Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Dziewczyny! 😘

Olgik kurcze a moze to jest przyczyna?

Madziorek wiem… jednak po pierwsze ja już operacje na brzuchu miałam dwie… druga sprawa, że wtedy trzeba mieć dłuższa przerwę jesli chodzi o drugie dziecko a ja bym bardzo chciała… tylko, że mam niską rezerwę jajnikową… wiec czas mi tu działa silnie na niekorzyść. No ale najważniejsze teraz zeby Franuś się urodził zdrowy 🙂

Ann głowa do góry! Warto jak pisze Drop szukac wsparcia u specjalistow. Ja zaszłam w ciąże tylko na stymulacji, ale musiałam mieć dobrze dobrane leki i pare spraw „wyprostowanych”. Wiele czasu spędziłam u lekarki, ktora miała ocenę 5.0 na znanym lekarzu i była ogólnie polecana… ale niestety byla od „wszystkiego”. A tu potrzeba konkretów.

Ola0 Ty Fajterko! Jestes bliżej niż dalej ❤️

Miła i takie cykle sie zdarzają niestety 😞 głowa do góry!

Odnośnik do komentarza

Hej 🙂 ja nadal w ortezie ale maja mi ją zdjąć na dniach🙈 mieliśmy 2 miesiące przerwy bo nie chciałam narażać kontuzjowanej nogi 😅 ostatnio miałam problem żeby dostać clostilbegyt ale podobno wrócił do aptek za to teraz mam problem z gonalem... Jestem z Poznania, udało mi się znaleźć jedną sztukę ale będę potrzebowała więcej, macie może jakieś wieści czy to jest w magazynach czy tylko w Poznaniu takie braku?🤔

Odnośnik do komentarza

Jadziaxx ktomalek.pl i gdziepolek.pl na tych stronach sprawdzaj dostępnosc. Clostibegyt u mnie w Warszawie normalnie dostępny, problem byl z cyclo-progynova ale tez na szczescie sie juz pojawił. 

U mnie dziś drugi dzien po dostinexie i jest średnio. Glowa tak mnie bolała ze musiałam wziac silny lek przeciwbolowy z tramalem. Ból byl jak migrenowy, czołowy, wystepujacy ze światłowstretem i bólem oczu oraz zaburzeniami widzenia. Do teraz po zamknieciu oczu na dluzsza chwilę i otwarciu ich ponownie mryga mi obraz. Nie wiem czy to jest normalne? Wezme ten lek w kolejny piątek ale jesli te objawy beda sie utrzymywaly to chyba bede musiala poprosic o zmiane leku.. czy po bromergonie tez moga wystapic az taki skutki uboczne? Może ktoras ma porownanie ? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16/10/2021 o 10:29 AM, Gość Ola0 napisał:

Ann ile ja się nasłuchałam o tym, że "teraz na pewno sie uda, że wszystko wygląda idealnie i że proszę przyjść już z pozytywnym testem na następną wizytę" jakoś nigdy mi się nie udało mimo "idealnych" warunków. Przeszłam od początku roku przez 3 ciąże biochemiczne. Tak jak dziewczyny piszą diagnoza, diagnoza, diagnoza ja po każdym nieudanym cyklu szukałam dalej teraz w dokumentach mam wpisaną niepłodność idiopatyczną. Przy ostatniej becie razem z progesteronem dorzuciłam sobie tsh (zawsze było idealne) wynik 4.34😯 Szybko znalazłam lekarza z konsultacją online od 1.5 miesiąca mam wdrożony euthyrox i metformine bo po przeprowadzeniu wywiadu był bardzo zdziwiony że nikt wcześniej nie zainteresował się objawami o których mówiłam, a wszystko zwalali na sters i nerwy. Aktualnie wynik 1.5 i w samopoczuciu ogromna różnica. Nie można się załamywać! Głowa do góry i walczysz dalej:* 

 

Ja dziewczyny w ostatni poniedziałek miałam punkcje okazała się dla mnie horrorem na zabieg jechałam z silnym bólem brzucha, a po nim skończyłam pod 3 koroplówkami do siebie doszłam dopiero w czwartek. Chociaż boli mnie do dzisiaj jak siadam 🤭 ból uzasadniony pobrano 28komórek z czego 17 dojrzałych 😍 transfer niestety albo stety mam odroczony i nadal z niecierpliwością czekam na informacje o ilości uzyskanych zarodków 🙃

Hej mogłabyś podać namiary na tego lekarza endo z konsultacja online 😊

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Magda1997 napisał:

Dziewczyny

Czy któraś z was może polecić klinikę z Poznania. Podczas laparoskopii oprocz pcos wyszła mi endometrioza I stopnia ogniska endometriozy zostały usunięte czy któraś zmaga się z podobnymi problemami i może kogoś polecić najlepiej klinikę 

Ja jestem w invimed i jestem zadowolona. 

