Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ola z przedszkola

Kokardkaaaa - to będziemy razem testować za 2 tygodnie 🙂 

Ja jutro mam jeszcze jeden monitoring. W czwartek dwa pęcherzyki miały po 13 mm, zobaczymy jutro, ale bardzo mnie coś gniecie w dole brzucha. Lekarz kazał współżyć w neidzielę, poniedziałek i wtorek. Zobaczymy, zastosowałam się 😉 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Gość Lucy napisał:

Hej dziewczyny ja troche z innej beczki pytanie....jakie macie skutki po dupku w drugiej czesci cyklu...cos sie u Was zmienia czy nie odczuwacie zadnych skutkow tego leku?

Ja testuje w piatek jestem na podobnym etapie jak Zuridianka.

Ja po luteinie miałam zawsze mdłości i bóle głowy.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Gość Lucy napisał:

Hej dziewczyny ja troche z innej beczki pytanie....jakie macie skutki po dupku w drugiej czesci cyklu...cos sie u Was zmienia czy nie odczuwacie zadnych skutkow tego leku?

Ja testuje w piatek jestem na podobnym etapie jak Zuridianka.

Ja też brałam teraz luteinę, pierwszy raz i nie miałam żadnych skutków ubocznych, ale chyba sprawiła, że miałam łagodny okres, więc to plus ☺️

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Gość Lucy napisał:

Hej dziewczyny ja troche z innej beczki pytanie....jakie macie skutki po dupku w drugiej czesci cyklu...cos sie u Was zmienia czy nie odczuwacie zadnych skutkow tego leku?

Ja testuje w piatek jestem na podobnym etapie jak Zuridianka.

Ja nie mam żadnych skutków. Nic takiego nie widzę po nim. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 18/4/2021 o 9:05 PM, Gość Elph napisał:

Dzięki, dopiero 30.04 mogę zrobić badania genetyczne z uwagi na tego wchłoniętego bliźniaka. Potem jeszcze 10 dni oczekiwania na wynik, bo próbka leci do Hong Kongu. Ale jestem dobrej myśli odnośnie wyników badań, nawet nie dopuszczam możliwości że wyjdzie wada. Jak wyjdzie to dopiero się będę martwić. 

 

Robiłaś krzywą cukrową czy tylko pomiar na czczo? Jak krzywą to po ptakach, chciałam doradzić żebyś sprawdziła od razu insulinę 🙂 a jak na czczo to najlepiej zrobić badanie krzywej, wtedy trzeba wypić glukozę, np u mnie na czczo jest ok a po obciążeniu insulina za wysoka. Przynajmniej rok temu tak było bo potem nie sprawdzałam 😛

Czyli największe ryzyko za Tobą 🙂 super, to razem jesteśmy w drugim trymestrze 😄 współczuję samopoczucia, powinno już się poprawiać. Ja tylko cierpię na bóle głowy, już coraz rzadziej, także na szczęście nie mam na co narzekać. Widzisz już brzuszek czy jeszcze nie? U mnie już coraz bardziej odstaje. Rozumiem że ta przepuklina (dobrze pamiętam?) się wchłonęła? Btw jesteś może na październikowych mamach na babyboom? Jest jedna dziewczyna co niedawno pisała że z przepukliną już wszystko ok i się zastanawiałam czy to Ty 🙂

Dziewczyny jakiś pechowy ten miesiąc 😞 oby następny był lepszy! Widzę że tutaj mamy skrajne sytuacje, albo mnóstwo dziewczyn widzi dwie kreski albo żadna. W końcu musi nadejść ta druga skrajność 🙂

Najgorsze za nami 🙂 tak, mam już całkiem duży brzuszek 🙂 no i waga mi wzrosła o 1 albo 2 kg 🙈 jeszcze nie wiem co z przepukliną wlasnie 😞 za tydzien sie mam nadzieję dowiem. Ja jestem na październikowych mamach ale na BellyBestFriend. Ale jak ktos na babyboom miał podobny problem to chyba sie tam zaloguje 😄

Dziewczyny, głowa do góry! Przytulam mocno i nieustannie trzymam za Was kciuki 🙂

Drop miałaś punkcję?! I nic nie piszesz?! Jezuu cudownie! Trzymam kciuki zeby wszystko teraz było ok i było duzo zarodków! Daj prosze znac ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Dziewczyny jestem po UIU 🙂

plan jest taki ze jeśli nie pojawi się ciaza to mam zdecydować albo dalej UIU albo zaczynamy od 2 dc ( jakoś od 6 maja) branie tabletek do in vitro ... lekarz podejrzewa u mnie endometriozę chociaż tylko burknął coś na ten temat przy wskazaniu do in vitro ... 

co myślicie?  Podchodzić już do in vitro ? Czekać? Jakie są wasze opinie? Pytam bo sama zmieniam zdanie co 5 minut.. 

Gdybym zdecydowała się na in vitro to idę protokołem długim czyli 8 tygodni ... 

