Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopeful

Elph - no widzisz! Super!!! 🙂🙂🙂 bardzo się cieszę! Ja mam kontrolę za tydzień w poniedziałek ale zastanawiam się nad jednym... bo mam pakiet medyczny enel-med i wolałabym w ramach pakietu robić badania. Ale żeby móc to muszę isc na wizytę u ich lekarza. I oczywiście co? Kombinuję czy nie pójść jeszcze w tym tygodniu (kuźwa guzik a nie cierpliwa jestem! 🤣). Mój narzeczony mnie zniechęca i mówi że po wizycie u profesora dopiero mam pójść w inne miejsce... ale wiecie jak to jest 🙂 kusi 🙂 My w dwójkę do profesora wchodzimy zawsze, przez całą pandemię praktycznie tak było. No może z raz albo dwa osobno ale tak bez problemu. Jestem jeszcze na forum mam październikowych od paru dni i tam dziewczyny piszą o jakis prenatalnych 🤷🏼‍♀️ Ale jeszcze jestem w tym zielona. 
 

Martyna - gratulacje! Daj znac jak Beta 🙂

Kokardka, Olgik trzymam kciuki!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaaa
46 minut temu, Gość EWA napisał:

Martyna - czekamy na dobre wieści!!! ❤️❤️❤️
Kokardkaaa - pytałam naszego dr - nie ma nic przeciwko gonadotropinom przy stymulacji do inseminacji. Tylko trzeba pamiętać że tylko 3 cykle są refundowane (o ile jeszcze są). 
Odczekam ten cykl i za miesiąc spróbuję z tymi zastrzykami. 
Trochę mnie martwi że nasz dr nie przywiązuje wagi np. poziomu prolaktyny. Tyle tu się mówiło na tym forum o zbyt wysokiej prolaktynie... Ja tego nawet nie kontroluję..

 Ewa,  to zrób to co radzi lekarz, jak już mu płacimy takie krocie za to wszystko to nie ma co kombinować 🙂 

fakt, wkurza mnie, ze nas nie bada tylko leci schematem, dlatego nie zdecyduje się u niego na in vitro.  Ja kiedyś badałam prolaktyne u innego lekarza,  przed obciążeniem wyszła w normie po obciążeniu wyszła za wysoka (chyba 20 krotnie) ale doktor stwierdził ze ważne ze przed obciążeniem jest Ok a po się nie liczy 🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ 

JA NA PEWNO NIE MOGĘ ZAJŚĆ PRZEZ JAKIŚ HORMON KTÓRY MAM ALBO ZA WYSOKI ALBO ZA NISKI 

wnioskuje tak, ponieważ cykle mam regularne co do dnia, może owulacja trochę samodzielnie nawala ale po CLO i ovitrelle jest bez zarzutu a ciąży nie ma mimo 9 cyklu starań 😞 

ja oczywiście już chciałam zmieniać lekarza, ale moj narzeczony bardziej cierpliwy uważa ze lekarz wie co robi ... 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna
4 minuty temu, Gość Kokardkaaaa napisał:

Martyna !!!!!!! Gratulacje !!!!!!!  

Dzięki, to teraz twoja kolej 🙂

Norazie bez ekscytacji - wizyta u lekarza 6 kwietnia to będzie mniej więcej 8-9 tydzień 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa
7 minut temu, Gość Martyna napisał:

Dzięki, to teraz twoja kolej 🙂

Norazie bez ekscytacji - wizyta u lekarza 6 kwietnia to będzie mniej więcej 8-9 tydzień 

 Jeju na prawdę bez eskcytacji ??? Nie wierze 😛 

Ps  u mnie test negatywny ale okresu jeszcze nie dostałam wiec się łudzę ze test się pomylił (głupia ja) 😂

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna
18 minut temu, Gość Kokardkaaa napisał:

W sumie termin miesiączki mam dopiero na jutro 

Kokardkaaa u mnie test wczoraj ujemny a dzisiaj zonk, zadzwoniłam do lekarza czy wizyta na 8 kwietnia będzie ok według niego zdecydowanie za późno i mam się umawiać na wcześniejszy termin... No cóż chyba czeka mnie wizyta we wrocku u mojej lekarki wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa
18 minut temu, Gość Martyna napisał:

Kokardkaaa u mnie test wczoraj ujemny a dzisiaj zonk, zadzwoniłam do lekarza czy wizyta na 8 kwietnia będzie ok według niego zdecydowanie za późno i mam się umawiać na wcześniejszy termin... No cóż chyba czeka mnie wizyta we wrocku u mojej lekarki wcześniej...