Odnośnik do komentarza

Ola!! Super !!

co do bólu to nie ma reguły, ja miałam pobierane tez około 15 ( jezu jakie to dziwne, już nie pamietam ile, ale na pewno więcej niz 12) i doszłam do siebie tego samego dnia.. 

 

Ola, to dobrze, ze masz odroczony transfer, są badania, które dowodzą, ze mrozaczki się lepiej przyjmują :) no to teraz czekam razem z tobą :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, czy któraś z Was tak miała, że przy przyjmowaniu Aromka wydłużyla się @? 

normalnie u mnie krwawienie trwa 5dni ( 5 dzień to w sumie to jest już takie plamienie) a dziś jest 8dc a ja dalej mam brunatne plamienie plus trochę strzępków krwi. 

Dodam, se jak wcześniej brałam clo, to nie miałam takiego czegos.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17/10/2021 o 6:22 PM, Gość MIŁA napisał:

Jadziaxx ktomalek.pl i gdziepolek.pl na tych stronach sprawdzaj dostępnosc. Clostibegyt u mnie w Warszawie normalnie dostępny, problem byl z cyclo-progynova ale tez na szczescie sie juz pojawił. 

U mnie dziś drugi dzien po dostinexie i jest średnio. Glowa tak mnie bolała ze musiałam wziac silny lek przeciwbolowy z tramalem. Ból byl jak migrenowy, czołowy, wystepujacy ze światłowstretem i bólem oczu oraz zaburzeniami widzenia. Do teraz po zamknieciu oczu na dluzsza chwilę i otwarciu ich ponownie mryga mi obraz. Nie wiem czy to jest normalne? Wezme ten lek w kolejny piątek ale jesli te objawy beda sie utrzymywaly to chyba bede musiala poprosic o zmiane leku.. czy po bromergonie tez moga wystapic az taki skutki uboczne? Może ktoras ma porownanie ? 

Ja brałam dostinex i pierwszy tygodnie były mega trudne… mnie potwornie bolała głowa i mnie mdlilo okrutnie. Ale pózniej sie wszystko ustabilizowało i nie czułam nawet najmniejszych skutków ubocznych. Brałam raz w tygodniu pol tabletki.

Bromergon znam tylko z opowiadań znajomych. Podobno jazda bez trzymanki na nim jest. Ale wiem ze tutaj dziewczyny brały wiec moze cos wiecej powiedzą.

Ola0 gratuluję śnieżynek 🥰

Magda1997 jarski szukasz lekarza który osiąga efekt to polecę trzech, którzy pracują na Polnej, wiec przyjmują w swoich gabinetach a zabiegi robią w szpitalu. Prof. Pawelczyk - ordynator, bardzo kulturalny starszy pan, za wizytę bierze 400zl, prof. Jędrzejczak - totalnie niekomunikatywny ale skuteczny, wizyta ok 250, dr Derwich - można mowić o jego skuteczności ale przede wszystkim to lekarz swoich pacjentek. Jest im oddany i wspiera je. Wizyta chyba 250zl.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17/10/2021 o 8:55 PM, Gość Ola0 napisał:

Ja jestem w invimed i jestem zadowolona. 

A u kogo w Invimed? Bo też się zastanawiam nad tą klinika? Leczyłaś się tam prędzej czy do in vitro tylko tam podchodzisz? 😊

2 godziny temu, Gość Hopeful napisał:

Ja brałam dostinex i pierwszy tygodnie były mega trudne… mnie potwornie bolała głowa i mnie mdlilo okrutnie. Ale pózniej sie wszystko ustabilizowało i nie czułam nawet najmniejszych skutków ubocznych. Brałam raz w tygodniu pol tabletki.

Bromergon znam tylko z opowiadań znajomych. Podobno jazda bez trzymanki na nim jest. Ale wiem ze tutaj dziewczyny brały wiec moze cos wiecej powiedzą.

