Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martyna
11 godzin temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Haniu przykro  mi ;( - jaki plan na nowy cykl? 
ja testuje w środę, ale czuje ze nic z tego,  mam wszystkie objawy na okres 

Kokardkaaa a który to dc? U mnie 31 i niby wszystkie objawy na okres a okresu brak...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny gdzie się podziała ta dobra passa... trzymam kciuki żeby te okresy jednak do Was nie przyszły 😉 ja dzisiaj 17dc i jadę zobaczyć czy ten pęcherzyk z przed tygodnia 12mm coś urósł i czy była owulacja czy może jeszcze dzisiaj będę gonić za zastrzykiem... nie czułam nic za bardzo, trochę może pracę jajników w ciągu tygodnia a może się doszukuję specjalnie 😉 może trochę za bardzo nastawiam się na ten cykl skoro jestem dopiero trochę ponad 2tyg po zabiegu więc są jeszcze kolejne cykle jak teraz się nie uda to będę chciała jakieś leki na stymulacje. Wspominał coś lekarz o clo i letrozolu na nowy cykl.

Odnośnik do komentarza

Ehh,  no plan taki że 3 inseminacja będzie.  Umówię się na przyszły piątek na wizytę, to będzie 13dc. Te poprzednie 2 cykle były tak różne, jeden 24 dni,  drugi 31, więc jeśli się  uda wstrzelić  w owulację  to będzie inseminacja jeśli nie trudno,  jestem mocno zniechęcona i muszę odpocząć psychicznie.  Podniecenie z powodu ruszenia z tematem do przodu już za mną,  przestałam wierzyć że się może udać w ogóle.  

Za Was trzymam kciuki,  może jednak  się uda?? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7/3/2021 o 9:46 AM, Gość Hopeful napisał:

Kurcze te wymiary tak trudno pobrać ze no na tych wcześniejszych moze jednak byc jakis błąd. Im starsze malenstwo tym pomiar dokładniejszy 🙂 nie sugeruj się tym. Serduszko bije, lekarz mówi ze jest ok to staraj sie o tym nie myślec 🙂 kiedy masz następna wizytę? kazal Ci wczesniej przyjść czy dopiero na badanie pierwszego trymestru?

Podążając za historią Kiki kupiłam adapter do pasów. Kiki co u Ciebie? Jak poród? Jak malenstwo?

Właśnie miałam dzisiaj kolejną wizytę bo w końcu doczekałam się wizyty w ramach NFZ, i o dziwo albo lekarz na NFZ ma lepszy sprzęt, albo maluszek się lepiej ułożył, w każdym razie nagle okazało się że ma prawie 2cm i termin porodu na 15.10! A w czwartek gin prywatny mówił, że termin na 21.10. Tym razem faktycznie widać wyraźnie cały zarodek więc bardzo mnie to uspokoiło 😄

A Ty jakie masz plany na kolejne wizyty, będziesz robić prenatalne? Ja właśnie szukam informacji gdzie można przyjść z mężem na prenatalne, biedni partnerzy są bardzo wykluczeni z całej ciąży w tych czasach i fajnie jakby chociaż raz czy dwa mógł mi towarzyszyć podczas badań.

15 godzin temu, Gość Tifani napisał:

Witam wszystkich. Mam 30 lat i od ponad dwóch lat staram się o dziecko. Mam pcos i jeden jajowód niedrożny. Biorę clo od 2 do 6 dnia cyklu i duphaston od 19 . Moje endometrium nie przekroczyło 4 mm ale od lekarza nie usłyszałam nigdy że nie ma szans na dziecko. Duphaston biorę z każdym cykl i nic nie pomaga. Czy któraś z was próbowała innych metod na zwiększenie endometrium? Zaczęłam jeść suszone morele ale boje się czy nie tracę tylko czasu

Słyszałam, że czerwone wytrawne wino pomaga na endometrium. W cyklu w którym zaszłam w ciążę faktycznie piłam wino często, ale w niewielkich ilościach, lampka, max dwie. Jadłam też migdały, podobno pomagają.

2 godziny temu, Gość Martyna napisał:

Kokardkaaa a który to dc? U mnie 31 i niby wszystkie objawy na okres a okresu brak...

U mnie tak było a jednak jest ciąża więc wszystko jeszcze możliwe! ile trwają Twoje cykle? Ja bym już pewnie testowała 😄

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna
2 godziny temu, Gość Elph napisał:

Właśnie miałam dzisiaj kolejną wizytę bo w końcu doczekałam się wizyty w ramach NFZ, i o dziwo albo lekarz na NFZ ma lepszy sprzęt, albo maluszek się lepiej ułożył, w każdym razie nagle okazało się że ma prawie 2cm i termin porodu na 15.10! A w czwartek gin prywatny mówił, że termin na 21.10. Tym razem faktycznie widać wyraźnie cały zarodek więc bardzo mnie to uspokoiło 😄

A Ty jakie masz plany na kolejne wizyty, będziesz robić prenatalne? Ja właśnie szukam informacji gdzie można przyjść z mężem na prenatalne, biedni partnerzy są bardzo wykluczeni z całej ciąży w tych czasach i fajnie jakby chociaż raz czy dwa mógł mi towarzyszyć podczas badań.