Odnośnik do komentarza
Gość Zuduarinka

Kokardka mi jak lekarz jak przedstawił, że są trzy próby z CLO później HSG  i później trzy inseminacje to mi się gorąco zrobiło bo teraz jakbym odcinki brała ile jeszcze tylko szans zostało. Ja jestem straszny analityk i w Twoim przypadku bałabym się, że podejdę do invitro i nie wyjdzie i co dalej? Zostanę bez szans? Próbowałabym jeszcze inaczej, jeżeli jest oczywiście taka opcja no i zależy ile się już staracie.

Z drugiej strony jak czytałam książkę Rozenkowej to dziewczyny pisały, że nikt im nie powiedział, że tracą czas, którego już nie odzyskają i im później tym gorzej z invitro, więc wydaje mi się, że na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sama co jest dla was najlepsze.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Ola z przedszkola napisał:

Wyszłam teraz z monitoringu, są dwa piekne pęcherzyki, oba gotowe do pęknięcia. Jeden prawie 24 mm, drugi prawie 20 🙂

No to może czas zapoczątkować dobrą passę? Trzymamy kciuki!

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Dziewczyny jestem po UIU 🙂

plan jest taki ze jeśli nie pojawi się ciaza to mam zdecydować albo dalej UIU albo zaczynamy od 2 dc ( jakoś od 6 maja) branie tabletek do in vitro ... lekarz podejrzewa u mnie endometriozę chociaż tylko burknął coś na ten temat przy wskazaniu do in vitro ... 

co myślicie?  Podchodzić już do in vitro ? Czekać? Jakie są wasze opinie? Pytam bo sama zmieniam zdanie co 5 minut.. 

Gdybym zdecydowała się na in vitro to idę protokołem długim czyli 8 tygodni ... 

Kokardkaa ja tez dzisiaj miałam trzecią IUI także jedziemy na jednym wózku 😜

Jeśli mogę ci doradzić to jeśli nie masz przeciwwskazań to zdecyduj się na in vitro. Szanse na ciążę z inseminacji są średnie, jednak juz kolejne inseminacje, po 3 próbie niestety rzadko się kończą ciążą... Jesli jestes po 30-stce to decyduj się na in vitro. Szkoda czasu na inseminacje, a lata lecą...

Ja z kolei nie będę robiła in vitro (ze względów ideologicznych mąż nie chce) dlatego od przyszłego cyklu decyduje się na inseminację na stymulacji gonadotropinami (z refundacją).  To będzie czwarta próba i raczej już ostatnia...

Odnośnik do komentarza
W dniu 19/4/2021 o 9:55 PM, Gość Hopeful napisał:

Najgorsze za nami 🙂 tak, mam już całkiem duży brzuszek 🙂 no i waga mi wzrosła o 1 albo 2 kg 🙈 jeszcze nie wiem co z przepukliną wlasnie 😞 za tydzien sie mam nadzieję dowiem. Ja jestem na październikowych mamach ale na BellyBestFriend. Ale jak ktos na babyboom miał podobny problem to chyba sie tam zaloguje 😄

Dziewczyny, głowa do góry! Przytulam mocno i nieustannie trzymam za Was kciuki 🙂

Drop miałaś punkcję?! I nic nie piszesz?! Jezuu cudownie! Trzymam kciuki zeby wszystko teraz było ok i było duzo zarodków! Daj prosze znac ❤️

Była dziewczyna u której na kolejnych badaniach wyszło że wszystko jest ok z tą przepukliną 🙂 mamy tam zamkniętą grupę więc jakbyś chciała dołączyć to daj znać, poproszę o dodanie. Jest też wątek otwarty ale tam już dawno nie zaglądałam 😛

Odnośnik do komentarza
Gość Zuduarinka

Dziewczyny dzisiaj 13 dzień po zastrzyku. Jutro powinnam zrobić betę. Dzisiaj zrobiłam test i test wychodzi bez szalu tzn, jest tam coś widać, ale nie wiem czy to wybarwienie testu czy rzeczywiście jest coś na rzeczy;/ Ogólnie wczoraj wieczorem łapały mnie mdłości znowu i już sama nie wiem co myśleć. Myślicie, że to może być jeszcze za wcześnie na test czy po prostu już się nie nastawiać, że coś z tego będzie?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Zuduarinka napisał:

Dziewczyny dzisiaj 13 dzień po zastrzyku. Jutro powinnam zrobić betę. Dzisiaj zrobiłam test i test wychodzi bez szalu tzn, jest tam coś widać, ale nie wiem czy to wybarwienie testu czy rzeczywiście jest coś na rzeczy;/ Ogólnie wczoraj wieczorem łapały mnie mdłości znowu i już sama nie wiem co myśleć. Myślicie, że to może być jeszcze za wcześnie na test czy po prostu już się nie nastawiać, że coś z tego będzie?

Zuduarinka zrób jutro bete i będziesz miała czarne na białym niepotrzebnie sie stresujesz. Trzymam kciuki. 

