Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie dostałam wyniku bety 😞 wkurzkna jestem jutro będę dzwonić z rana czemu mówili, że wyniki będą po 15stej, ja cały dzień odświeżałam i nic... jutro i tak pójdę na powtórkę to będę wieczorem najwyżej porównywać oba wyniki. Robia jeszcze pod te moje mutacje kwas filiowy i homocysteine do tego progesteron prolaktyne i morfologie. Z rana zrobiłam nowy test domowyn także tyle wiem. Leki biorę jak brałam, progesteron 3x dziennie wrzuciłam. Jutro popołudniu już na pewno dam znać co i jak. 

https://zapodaj.net/23968a8d08664.jpg.html

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Olgik napisał:

Nie dostałam wyniku bety 😞 wkurzkna jestem jutro będę dzwonić z rana czemu mówili, że wyniki będą po 15stej, ja cały dzień odświeżałam i nic... jutro i tak pójdę na powtórkę to będę wieczorem najwyżej porównywać oba wyniki. Robia jeszcze pod te moje mutacje kwas filiowy i homocysteine do tego progesteron prolaktyne i morfologie. Z rana zrobiłam nowy test domowyn także tyle wiem. Leki biorę jak brałam, progesteron 3x dziennie wrzuciłam. Jutro popołudniu już na pewno dam znać co i jak. 

https://zapodaj.net/23968a8d08664.jpg.html

Olgik ta beta to formalność 😍no stres

Piękne kreseczki. 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, czy któraś z was stosowała luteinę po stymulacji clo? Ja dostałam od lekarza i miałam brać przez 2 tygodnie. Miesiączka spóźnia się tydzień. Zawsze miałam regularne cykle. Problemy z prolaktyna. Test zrobiłam i negatywny.... Czy któraś z was miała podobnie? Boli mnie podbrzusze i od 3 dni mam delikatne brązowe plamienia.. ale też nie przez cały dzień, będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam Was 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ewa moje starania zaczęły się 2,5 roku temu, mial rozne stymulacje nawet do gonadotropin doszlam u poprzedniej ginekolog... u obecnego lekarza jestem rok, mam zdiagnizowane IO, pcos, LUF, brak owulacji, nieregularne cykle. W lutym mialam histerolapatoskopie i udroznione oba jajowody i cos tam jeszcze. Ostanio dowiedzialam sie ze mam nieprawidlowe mutacje hetero MTHFR wiec doszled mi actifolin, a tak to biore od przynajmniej roku 2x850 glucophage, 2x500 mioinozytol, pregna start, 2xovarin, wit D3 i progesteron (aktualnie progesterone besins) Co do stymulacji z tego roku to aktualnie w ciagu mialam 5 cykli stymulowanych: dwa cykle z letrozole bluefish 1x1 od 3-7dc+ estrofem 1x1 od 8-12dc. A kolejne 3 cykle bralam estrofem tak samo, a letrozole 2x1. Nic spekatkularnego nie roslo na pokedynczym dawkowaniu, na lewym jajniku jak cos bylo to musialm brac ovitrelle i distreptaze bo nie pekalo samo... ten cykl mialam pecherzyk na prawym jajniku lepszym, bez ovitrelle, poszlam w 13dc na usg i bylam akurat po owulacji 😉 w 23dc mialam lekkie plamienie balam sie ze idzie okres tak szybko, progesteron bralam do 24dc i na kolejny dzien sie testowalam bez oczekowam zadnych, nie mam nic a nic objawow jeszcze 😉 w piatek mam isc na betę wg lekarza powinna byc okolo 1600 a we wtorek mam usg u niego 🙂

Odnośnik do komentarza

Wczoraj mialam przedwstepna rozmowe z dietetykiem i nie uwierzycie, ale zostałam niemalże odprawiona z kwitkiem, ponieważ dziewczyna twierdzi ze zeby podjac z nia wspolprace musialabym zaprzestac starań o dziecko na ten czas, bo mam dosc zlozony problem i ona sie tego nie podejmie... bo gdybym zaszla teraz w ciaze to mogloby to skutkowac roznymi powiklaniami i chorobami dziecka (miala na mysli IO oraz moja wage)... bo gdybym byla zdrowa to mam 100% pewnosci ze dziecko bedzie zdrowe? 🤣 smiech na sali... nie zamierzam przestawać tak gwoli ścisłości.

Ktoś tu polecil mi Hiperinsulinemke, kilka dni ją przegladałam i wczoraj wyslalam formularz, zobaczymy moze tu pojdzie lepiej 🙂

Olgik, wciąż trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 💋

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny to nie żart 😄 niestety.. wiem ze moja sytuacja nie jest jakaś kolorowa, że borykam sie z wieloma rzeczami naraz ale kurcze chyba o tym czy moge sie starac decyduje przede wszystkim ja i moj lekarz... 

Także zaczynam przygode u Hiperinsulinemki 🙂 oby owocna! Dam znać jak sie spisuje 🙂

Drop  wlasnie kilka dni dalam sobie na taki research, i babka wydaje sie faktycznie taka zdrowo rosadkowa i sympatyczna 🙂

 

Odnośnik do komentarza

Miła, jeśli mogę Ci poradzić to spytaj ginekologa lub diabetologa jak ma wyglądać Twoje leczenie w razie ciąży. Żebyś wiedziała już za wczasu.

Wg ulotki metformaxu nie można brać w ciąży i wielu lekarzy po pozytywnym teście każe odstawić co niestety może mieć złe skutki. Mnie jeszcze przed ciążą diabetolog uczulała, że mam brać aż do potwierdzenia ciąży a później przejść na insulinę nocną. Ale to tylko mój przypadek...

Z tego co czytałam po forach to za granicą metformax stosuje się normalnie w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...