Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarynka

Cześć Dziewczyny!
Zacznę od tego, że mam 8letniego syna. Rok temu poronilam bliźnięta w końcówce 1 trymestru. Nigdy się nie zabezpieczałam, dziwiło mnie to że tak późno zaszlam w kolejna ciążę a potem skutek mizerny. Po stracie chodziłam na kontrolę. Okazało się że moje jajniki są jalowe. Dostałam Clostillbegyt. Okres mialam regularnie +/- 1 dzien.  Czasami pierwszy dzien był słabszy ale kolejne juz jak odkręcony kranik.... Obecnie jestem po 2 cyklu Clostillbegyt i okres spóźnia się już 6 dni. Od 4 dni mam plamienia brązowe z czego wydaje mi się ze więcej jest białego śluzu. Kiedy się podcięłam, na papierze zostają jakby nabłonki. Czy ktoś miał taką przypadłość, która zwiastowała ciążę?  Test wczoraj wyszedł negatywny. Może za wcześnie ?  Dodam ze kilka dni temu czulam ogromny bol piersi. Obecnie jest mi raz cieplo a raz zimno. Pozdrawiam Was serdecznie 😉

Odnośnik do komentarza
Gość Ola z przedszkola

Katarynka mi by to wyglądało na zwykły okres. A chodzisz na monitoring żeby określić kiedy była owulacja? Krwawienie implantacyjne  miałoby raczej kolor żywej czerwonej krwi..

Odnośnik do komentarza
Gość Ola z przedszkola

Ja dziś rano robiłam test i też negatywny, natomiast wiecie co - ten wczorajszy test został w szlafroku i rano były tam dwie kreski. Niby nie czyta się po upływie czasu, ale... Ten z rana też na razie zostawiłam 🙃

Odnośnik do komentarza
Gość Hopeful
17 godzin temu, Gość Fela napisał:

Hej dziewczyny, jakiś czas nie pisałam, bo chciałam dać odpocząć głowie, ale lekarz przepisał mi Dostinex, czy któraś z Was brała, czy na Was działał, miałyście jakieś skutki uboczne? Ja najbardziej obawiam się, że może on mieć wpływ na dziecko. Czytałam, że zazwyczaj należy odstawić starania na jakiś czas przy braniu tego leku, a lekarz nic nie mówił o zaprzestaniu starań. Czy któraś miała problem z prolaktyną jak ja?

Ja brałam 🙂 przez chyba 3 lata brałam dostinex i w momencie kiedy wiedziałam ze jestem w ciazy to przestałam brać i tyle. Każdy lekarz tak wlasnie kazał mi zrobić 🙂 ten lek może uszkadzać płód wiec pod żadnym pozorem nie można go stosować w ciazy. Co do skutków ubocznych to ja pierwsze chyba 2 tyg słabo sie czułam ale pózniej juz ok. Nie ma co porównywać z bromergonem czy innymi, jest najlepszy. W sensie ma najmniej przykrych skutków ubocznych. Aaa i polecam go kupowac w aptece gemini, bo kosztuje poniżej stówki 🙂

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Hopeful za odpowiedź, ja właśnie boję się że zajde i nie będę wiedzieć i wezmę a on ma okres półtrwania i w organizmie się utrzymuje..

Bierzesz teraz coś na prolaktynę czy Ci się ustabilizowała?

Odnośnik do komentarza
Gość Katarynka

Powiem szczerze, że plamienie znów jest minimalne. Ja już chyba głupia jestem. Pierwszy raz w życiu mam taki okres . Niestety nie zdążyłam na betę przez nauczanie zdalne ale poczekam jeszcze 2-3 dbi jak tak dalej pójdzie i zrobię kolejny test. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Iza

Czytam Was sumiennie 🙂 Mało się udzielałam ostatnio bo jakoś nic ciekawego...