Ola0 gratuluję śnieżynek 🥰

Magda1997 jarski szukasz lekarza który osiąga efekt to polecę trzech, którzy pracują na Polnej, wiec przyjmują w swoich gabinetach a zabiegi robią w szpitalu. Prof. Pawelczyk - ordynator, bardzo kulturalny starszy pan, za wizytę bierze 400zl, prof. Jędrzejczak - totalnie niekomunikatywny ale skuteczny, wizyta ok 250, dr Derwich - można mowić o jego skuteczności ale przede wszystkim to lekarz swoich pacjentek. Jest im oddany i wspiera je. Wizyta chyba 250zl.

Oo super dziękuję do tej pory leczyłam się u dr Banaszewskiej też pracuje na Polnej. A ty u kogo się leczyłaś? 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Ola z przedszkola

Hej dziewczyny! 

Gratuluję tym, które ujrzały II kreseczki :) 

Ja ostatni clo wzięłam na początku czerwca, albo nawet w maju, nie pamiętam, potem jeden okres był normalny, a drugi cykl  bez niczego trwał od 3 sierpnia i zakończył się wywoływaniem 7 października :( od 1 dc. miałam brać dla odmiany lamettę. Dziś 13 dc, byłam na monitoringu nie ma nic... :( 

Od piątku duphaston mam brać na wywołanie i potem znów clo. Lekarz powiedział, że on już nie wie, jak mi pomóc, i że coś mu się wydaje, że moja pierwsza ciąża to była ostatnia chwila. I żebym si cieszyła, że to jedno dziecko mam. No i oczywiście się cieszę, ale nie tracę nadziei, że mogę mieć jeszcze jedno... Mam dopiero 32 lata, nie 40! Daję sobie 3 cykle u tego doktora. I potem spróbuję szukać pomocy u specjalisty... 

Odnośnik do komentarza

Ola z przedszkola - ja biore oprocz inofemu, kwas omega3, cynk, wit.d3. Wyczytałam, ze to poprawia ploďnosc i wplywa na owulacje wiec biore 😛

na grupie fb dziewczyny polecaja ponadto olej z wiesiolka (poprawia sluz plodny, bierze sie go do owulacji), acard, miovelie (tu chyba zamiennie z ovarinem lub inofemem), acc optima (rowniez na poprawe sluzu, tez bierzr sie do owulacji), selen, jod 

ale wiadomo, wszystko z głową. Moja gin wie o wszystkich przyjmowanych przeze mnie lekach i dodatkowo dołozyla swoj zestaw (metformina, letrox, dostinex, cyclo-progynova, clo) 😊

 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Magda1997 napisał:

A u kogo w Invimed? Bo też się zastanawiam nad tą klinika? Leczyłaś się tam prędzej czy do in vitro tylko tam podchodzisz? 😊

Oo super dziękuję do tej pory leczyłam się u dr Banaszewskiej też pracuje na Polnej. A ty u kogo się leczyłaś? 😊

Znam dr Banaszewską, tez faktycznie jest na Polnej na tym samym oddziale co reszta. Jednak o spektakularnych efektach jej leczenia nie słyszałam. Ja chodziłam/chodzę do prof. Jędrzejczaka. Pomógł wielu osobom z mojego otoczenia choc w kontakcie bezpośrednim wypada Hmm średnio 🙂 Ale jest skuteczny wiec czego sie nie zrobi dla efektu 🙂

Jednak reszta tych lekarzy to tacy których bede rozważała następnym razem 🙂

Dziewczyny, na poniedziałek mam skierowanie na indukcję porodu 😱 choc mam dzwonic na oddział i próbować wbić sie wczesniej (brak miejsc). Nasz „maluszek” ma na pewno ok 4kg wiec ze względu na podejrzenie makrosomii dostałam skierowanie na wcześniejsze wywołanie. W szpitalu maja go zważyć i jesli bedzie miał do 4400g to będziemy próbować naturalnie, ale jesli powyżej to cesarka. Chyba powoli dociera do mnie ze to JUŻ i że będziemy mieli dziecko… po takich przejściach jakoś człowiek ubiera pelerynkę „na wypadek gdyby cos poszło nie tak” i nie dopuszcza do myśli ze TO SIĘ DZIEJE. 
Tak więc łączę w sobie tej nocy ogromną radość, podekscytowanie ale też mnóstwo obaw i strachu.