 No to może i u mnie będzie podobnie, jak dzisiaj nie dostanę okresu jutro zrobię drugi test 😉 

 

super, ze masz wizytę wcześniej,  na pewno lepie sprawdzić jak najwcześniej czy wszystko  Ok   Może uda się jeszcze przed świetami ?:)

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna
Godzinę temu, Gość Kokardkaaa napisał:

 No to może i u mnie będzie podobnie, jak dzisiaj nie dostanę okresu jutro zrobię drugi test 😉 

 

super, ze masz wizytę wcześniej,  na pewno lepie sprawdzić jak najwcześniej czy wszystko  Ok   Może uda się jeszcze przed świetami ?:)

Na 17 marca wizyta 🙂 z jednej strony się cieszę a z drugiej jestem przerażona, że znów coś będzie nie tak.

Odnośnik do komentarza

Martynka gratulacje :D :D 😍 🥰

Ja wyczekuję owulacji i wzięłam już 2 distreptazy, jeszcze trzecia na wieczór ale tak właśnie dziwnie mnie kłuje coś w miednicy taki przeszywające sekundowe bóle aż do kości ogonowej :D ogólnie czuję jakoś inaczej jajniki w tym cyklu także dziwny ten cykl... tak z mężem nie chcemy odpuścić, że nawet mnie przed pracą dzisiaj obudził na przytulanki haha ;) niby lekarz mówił, że nie muszę już przyjeżdżać w czwartek bo raczej wg niego pęcherzyk pęknie ale ja jednak jestem trochę nakręcona po tym zabiegu żeby żadnego cyklu nie odpuścić, więc mogę całe popołudnie poświęcić na jeżdżenie i kolejki byleby się upewnić, że nie zacznie się robić torbiel jeśli zacznę brać progesteron za wcześnie... od czwartku wieczorem bym zaczęła na 7 dni duphaston. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

 Super martyna nic się nie bój !! Wszystko  będzie dobrze !

 

u mnie test się nie mylił, dostałam @ 

a wiec zaczynam nowy cykl  z CLO za 2 tygodnie drugie podejście do inseminacji 😉 

 

Odnośnik do komentarza

Martyna gratulacje 🙂 ! Dawno mnie tu nie było ale nie miałam ostatnio za dobrego humoru i odpuściłam sobie forum i czytanie o tych sprawach. U mnie po pierwszym cyklu wszystko się poblokowalo 😕 byłam u ginekologa dostałam progesteron na wywołanie okresu .. 54 dc a tu dalej okresu nie ma ... jeśli w ciągu tygodnia nie dostanę mam znów przyjść 😞 

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Gość Ren29 napisał:

Martyna gratulacje 🙂 ! Dawno mnie tu nie było ale nie miałam ostatnio za dobrego humoru i odpuściłam sobie forum i czytanie o tych sprawach. U mnie po pierwszym cyklu wszystko się poblokowalo 😕 byłam u ginekologa dostałam progesteron na wywołanie okresu .. 54 dc a tu dalej okresu nie ma ... jeśli w ciągu tygodnia nie dostanę mam znów przyjść 😞 

I mnie też brak okresu. 

Właśnie dzwoniłam do lekarza, kazał iść na betę i za tydzień znowu beta i dopiero po tym dzwonić do niego znowu. 

O żadnej ciąży nawet nie marzę, bo plamiłam 4dni i chyba tylko to clo coś poprzestawiało mi... 

 

 

Martyna, ściskam i gratuluję! 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Martyna napisał:

U mnie clo i lametta jednocześnie. Pierwszy cykl 🙂

W którym dniu cyklu wychodził Ci test negatywny? 

Robiłam test, jeden dzień po spodziewanej miesiączce, więc na pewno coś by wyszło tak? 

Odnośnik do komentarza
Gość Ankaskakanka

Hej, 

jestem tu nowa, ale proszę dzięki Wam wszystkim rozjaśniła mi się sytuacja z całym tym CLO. Bo niestety żadnych konkrwymycia informacji nie dostałam od mojej gin. Zakończyłam branie CLO w niedziele, ostatnia tabletka i od dokładnie niedzieli od samego rana zaczęły mi się okropne zawroty głowy i stan depresyjny... myślałam ze po 1 dniu przejdzie, ale już 3 dzień mam taka ciężka głowę, ze ciężko mi funkcjonować... czy to normalne jeśli mam takie dolegliwości po skończeniu serii?

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna
3 godziny temu, Gość Kawa napisał:

W którym dniu cyklu wychodził Ci test negatywny? 

Robiłam test, jeden dzień po spodziewanej miesiączce, więc na pewno coś by wyszło tak? 

30 dc wychodził negatywny, 31 dc dodatni.

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna
11 minut temu, Gość Martyna napisał:

30 dc wychodził negatywny, 31 dc dodatni.

3 godziny temu, Gość Kawa napisał:

W którym dniu cyklu wychodził Ci test negatywny? 

Robiłam test, jeden dzień po spodziewanej miesiączce, więc na pewno coś by wyszło tak? 

30 dc wychodził negatywny, 31 dc dodatni. I ten pierwszy był 2 dni po spodziewanej miesiączce a drugi 3, a i tak ta kreska była bardzo blada.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...