Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kokardkaaa

Aaaaa!!! Ja po wizycie!!! 
Mamy serduszko ❤️❤️❤️ Bije 125 razy na minutę, maleństwo ma 6,3 mm i jest to 6t+5d.  Nie mogę w to wszystko  uwierzyć. Nadal pozostaje na zwolnieniu lekarskim z zaleceniem oszczędnego trybu życia. Kolejna wizyta 22 września.  Wariactwo !
 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Aaaaa!!! Ja po wizycie!!! 
Mamy serduszko ❤️❤️❤️ Bije 125 razy na minutę, maleństwo ma 6,3 mm i jest to 6t+5d.  Nie mogę w to wszystko  uwierzyć. Nadal pozostaje na zwolnieniu lekarskim z zaleceniem oszczędnego trybu życia. Kolejna wizyta 22 września.  Wariactwo !
 

Kokardkaaa cudownie! Dbaj o Was ❤

Odnośnik do komentarza

Kokardkaa - SUPER WIADOMOŚĆ!!! ❤️ Pamiętaj żeby się naprawdę oszczędzać, słuchać lekarza i absolutnie nie diagnozować się w internetach i nie czytać pierdoletów! Jesteś obstawiona lekami, pod opieką lekarza i 3mamy za Ciebie kciuki cały czas 😊😊

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam która z Was poleciła ginekolog Iwonę Janosz z Rudy Śląskiej, ale bardzo dziękuje 😘. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Okazało się, że muszę wykonać dodatkowe badania i w zależności jak wyjdą to obstawienia lekami żeby zwiększyć szanse. Czego w klinice nikt mi nie powiedział.  Jeszcze raz bardzo dziękuje 😊

Odnośnik do komentarza

Magdalena - czy Twój mąż nie brał kiedyś sterydów? Pozwoliłam sobie zapytać lekarki co w takiej sytuacji i właśnie powiedziała, że jeśli ktoś kiedyś brał sterydy to one mogą przyblokować produkcje plemników i jeśli brał kiedyś to da się to odwrócić. Przepraszam że tak się wypytałam lekarki, ale bardzo mocno trzymam za Was kciuki. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Edi napisał:

Nie pamiętam która z Was poleciła ginekolog Iwonę Janosz z Rudy Śląskiej, ale bardzo dziękuje 😘. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Okazało się, że muszę wykonać dodatkowe badania i w zależności jak wyjdą to obstawienia lekami żeby zwiększyć szanse. Czego w klinice nikt mi nie powiedział.  Jeszcze raz bardzo dziękuje 😊

Ja ją polecałaam ❤️❤️

Odnośnik do komentarza

MagdaX- mam zrobić testy DNA na : trombofilię wrodzoną, mutacja cz.V Leiden, mutacja genu dla protrombiny 20210 A , mutacja MTHFR, mutacja PAI-1. Badania krwi na immunofenotyp i KIR. 
Do rozważenia mam też laparoskopię drożności jajowodów i sprawdzenia pod kontem endometriozy. Powiedziała że napewno mi coś wyjdzie w badaniach bo mam i bielactwo i hashimoto ana 1,2,3 dodatnie i przeciwciała przeciw plemnikom.  Mąż ma powtórzyć badania HBA i jak stwierdzi, że są złe to sama da nam namiar do jakiejś najlepszej lekarki od in vitro, ale wtedy też już będę zdiagnozowana i obstawiona lekami. Bardzo mnie zdziwiło, że opisała mój przypadek na forum lekarzy i znalazła lekarza który będzie mnie leczył z innego powodu (prawdopodobnie SIBO). Miałam problem ze znalezieniem kogoś kto by chciał to leczyć i wyleczyć.

Ty do niej też chodzisz? 

Odnośnik do komentarza

Ja się do dr Janosz zgłosiłam pare miesięcy po poronieniu, już miałam wtedy zrobione badanie na trombofilie (mam mutacje protrombiny, mthfr, pai) to była przyczyna poronienia. Poobstawiała mnie żelaznym zestawem, dostałam clo+ovitrelle +miovella nac i pozytywnie mnie nastawila i się udało 🙂 ma indywidualne podejście do pacjenta, nie lekceważy żadnych objawów itd trzyma strasznie rękę na pulsie. Dla mnie wspaniały lekarz ❤️

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Drop napisał:

Kiki, zaglądasz tutaj jeszcze? Chciałabym się Ciebie zapytać gdzie chodziłaś do szkoły rodzenia? 

Drop - nie chodziłam bo byłam w ciąży w najgorszym okresie pandemii i były tylko spotkania online. Miałam się zapisać, ale wylądowałam w szpitalu a później już było za mało czasu. Powiem tak, jakoś szczególnie mi nie brakowało szkoły rodzenia, ale sprawy się skomplikowały jak chciałam żeby przyjechała do mnie położna środowiskowa. W przychodni do której się zapisałam wraz z Jagodą ściemniali bo jak później dowiedziałam się nieoficjalnie to oni tylko wysyłają do tych co chodziły u nich do szkoły rodzenia. Jest to nielegalne, ale podobno tak to działa. W końcu przyjechała do mnie położna ze szpitala na Kraśnickiej gdzie rodziłam i zajęła się Jagodą. Załatwiła jej wizytę u pediatry bez Peselu i wypożyczenie lampy bo Jagoda miała za wysoką bilirubinę i wymagała naświetlania.

Jak się czujesz? Mam nadzieję, że doktorek się spisuje.

Hope - trzymam kciuki żeby dzidziuś jak najdłużej się "gotował". Szczęśliwego rozwiązania!!

Kokardkaa gratulacje!!! Nudnej ciąży Ci życzę.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...