Trzymam za Was wszystkie kciuki! ❤️

Odnośnik do komentarza

Hope, wszystko będzie dobrze, to teraz my wszystkie tutaj 3mamy za Ciebie kciuki .. 🤰❤️ Franciszek to duży chłopak 😊😊 ps. Moja dziewczynka tez rośnie jak na drożdżach, ale ja akurat muszę uważać, bo u mnie cukrzyca ciążowa.. ta nasza peleryna to trochę nasze przekleństwo, ale z drugiej strony dzięki temu umiemy sobie radzić z różnymi sytuacjami.. sama osobiście nie mogę czasami uwierzyć w to wszystko, ze to się dzieje.. i powtarzam sobie, ze jeszcze chwila.. i modlę się, żeby się udało i żebym urodziła zdrowe dzieciątko .. 🙏🙏 
Tobie także tego życzę z całego serduszka, już za kilka dni Wasze życie całkowicie się zmieni i to będzie najpiękniejsza chwila.. ❤️❤️

Odnośnik do komentarza

Ola0, moje gratulacje 😊😊 teraz tylko czekać na transfer 💪💪 

Miła, pamiętaj, ze same suplementy to nie wszystko.. dobrze jest poczytać jak je łączyć, żeby się dobrze wchłaniały.. i co najważniejsze dieta.. czyli postawa 💪 Nie wiem czy bierzesz witaminę B, jest ona także ważne w IO. 

Kokardka, co u Was? Jak sie czujesz? Jesteś już po prenatalnych? 

Odnośnik do komentarza

Hope, dokladnie teraz to my trzymamy kciuki za Ciebie. Za szczesliwe rozwiazanie ❤

Drop -tak tak wiem, ale ogolnie moja lekarka wie co biore i powiedziala ze ok. O witaminie B nic mi nie mówila, a ja sama przyznam szczerze ze nie doszukałam się zadnych info. Mowisz o b6 czy b12? Czy moze jeszcze jakies inne... bo mowie tu jestem zielona. 

 

Ogólnie w poniedziałek toeretycznje mialam miec owulacje, no ale w piatek nie mialam zadnego dominujacego (mam pcos, po clo 1x1 od 5dc) i gin kazala mi zaczac brac dupshaston od poniedziałku. Tak tez uczynilam a wczoraj w nocy pierwszy raz od bardzo dlugiego czasu poczulam ból jak przy jajeczkowaniu (kiedys je mialam, jak jeszcze nie mialam tych wszystkich chorób). Czy to mozliwe ze jednak cos uroslo i peklo? Nie chce sobie robic zludnych nadziei ale to bylo dziwne 

Odnośnik do komentarza

Ola0 super wiadomość!

Hope trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! Oby wszystko poszło sprawnie i bez nerwów ☺️ Jej jak ten czas zleciał... 

Drop, zaufałam swojej dr chociaż ostatnio miałam poczucie że stoję w miejscu. W niedzielę rozmawiałam z ciocią mojego męża, ona też chodziła do tej samej dr. Okazało się że jej też pomogła i powiedziała że jakby znowu miała jakieś problemy to kolejny raz też by do niej poszła, także jeszcze u niej zostanę. Za tydzień pójdę na wizytę i zobaczymy co dalej. W poniedziałek przyszła @, także clo mi nie pomogło, to był 6 cykl. Dzisiaj poszłam na pobranie krwi żeby sprawdzić prolaktynę, mam przeczucie, że wynik nie będzie dobry.

Odnośnik do komentarza

U mnie co krok to cos sie chrzani.. 😞 dzis mialam robiona krzywa cukrowa i insulinowa, wskaznik homa-ir i hemoglobine glikowana. Tego ostatniego wyniku jeszcze nie mam ale •wskaznik homa-ir 9,86

•glukoza na czczo 97 (norma 70-99), po 1h - 188, po 2h -160.

•Isulina na czczo 40,9 (norma 2,6-24,9), po 1h 206, po 2h 254

Dodam ze jestem calg czas na metforminie 500 i 500xr 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gość MIŁA napisał:

U mnie co krok to cos sie chrzani.. 😞 dzis mialam robiona krzywa cukrowa i insulinowa, wskaznik homa-ir i hemoglobine glikowana. Tego ostatniego wyniku jeszcze nie mam ale •wskaznik homa-ir 9,86

•glukoza na czczo 97 (norma 70-99), po 1h - 188, po 2h -160.

•Isulina na czczo 40,9 (norma 2,6-24,9), po 1h 206, po 2h 254

Dodam ze jestem calg czas na metforminie 500 i 500xr 

Miła, ja przy podobnych wynikach miałam metforminę 3x850 i od potwierdzonej ciąży insulinę na noc. Ważne- w razie pozytywnego testu nie odstawiaj metforminy. Hemoglobina glikowana zawsze wychodziła mi prawidłowa, jak dla osoby zdrowej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...