Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Gość MagdaX napisał:

Hopeful - co u Ciebie? Jak 3 badania prenatalne? 

Dzięki, wszystko względnie ok. Brzuch mi się obniżył, Franuś podobno szykuje się wczesniej na świat. Ma juz 2 kg, poza tym wszystko wydaje się być ok. Mam jedynie nadzieję, że najwcześniej w 36 tygodniu postanowi opuścić brzuszek. Ale szanse marne 😞 raczej wczesniej… ale zobaczymy.

A co u Ciebie?

Drop, jak po Twoich badaniach? Jak sie czujesz?

Odnośnik do komentarza

Hopefull, jak miło słyszeć, ze u Was wszystko dobrze, także mam nadzieje, ze Franuś zaczeka jeszcze chwile.. i nie pozwoli mamie się stresować.. 3mam mocno kciuki 🥰🥰 ps. Ale ten czas leci, pamietam jak dziś jak pochwaliła się ciąża 😊😊

u mnie całkiem dobrze, w piątek miałam wizytę, najprawdopodobniej będę miała dziewczynkę 😊😊, zaszczepiłam się pierwsza dawka na COVID, teraz czekam na badania połówkowe, ale to jeszcze miesiąc.. jedynie co na chwile obecna mi dolega to ból gardła, ale mam nadzieje, ze uda mi się zwalczyć to naturalnymi metodami.. 

Kokardka,

Odnośnik do komentarza

Hopeful - na badaniach prenatalnych wszystko dobrze, torbielka ze splotu naczyniówkowego się pięknie wchlonela i nie ma po niej śladu. Mała waży 1820 gram 💪 no ale co u mnie kokorow być nie może, wisi nade mną szpital.. Dopadła mnie cholestaza... Jeśli do środy wyniki mi nie spadna po lekach ide do szpitala.. 😭

Odnośnik do komentarza

Kokardka, trzymam kciuki! Widziałam że pisałaś o TSH, może o tym wiesz ale wolę napisać dla czystego sumienia 🙂 Jak bierzemy leki na tarczycę to minimum 20 min przed śniadaniem (chyba że ktoś bierze na wieczór, to na tym się nie znam), a najlepiej dłużej. Ja biorę jak się przebudzę nad ranem, więc kilka godzin przed śniadaniem. I mega istotna jest kawa, tzn nie powinno się pić kawy wcześniej niż 2-3h po zażyciu leku - kawa utrudnia wchłanianie się czy tam konwersję. O samej niedoczynności tarczycy sporo jest napisane na blogu Qchenne Inspiracje, polecam poczytać 🙂 Dobrze że na własną rękę zbadałaś bo wysokie TSH jest niebezpieczne w ciąży, ja przy poziome ponad 3 (w sensie w ciąży) miałam pilną konsultację z endo, a ogólnie dopóki nie zbiłam poniżej 2,5 to miałam zakaz starań.

Drop gratuluję prawdopodobnej córeczki 🙂 Super że u Was okej!

MagdaX kurczę jak nie jeden problem to drugi, oby się wyniki poprawiły. Dobrze że to już końcówka.

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Cześć wam :) 

Dzisiaj po południu planujemy zrobić sikacza, jutro beta. Dzisiaj jest 10 dpt, bolą mnie jajniki co jakiś czas, a tak to nic nie powiem ,bo nic nie wiem, żadnych objawów, ale jestem dobrej myśli ! 

 

dziękuje bardzo za kciuki!! 

 

hope, to na kiedy maleństwo się szykuje?  
 

drop super ze tak pięknie się u ciebie układa, dajesz wiarę ze IVI się udaje i to za 1 razem ! 
 

dam znać zapewne wieczorem co wyszło z sikacza
 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Elph u mnie doktor zwiększył dawkę euthoryxu na125, powiedział, ze to nie ma znaczenia, podchodzimy do transferu,  tsh mam skontrolowac dopiero po becie… wcześniej zle brałam euthyrox tzn popijalam go herbata 🙀🙀🙀 teraz biorę min 2 godz przed posiłkiem i innymi lekami i popijam woda 🙂 czuć różnice,  na tej dawce czuje, ze żyje i mam sile cały dzień a nie jak wcześniej -po pracy spać… a jeszcze na wizycie, przed zrobieniem na własna rękę tsh mówię do doktora, ze jestem zmęczona ostatnio, ale stwierdził, ze to nie wina leków i olał temat. 

Odnośnik do komentarza

Aaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOKARDKA!!!!!!!! Jasny c*uj! (Wybaczcie). 😭😭😭🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Gratulacje!!!!! Jezuuu tak mocno trzymam kciuki!!! Popłakałam się!

Układalam sobie w głowie co Tobie Drop i Magdzie odpiszę ale wszystko szlag trafił wiadomością od Kolardki 😁

ufff muszę się wziąć w garść 😊

Drop gratulacje 🙂 to nieprawdopodobne że już niebawem będziesz miała połówkowe! Nie wiem kiedy ten czas mija… mam nadzieję, że przeziębienie minie. Ja zaszczepiłam się przeciwko krztuścowi kilka dni temu i do teraz mnie boli ręka 😕

MagdaX cooo? Kurcze no masz takiego pecha że obłęd 😕 dobrze ze krwiak się wchłonął ale kurde musiało sie znowu cos przypałetac?!