Dzisiaj miałam drugi monitoring 15dc i pęcherzyki nadal są małe więc dr mówi że nic z tego. Od dzisiaj jestem na dupku i w przyszłym cyklu zwiększył mi dawkę clo. Jak to nic nie zmieni to podchodzimy do iui. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Mujer napisał:

Ola0 który to Twój cykl z clo? I jaką masz teraz dawkę?

jestem 5 cykl ale nie jest to 5 cykli pod rząd bo w lutym miałam jedna przerwę przed HSG. Pierwszy cykl miałam 0.5 tabletki, kolejne 1tab. i teraz od kolejnego 2tab.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Ola0 napisał:

jestem 5 cykl ale nie jest to 5 cykli pod rząd bo w lutym miałam jedna przerwę przed HSG. Pierwszy cykl miałam 0.5 tabletki, kolejne 1tab. i teraz od kolejnego 2tab.

Rozumiem. A czy w którymkolwiek cyklu rosły Ci pęcherzyki? Czy każdy z tych stymulowanych był bezowulacyjny?

Bo ja przed stymulowaniem miałam naturalne owulacje ale nie w każdym cyklu i niektóre cykle miałam po 60 dni. Po 1 cyklu z clo gdzie miałam jedną tabletkę dziennie w 12dc był pęcherzyk 9 mm ale niestety nie urósł. Teraz zwiększam dawkę do 2 tabletek dziennie i zobaczymy. Natomiast jeśli i to nic nie da to zmieniamy tabletki na Laettę. Czy Tobie też proponował lekarz inne tabletki do stymulacji?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Mujer napisał:

Rozumiem. A czy w którymkolwiek cyklu rosły Ci pęcherzyki? Czy każdy z tych stymulowanych był bezowulacyjny?

Bo ja przed stymulowaniem miałam naturalne owulacje ale nie w każdym cyklu i niektóre cykle miałam po 60 dni. Po 1 cyklu z clo gdzie miałam jedną tabletkę dziennie w 12dc był pęcherzyk 9 mm ale niestety nie urósł. Teraz zwiększam dawkę do 2 tabletek dziennie i zobaczymy. Natomiast jeśli i to nic nie da to zmieniamy tabletki na Laettę. Czy Tobie też proponował lekarz inne tabletki do stymulacji?

Przy dawce 0.5 tylko nie miałam owulacji, a tak w każdym kolejnym cyklu była dlatego nie było zmiany tabletek. Teraz nie ma owu być może ta biochemiczna coś namieszała już sama nie wiem.

Wcześniej też miałam strasznie nieregularne cykle podchodzące pod prawie 50dni. Ale razem z clo zaczęłam pić fertistim i od tego czasu cykle zawsze 29/31dni.

Dziewczyny bo ja byłam dzisiaj tak wściekła na ten nieudany aktualny cykl bo w sumie jestem w połowie (15dc) i myśląc że muszę znowu tyle czekać żeby zacząć działać do kolejnego cyklu że nie miałam nawet ochoty rozmawiać dzisiaj z lekarzem i wzięłam wszystko to co wypisał nie pytając w jakim celu i wykupiłam w aptece i w sumie teraz dopiero się zastanawiam po co mi dupek w tym cyklu jak on i tak stracony?? 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Ewa, trochę  szkoda ze nie zdecydowaliście się z mężem na in vitro . Jak się z tym czujesz? jest Ok? 
 

my dzisiaj podjęliśmy decyzje, ze podchodzimy do in vitro w maju. Szkoda czasu na inne metody...  za pół roku 30 a u partnera już w tym roku 36 lat wiec trzeba się ogarnąć 🙂 

Hania zaglądasz tu jeszcze? 
 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Ola0 napisał:

Przy dawce 0.5 tylko nie miałam owulacji, a tak w każdym kolejnym cyklu była dlatego nie było zmiany tabletek. Teraz nie ma owu być może ta biochemiczna coś namieszała już sama nie wiem.

Wcześniej też miałam strasznie nieregularne cykle podchodzące pod prawie 50dni. Ale razem z clo zaczęłam pić fertistim i od tego czasu cykle zawsze 29/31dni.

Dziewczyny bo ja byłam dzisiaj tak wściekła na ten nieudany aktualny cykl bo w sumie jestem w połowie (15dc) i myśląc że muszę znowu tyle czekać żeby zacząć działać do kolejnego cyklu że nie miałam nawet ochoty rozmawiać dzisiaj z lekarzem i wzięłam wszystko to co wypisał nie pytając w jakim celu i wykupiłam w aptece i w sumie teraz dopiero się zastanawiam po co mi dupek w tym cyklu jak on i tak stracony?? 

Ola0 na wywołanie miesiączki. Jak nie było owu to bez dupka nie wiadomo kiedy by przyszła @. Złość przy kolejnym straconym cyklu zna każda z nas ale maj przyniesie nam szczęście 😊

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...