Ale mocno za Was trzymam kciuki:* dziś mam trochę nadzieję ale boje się przedwcześnie nakręcać... Przy clo zawsze 16 dnia owulacja potem 28 dzień plamienia i 32 dzień okres tak 4 cykle w tym 3 z clo. A w tym miesiącu owulacja 18 dnia dziś 30 dzień cyklu o brak plamienia... Nie wiem czy ciąża czy coś nie tak 😞

Odnośnik do komentarza
Gość Ola z przedszkola

Mikazdy test wychodzi negatywny, a okresu brak. Dziewczyny, czy to jest możliwe, żeby po pewnej owulacji nie było okresu po 14 dniach? Bo rozumiem jak nie wiadomo kiedy i czy była owulacja, ale ja jestem pewna. Dziś ok 17 dni po owulacji. Okresu brak, testy negatywne i sama nie wiem. Zadzwonię do laboratorium czy jak zrobię dziś ok 13 betę to czy wynik dziś będzie lub jutro. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Iza
12 minut temu, Gość Ola z przedszkola napisał:

Iza, wspaniale, gratuluje 💓💓💓

Starałam się od grudnia 2019.

Więc praktycznie 1.5 roku starań. A od stycznia z lekami:*

Dziś na betę lece

Odnośnik do komentarza
Gość Hopeful

Fela - teraz nie bo jestem w ciąży ale dostinex brałam do momentu pozytywnego testu. Spokojnie w pierwszych dwoch tygodniach (od owulacji do pozytywnego testu) nie zaszkodzisz maleństwu bo nie jest z Tobą połączone. Na początku też się bałam ale zaufałam lekarzom 🙂

Iza gratulacje!!!

Hopeful, Olgik, Kokardka - jak u Was?

Ja wczoraj byłam na wizycie i po przepuklinie nie ma maluszek śladu ale wyobraźcie sobie, że nadal nie znam płci 🙈 no nie chce maluszek pokazać! Wstydniś chyba jakiś! Matka w wieku przedszkolnym na golasa po podwórku latała wiec to stanowczo nie po mnie. No po starym, jak nic... 🙂 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopeful
2 godziny temu, Gość MagdaX napisał:

Iza - super wiadomość!! Gratuluję ❤️❤️

Hopeful - przypomnij proszę, który tydzien? Bo coś kojarzę, że dzieli nas chyba różnica tygodnia 😊

Dzisiaj kończę 16, więc rozpoczynam 17 🙂 a Ty ktory? 

Odnośnik do komentarza
Gość MagdaX
15 minut temu, Gość Hopeful napisał:

woow faktycznie masz dobrą pamięć, zazdroszczę :))) moja pamięć zawsze była słaba ale w ciazy... przechodzę ludzkie pojęcie 🙈 znasz już płeć? Czujesz ruchy? 🙂

Na razie widać dziewczynkę 😊 nie czuje ruchów, nawet brzuch mi nie rośnie i przez to panikuję, ale wiem że niektóre dziewczyny brzuch dopiero miały w 6-7msc a ruchy nawet czuły dopiero w 23tc. Natomiast na prenatalnych pani nie mogła zrobić pomiarów na początku bo maluch tak podskakiwał i sie obracał 💁‍♀️

A Ty czujesz ruchy? 

Odnośnik do komentarza

Iza gratuluję, pochwal się wynikiem betę jak będziesz miała 🙂

Hope cieszę się, że wszystko u Ciebie dobrze. Ja mam dzisiaj 20dc, jestem zmęczona trochę staraniami bo nie odpuściliśmy ani 1 dnia chyba w ciągu 12 dni 😄 nie miałam monitoringu więc nie wiem czy i kiedy mogłam mieć owulację... w poniedziałek i wtorek takie dobre dwie doby czułam ból podbrzusza (trochę długo i późno ale podobno i takie owulacje się zdarzają...) także pozostaje czekać. Pewnie jakoś po 17.05. będę znała efekty ale coraz mniej z miesiąca na miesiąc się nastawiam 😞 już chyba tracę nadzieję i mi się odechciewa, zwłaszcza że nie wiem co jeszcze może być ze mną nie tak... na chwilę obecną nie planuję ani inseminacji ani invitro, nie jestem na to fizycznie i psychicznie gotowa, nie wiem czy kiedyś będę, więc pozostają starania naturalne. Czuję się stara jak na pierwszą możliwą ciążę, już na prawdę wszystkie młodziutkie znajome i w rodzinie kobiety mają dzieci, same ciąże po sąsiedzku, nawet z nikim się od tak dawna nie spotykamy bo brakuje "niedzieciatych" znajomych...