Ja po konsultacji z położną jutro mam pierwsze KTG i wizytę u lekarza bo coś chyba nie do końca jest dobrze 😕 jestem w 31 tygodniu wiec jeszcze za wczesnie na poród 😞 maluszek musi wytrzymać chociaż 5 tygodni…

Odnośnik do komentarza

Kokardka gratuluję ;* daj znać jak zrobisz bętę 😉

Hope trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ;*

Ja miałam dzisiaj monitoring w 17dc i wydaje się wszystko zmierzać w dobrym kierunku, owulacja potwierdzona ciałko żółte, płyn za macicą i piękne endo 🙂 mocno czułam jajnik w piątek popołudniu a ostatni seks był w piątek wieczorem, niestety w weekend sie nie udało 😞 niestety nie zawsze się udaje wtedy kiedy trzeba... dzisiaj poprawimy może jeszcze się przyda 😉 ale i tak się cieszę że cykl wystymulowany pęknięty szanse są 🙂 jeśli nie to kolejny cykl powtarzamy to samo. 3.09. mamy 5.rocznicę ślubu może będą dobre wieści 😄 w przyszlym roku 10lecie zwiazku wiec mam nadzieję że 2022 przyniesie nam szczescie 🙂 co do PRL to obniżamy dawkę do 1/4 a tak ciężko to "ukroić":D od jutra dochodzi progesteron.

Odnośnik do komentarza

Kokardka- aaaaaaaaaaaa😂🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 dobre wieści. Dziewczyny ja jestem już po prenatalnych.Pappa i USG wszystko ok.   No i chyba chłopak będzie. Jest troszeczkę wyższe tętno serduszka ale lekarz powiedział że wad nie widzi więc raczej na kolejnym USG spadnie.  Zaczelam 14 tydzień. 

Odnośnik do komentarza

Olgik - wszystko zmierza w dobrym kierunku. Trzymam mocno kciuki 🙂 oby ta rocznica była szczęśliwa 🙂

Karska - super! Cieszę się, że wszystko jest ok. Teraz mi się przypomniało, że picie 2-3l wody podobno obniża tętno dzieciątka. Moja znajoma miała tak zalecone. Nie wiem czy to prawda ale w sumie nie zaszkodzi, a wręcz pomoże 🙂 Szybciutko poznałaś płeć 🙂

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Gość Hopeful napisał:

Olgik - wszystko zmierza w dobrym kierunku. Trzymam mocno kciuki 🙂 oby ta rocznica była szczęśliwa 🙂

Karska - super! Cieszę się, że wszystko jest ok. Teraz mi się przypomniało, że picie 2-3l wody podobno obniża tętno dzieciątka. Moja znajoma miała tak zalecone. Nie wiem czy to prawda ale w sumie nie zaszkodzi, a wręcz pomoże 🙂 Szybciutko poznałaś płeć 🙂

No też w szoku byłam ale lekarz mówił że wystaje do góry więc raczej chłopak. Mały straszny wiercipięta  na prenatalnych, więc tez ta akcja była podwyższona. O wodzie też czytałam i pije 2 litry dziennie. Zobaczymy na następnym USG. Olgik, Kokardka Hopefull Drop i wszystkie dziewczyny i chłopaki na forum   - trzymam kciuki . 

Odnośnik do komentarza

Hej, trochę mnie nie było... Gratulacje dla wszystkich dziewczyn! Same dobre wiadomości tutaj :) mam nadzieję, że i ja w końcu będę mogła przekazać dobrą wiadomość, no ale na to muszę poczekać. Najprawdopodobniej ten cykl jest stracony. Brałam clo, w 11dc byłam na monitoringu i niestety pęcherzyki były za małe. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tego, zawsze po clo były ładne a tu dupa. Wyjechaliśmy na urlop więc nie mam możliwości powtórzyć monitoringu, lekarz kazała obserwować śluz, no ale nic z tego bo śluzu nie ma, a dzisiaj już 18dc... Szczerze liczyłam na ten cykl ze względu na urlop, wyjechaliśmy w spokojne miejsce z dala od tłumów, chciałam się wyciszyć i zrelaksować, a tymczasem denerwuje się brakiem owulacji, no nie tak to miało wyglądać :(

Odnośnik do komentarza

Kokardka, to normalne, ze się martwisz.. osobiście mam tak do dzisiaj.. nawet na głos nie wypowiadam, ze jestem w ciąży, bo ciagle jest to dla mnie nie do uwierzenia.. najważniejsze, żebyś teraz dużo odpoczywała, powtórz betę za dwa dni to się chociaż troszkę uspokoisz.. a później już tylko czekać na bicie serduszka.. 😍

Odnośnik do komentarza

Kokardka- gratuluję! ♥

Olgik- super, trzymam kciuki, żeby wszystko pieknie wyszło.

U mnie już nowy cykl, tamten niestety nie udał się 😞 był ładny pecherzyk, ładne endo, wszystko pękło i nic 😞 

Teraz jestem w 5dc, zaczynamy od nowa. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...