Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

AlutkaAli, u mnie bardzo często były dwa pecherzyki, przy takiej ilości oczywiście ryzykowałam.. jak moja lekarka widziała jak rośnie więcej niż dwa pecherzyki to prosiła żebym przyszła na dodatkowy monitoring, żeby się upewnić, bo czasami tak jest ze dużo jest dominujących a poniżej tylko jeden czy dwa przejmą „stery”.. 

Kokardka, jak się czujesz?? Wczoraj na instagramie przeczytam u mamainvitro, post odnośnie ananasa.. i tak od razu pomyślałam sobie o Tobie i o tym jakie ja miałam dodatkowe zalecenia po transferze.. oczywiście dostałam leki na receptę. ale lekarka powiedziała ze mogę wziąć nospe , magnez,  jadłam  ananasa  co prawda trochę późno, ale jadłam i dużo leżałam.. już 3mam kciuki !

Hopefull, a jak u Ciebie? 
 

Ann, Olgik.. 3mam za Was kciuki.. wszystko będzie dobrze..

A co u mnie.. hmm..  wczoraj byłam na wizycie.. krwiak można powiedzieć, ze się wchłonął.. mam co prawda jeszcze jakieś plamienia, ale lekarz powiedział ze to oczyszczanie.. strasznie mi ulżyło.. ale nadal mam prowadzić oszczędny tryb życia, leżeć i odpoczywać.. mam przez to tez częstsze wizyty.. oczywiście mam stwierdzona cukrzyce ciążowa, glukoza mi skacze najprawdopodobniej od leków i hormonów.. 

Odnośnik do komentarza

MagdaX to o co do jasnej Anielki chodzi?! Jak to możliwe ze raz szyjka ma 1,8 a raz 4?! A moze poproś zeby zbadał Cie jeszcze jeden, inny lekarz? Bo przecież to znaczna różnica! Czasem brakuje słów na przedstawicieli ochrony zdrowia… 😕

Olgik, mam nadzieje ze wypoczniesz, przyjemności!

Drop ufff sytuacja opanowana! 🙂 ktory to tydzień? U mnie wszystko ok, jednak pojawiły mi sie skurcze i biorę aspargin (na szczęście szyjka długa, wszystko zamknięte, nic nie wskazuje na ryzyko porodu przedwczesnego), a od kilku dni dołączyły tez skurcze łydek, az chodzić nie mogę. Muszę zrobić test obciążenia glukozą tylko czekam aż upały zelżeją 🙂

Odnośnik do komentarza

Hopeful a kup sobie na te skurcze Magne b6 forte miałam podobnie jak Ty skurcze łydek mnie takie dopadły ze aż w nocy się budziłam i to jest lek a nie suplement wiec lepiej się wchłania a końcem końców i tak wylądowałam na kroplowkach a na finał sprawy przedwczesny poród w 28+4 tyg🤷‍♀️
ale ten magnez był najlepszy bo aspargin tez brałam 🙂 

Odnośnik do komentarza

Hopeful - ręce mi tu opadają, przy usg było 4 lekarzy... Jak napisałam to mojej lekarz prowadzącej to się tak wściekła, czy oni w ogóle widzieli zdjęcia z wizyty od niej. I że jest to bardzo dziwne, że w piątek mam taką a nagle za 3 dni jest okej... Najgorsze jest to że jej tutaj nie ma bo jest na urlopie wychowawczym. Kazała mi się uspokoić narazie i wiem, że zrobi wszystko co w jej mocy. Ale jest to okropne bo myślisz że jesteś w szpitalu w dobrych rękach a jednak tak nie jest... 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18/6/2021 o 11:28 AM, Bagera napisał:

Cześć, mi właśnie pani doktor powiedziała że najpierw szczepienie i odczekać przynajmniej miesiąc po szczepieniu zanim zacznę leczenie clo. 

Tylko ja mam Astrą zeneca. Znajoma jest w ciąży i ona dopiero na trzecim trymestrze może ale tylko pfizera lub modernę.

Ja właśnie Pfizerem się szczepiłam, teraz wypada mi akurat 2 szczepienie w czasie brania clo. Zapytam lekarza ale szczerze mówiąc chyba bardziej wolę zrezygnować ze szczepienia niż ze starań ... 😬

Odnośnik do komentarza
Gość Ola z przedszkola

Ja byłam dziś na monitoringu. Dwa pęcherzyki - 23 mm i 16, doktor powiedział, że ten drugi już nie urośnie. Chciał, żebym przyjechała na monitoring w czwartek. Wymigałam się, że mam zakończenie roku szkolnego. Nie chcę jechać, nie chcę o tym myśleć. Jeden test owulacyjny mam na jutro. Jeden test ciążowy na drugi dzień po terminie okresu. Nie dostałam duphastonu, nie dostałam następnego clo, powiedział, że ten 4 cykl z clo jest ostatnim, na wakacje przerwa. 

