w moją stronę . Jestem teraz na testach owulacyjnych które pokazują cały czas ujemny wynik . Chciałam wstawić zdjęcie z testami żebyście mi doradziły lub co o tym sądzicie ale nie wiem jak tu się wstawia zdjęcia .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pani K

Ja nigdy testów edukacyjnych nie robiłam. Żeby dodać zdjęcie musisz się zalogować.
Chodzę do ginekologa mam wykonywany monitoring.
W poniedziałek idę do szpitala i czeka mnie badanie hsg... boję się... podobno boli... bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pani k

W tym cyklu mam być kompletna wstrzemięźliwość :) przed i po badaniu. Lepiej nie zachodzić w ciążę po kontraście i rtg.
Ale co jest najlepsze... czuje taką ulgę ze przed @ nie będę się zastanawiać czy będzie czy nie. Potrzebowałam taki "odpoczynek" psychiczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Judyta nie testuj już a działaj.!!!!
Tak najlepiej przez tydz co 2 dni żeby nasienie się zregenerowało hihi.
Dla pewności oraz sprawdzenia jak organizm reaguje na clo możesz umówić się na wizytę żeby sprawdzić czy jest pęcherzyk bo np dr może podać zastrzyk na pęknięcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 9dc miałam pęcherzyk 12mm, w 13dc 12.1mm i 11.3 a w 16dc nie miałam nic... Podobno się wchloneły. Rok temu niby PCOS ale teraz wszystko w normie więc nie wiem czym to idzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amelia 90

Hej Dziewczyny! Od kilku miesięcy staralismy się o dziecko i nic... Udalam się do gin i stwierdzil brak owulacji i przepisał Clo... Mam obawy przed branie tego leku, boję się że dziecko może się urodzić chore. Czy też macie takie obawy? Czy starcie się o tym nie myśleć? Czy ten lek jest bezpieczny? Mój lekarz dał mi receptę i nic mi o tym leku nie powiedział...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola Z

~Tak
Część dziewczyny
A czy któraś z Was stara się o drugą ciążę z clo??

Hej wszystkim:) staramy sie o druga ciaze z Clo, z pierwszej mam coreczke 16 miesiecy z drugiego cyklu brania Clo. Teraz jestem po 1. cyklu z Clo pol tabletki, bezskutecznie - kolejny bedzie z cala. Pozdrawiam wszystkich i zycze upragnionych dwoch kresek:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...