Odnośnik do komentarza

Iza, gratulacje! ☺️

Olgik, doskonale Cię rozumiem... 😔 W październiku skończę 27 lat i też czuję się staro jak na pierwsze dziecko, strasznie mnie to dołuje jak o tym myślę. Za miesiąc będziemy z mężem 3 lata po ślubie, kupiliśmy większe mieszkanie, większe auto, wszystko z myślą o powiększeniu rodziny, a tu nic... 😞

Ja teoretycznie powinnam dostać za tydzień @. Nie nastawiam się, że się udało, przez ten przerośnięty pęcherzyk. Za to nastawiam się na badania na trombofilie, i nawet się na nie cieszę 🙂 wracam z pracy do domu i zamawiam test o ile wcześniej nie padnę ze zmęczenia 😅

Odnośnik do komentarza

Iza - gratulację 😍. W końcu coś dobrego 

Hopeful - myślałam, że już maluszek pokaże co tam ma. Czekam z niecierpliwością na informację. Jak się czujesz ? 
 

Magdalena- myślałam o Was, ale to dobrze, że jest termin już zaklepany. Może warto przedzwonić teraz w maju i zapytać się czy się coś nie zwolniło, albo żeby dali znać jak ktoś odmówi. Trzymam mocno kciuki. 

Oglik - mam tak samo jak Ty. Jestem przed 33 rokiem życia i nie mam dzieci. Tracę nadzieję, a później znów ją odzyskuję by znowu stracić, ale innym się udaje i nam też się uda. 
 

MagdaX- gratuluję dziewczynki 🥰
 

Dziewczyny bardzo dziękuje za dodanie otuchy po pierwszej wizycie w klinice 🥰. Trochę mnie to wszystko dobiło i musiałam złapać chwilę oddechu, ale znów wracam i będę walczyć. W poniedziałek mam sprawdzanie drożności jajowodów. Zrobiłam też zlecone badania i tu też dziękuje dziewczynom, bo miałam nie robić badań trombofili, ale dzięki waszej ostatniej dyskusji na ten temat postanowiłam je zrobić. Mam też pytanie czy któraś z was miała lub wie co to oznacza: w badaniach mam Lh 13,68 a fsh 7,38 w piątym dniu cyklu. Zrobiłam też pod koniec cyklu progesteron i wyszedł mi podwyższony. Czy da się jakoś wyrównać fsh do Lh i co z tym progesteronem? 
 

 

Odnośnik do komentarza

Olgik, niestety każda z nas ma ciężkie momenty i nawet czasami odpuszczamy..  ale na szczęście na chwile, żeby później dalej walczyć.. u mnie niestety tez większość znajomych ma już dzieci, dlatego tez pomimo pandemii nie chce mi się wychodzić do ludzi i się z nimi spotykać.. ludzie, którzy maja dzieci, nie potrafią o nich zapomnieć i wokół tego krążą tematy.. wcale im się nie dziwie.. skoro ja nawet p swoim kocie mogłabym gadać bez końca.. 

Hopefull, jak się czujesz? Czekamy na poznanie płci Twojego maleństwa..

Kokardka, a jak u Ciebie?? 
 

Czy są tutaj jeszcze inne dziewczyny, którym się udało i nas czasami podczytuja? 
Kiki, Malinkaa?? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...