Alutka, ja bym się starała nawet przy trzech, przecież nie jest powiedziane, ile się zapłodni, a jednak szansa jest dużo większa. 

Odnośnik do komentarza
Gość Madziorek

Hej, dziewczyny muszę się wygadać, bo mam kryzys.. 

Byłam dziś na monitoringu ( drugi cykl z clo). Lekarz powiedział że pęcherzyki małe, cytując " szału nie ma , dupy nie urywa". Powiedział, że ze względu na długie cykle (30 dni) moze jeszcze urosną, ale  nie ma pewności. Nie muszę przychodzić na monitoring. Dodał jeszcze, że jeżeli teraz przyjdzie @ to zostanie nam ostatni cykl z clo, ale podwójna dawka. Jakos mnie to dobija, to czekanie ta nadzieja, że może się teraz uda, a tu z tego nici .. 

Odnośnik do komentarza

Drop mam nadzieję, że teraz już nie będzie żadnych przykrych niespodzianek i wszystko będzie szło dobrze u Ciebie! A co daje ananas? bo nie bardzo wiem 🙈

MagdaX trzymaj się tam, bądź dzielna 💪 na pewno masz super lekarkę i ona Ci pomoże ☺️ 

Kawa oczywiście, że Cię pamiętam, chyba nawet "szłyśmy" podobnie 😉 Mam nadzieję, że to nic poważnego 😔

Odnośnik do komentarza

Martuu tez Cie tak męczyły? Ja teraz biore 3x2 tabletki asparginu i jest niby lepiej.  Ale na następnej wizycie powiem lekarzowi, dzięki 🙂 trochę tym porodem w 28tyg mnie wystraszylas, wiec lepiej dmuchać na zimne 🙂 

MagdaX kurcze… naprawdę dziwna sprawa. Daj znac jak sytuacja. Mam nadzieje ze wszystko sie rozwiąże pozytywnie dla Ciebie, trzymam kciuki!

Kawa no jasne ze pamiętamy. Co Ci jest?

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaaiz

Drop na zwolnieniu jestes? Który  u ciebie tydzień? 

hope ale się masz :P 

 

ja wczoraj byłam na wizycie, wzzystko Ok, dostałam estrofem, wizyta 2 lipca już ostateczna i transfer za około 2 tyg :) 

planuje urlop po transferze, żeby odpocząć, mam nadzieje ze się uda..

Śmiejemy  się z rodzicami i moim partnerem jak przyjeżdżamy do kliniki, ze w odwiedziny wpadamy do maluszków :) 

 

troche się stresuje, ale  nie mogę się już doczekać. Drop czy pomiędzy transferem a testem ciążowym są jakieś wizyty? 

 

Odnośnik do komentarza

Kokardka, tak jestem na zwolnieniu orzez to ze miałam krwiaka i plamienia... przez to w pracy częściowo już wiedza albo się domyślają.. nie chciałam o tym mówić, żeby nie zapeszać, ale.. w poniedziałek mam kolejna wizytę, wiec zobaczymy czy będzie przedłużone czy wracam do pracy..  dobrze, ze zdecydowałaś się na urlop po transferze, ja miałam leżeć przez 3dni, ale ostatecznie zostałam w domu tydzień.. 

Po transferze do testu a dokładnie do bety, nie miałam już żadnych wizyt.. miałam zrobić badanie między 8-10 dniem po transferze.. w planach miałam to zrobić po środku, ale 8 dnia dostałam plamienia i lekarka kazała mi zrobić betę.. 

Ann, ananas pomaga w zagnieżdżeniu zarodka, powoduje lepsze ukrwienie naszej macicy, wpływa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo. 
 

Kawa, oczywiście ze Cię pamiętamy, daj znać jak Się czujesz I co u Ciebie.. 

Hope, to juz jakiś 9tc.. już chciałbym być po badaniach genetycznych, bo chyba to mnie najbardziej stresuje.. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość Hopeful napisał:

Martuu tez Cie tak męczyły? Ja teraz biore 3x2 tabletki asparginu i jest niby lepiej.  Ale na następnej wizycie powiem lekarzowi, dzięki 🙂 trochę tym porodem w 28tyg mnie wystraszylas, wiec lepiej dmuchać na zimne 🙂 

MagdaX kurcze… naprawdę dziwna sprawa. Daj znac jak sytuacja. Mam nadzieje ze wszystko sie rozwiąże pozytywnie dla Ciebie, trzymam kciuki!

Kawa no jasne ze pamiętamy. Co Ci jest?

Łydki strasznie aż do tego stopnia ze w nocy się budziłam bo mnie bolały i dzięki magne b6 forte bo to lek mi przeszło ale i tak byłam w szpitalu na kroplowkach bo mała ze mnie ciągnęła niesamowicie, ale u Ciebie tak nie musi być tylko powiedz lekarzowi o tych skurczach  żeby mieć to na uwadze 😉

Kawa ja również Cię pamietam 🙂

Odnośnik do komentarza

Kochane kupiłam właśnie olej z wiesiołka, wiem że dużo z Was poleca i stosuje. Doradźcie czy jeszcze w tym cyklu stosowac mam dzisiaj 6dc a na wizytę idę w 12dc więc jeśli będzie owulacja to będę znała mniej więcej dzień, w którym przestać stosować. Jak to pijecie, z czym? Doczytałam, że 5ml dziennie. A co jeśli nie wiecie kiedy i czy macie owulację?

Dzisiaj czułam jajniki więc mam nadzieję, że letrozole w pojedynczej dawce coś zadziałają a od piątku zamieniam na 1x1 estrofem.

Odnośnik do komentarza
Gość Ola z przedszkola
9 godzin temu, Gość Drop napisał:

ananas pomaga w zagnieżdżeniu zarodka, powoduje lepsze ukrwienie naszej macicy, wpływa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo. 

Tylko przy in vitro pomaga czy w ogóle? I czy chodzi o świeży  owoc?

Odnośnik do komentarza
Gość Bajbaszek

Dziewczyny, czytam Was od dawna. Wasze wpisy bardzo mi pomagają poradzić sobie ze staraniami, z których jak dotąd nic nie wynikło. Staramy się z narzeczonym ponad dwa lata. Najpierw (nie)starania - bedzie to będzie. Potem wizyta u gino endo i u niej rok zmarnowany, bo lekarka u której byłam stwierdziła tylko, że jest pcos i otyłość więc jak nie schudnie albo nie zajde w ciążę za rok to mam wrócić. A przyszłam do niej głównie z problemem braku @ od ponad 300dni. Stwierdziła, że do ciąży okres niepotrzebny ważne żeby była owulacja i się starać. Głupia byłam, że od razu nie skonsultowalam tego z innym lekarzem. No i tak rok zleciał. Waga w miejscu, ciąży brak. Zmieniłam lekarza w lutym tego roku i się zaczęło. Milion badań, wywiadów, wizyt i tak oto od następnego cyklu zaczynam stymulacje clo. Jestem pełna nadziei, a jednocześnie obaw, bo czytam jakie Wy miałyście po drodze przeboje. 

Gratuluję wszystkim, którym się udało. Cieszę się, że jest Was/Nas coraz więcej. 

Odnośnik do komentarza

Mnie wykończą w tym szpitalu, znowu badał mnie inny lekarz i szyjka jest za krótka, wziął mnie zbadać jeszcze ordynator i tez wyszła na granicy wiec na szczęście założą mi ten szew. Oby wszystko było dobrze, bo ciągły stres mnie wykończy 😞

Odnośnik do komentarza
W dniu 23/6/2021 o 12:10 PM, Gość Drop napisał:

Ann, ananas pomaga w zagnieżdżeniu zarodka, powoduje lepsze ukrwienie naszej macicy, wpływa przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo

Też się zastanawiałam o co chodzi z tym ananasem.

Dziewczyny z kliniki w której się leczę mają założona grupę na jakimś forum i jedna kiedyś przyszła na transfer  w skarpetkach w ananasy "na szczęście". Teraz zrobiła się tam moda, że do transferu i po wszystkie biegają w skarpetkach w ananasy 😁😁

 

U mnie jakiś gorszy dzień dzisiaj, wczoraj miałam wizytę do iui mam stymulację znowu clo bo zawsze ładnie na mnie działa czekam na @ i w lipcu podchodzimy.

Nie wiem co się dzieje ale od 4 dni (od 19dc ) pojawiło się u mnie jakieś dziwne delikatne, brązowe plamienie i już się martwię że coś złego się dzieje bo do @ przecież jeszcze trochę czau, a nigdy wcześniej czegoś podobnego nie miałam 😞

Odnośnik do komentarza

Kokardka, to dobrze. 

u mnie w sumie to bez zmian.. jestem właśnie po wizycie, póki co wszystko jest dobrze..  żyje w sumie od wizyty do wizyty.. teraz kolejny cel usg prenatalne.. chyba najtrudniejszy okres.. ale to jeszcze chwila.. 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, ja dzisiaj byłam na ocenie cyklu i jestem zdziwiona, bo okazało się, że jestem już po owulacji! A dzisiaj dopiero 13dc. Wcześniej to w 13 dniu brałam ovitrelle dopiero. No ale w tym cyklu nie brałam clo więc może dlatego szybciej poszło. Mąż wrócił w sobotę więc mam nadzieję, że zdążyliśmy coś zadziałać 😉 może z tej tęsknoty nam lepiej poszło 😂 trzymajcie kciuki! 😁 A i dostałam receptę na dostinex, który mam brać raz w tygodniu pół tabletki, też tak rzadko brałyście?

Drop, jestem pewna że wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki za Ciebie i Kokardke 😚

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...