Słyszałam, że czerwone wytrawne wino pomaga na endometrium. W cyklu w którym zaszłam w ciążę faktycznie piłam wino często, ale w niewielkich ilościach, lampka, max dwie. Jadłam też migdały, podobno pomagają.

U mnie tak było a jednak jest ciąża więc wszystko jeszcze możliwe! ile trwają Twoje cykle? Ja bym już pewnie testowała 😄

Elph,

No właśnie z tym jest problem, poprzedni cykl trwał około 50 dni 😞 wcześniej było około 33 dni, test robiłam nie wytrzymałam ujemny oczywiście. Także mam takie dziwne wrażenie, że doktorkowi zapomniało się przepisać mi duphaston i znów będzie problem bo cyclo-progynova wejdzie 😞 no i jutro jestem umówiona z psychologiem bo mnie teściowa do psychiatry chciała wysłać... więc dla świętego spokoju idę na wizytę, a teściowa dostanie fakturę za wizytę i niech się odturla... jakieś resztki nadziei jeszcze są, ale niezależnie od wersji w kwietniu przechodzę do swojej wcześniejszej lekarki nawet jeśli oznacza to 100 km na wizytę w jedną stronę.

Odnośnik do komentarza

Wróciłam od lekarza i okazało się, że dzisiaj w 17dc pęcherzyk jeszcze nie pękł i ma 22mm (ten co miał 12mm w 10dc) więc lekarz obstawia że stanie się to dzisiaj może jutro, no najpóźniej w środę. Niestety u mnie jest problem z tym pękaniem więc dostałam 3 czopki distreptazy co 12 godz od dzisiaj. Lekarz jeszcze chce spróbować bez ovitrelle bo widać że cykle zmierzają w końcu w dobrym kierunku skoro w ogóle coś urosło bez stymulacji lekowej 😉 dla spokoju mam przyjechać jeszcze w czwartek na usg to skontrolować i najwyżej wtedy kupię zastrzyk i dopiero progesteron będę mogła brać. Faktycznie wczoraj i dzisiaj czułam bóle jakieś jajnikowe więc jestem dobrej myśli, starania są cały czas od ubiegłej środy więc jeszcze do czwartku nie odpuszczamy. Nie powiedział ile jest endometrium ale pochwalił, że jest bardzo ładne. Trzymajcie kciuki 😄

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Elph napisał:

Właśnie miałam dzisiaj kolejną wizytę bo w końcu doczekałam się wizyty w ramach NFZ, i o dziwo albo lekarz na NFZ ma lepszy sprzęt, albo maluszek się lepiej ułożył, w każdym razie nagle okazało się że ma prawie 2cm i termin porodu na 15.10! A w czwartek gin prywatny mówił, że termin na 21.10. Tym razem faktycznie widać wyraźnie cały zarodek więc bardzo mnie to uspokoiło 😄

A Ty jakie masz plany na kolejne wizyty, będziesz robić prenatalne? Ja właśnie szukam informacji gdzie można przyjść z mężem na prenatalne, biedni partnerzy są bardzo wykluczeni z całej ciąży w tych czasach i fajnie jakby chociaż raz czy dwa mógł mi towarzyszyć podczas badań.

Słyszałam, że czerwone wytrawne wino pomaga na endometrium. W cyklu w którym zaszłam w ciążę faktycznie piłam wino często, ale w niewielkich ilościach, lampka, max dwie. Jadłam też migdały, podobno pomagają.

U mnie tak było a jednak jest ciąża więc wszystko jeszcze możliwe! ile trwają Twoje cykle? Ja bym już pewnie testowała 😄

Super 🙂 a tak poza tym to moja data urodzin 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa
9 godzin temu, Gość Martyna napisał:

Kokardkaaa a który to dc? U mnie 31 i niby wszystkie objawy na okres a okresu brak...

U mnie dzisiaj 27 dc jutro testuje 😉. Robiłaś test?? 

7 godzin temu, Gość Hania napisał:

Ehh,  no plan taki że 3 inseminacja będzie.  Umówię się na przyszły piątek na wizytę, to będzie 13dc. Te poprzednie 2 cykle były tak różne, jeden 24 dni,  drugi 31, więc jeśli się  uda wstrzelić  w owulację  to będzie inseminacja jeśli nie trudno,  jestem mocno zniechęcona i muszę odpocząć psychicznie.  Podniecenie z powodu ruszenia z tematem do przodu już za mną,  przestałam wierzyć że się może udać w ogóle.  

Za Was trzymam kciuki,  może jednak  się uda?? 

Haniu, a co po 3 inseminacji ? Chwila na złapanie oddechu czy idziesz za ciosem i odrazu in vitro?    Cały czas mam nadzieje, ze się uda.. 

6 godzin temu, Gość Elph napisał:

Właśnie miałam dzisiaj kolejną wizytę bo w końcu doczekałam się wizyty w ramach NFZ, i o dziwo albo lekarz na NFZ ma lepszy sprzęt, albo maluszek się lepiej ułożył, w każdym razie nagle okazało się że ma prawie 2cm i termin porodu na 15.10! A w czwartek gin prywatny mówił, że termin na 21.10. Tym razem faktycznie widać wyraźnie cały zarodek więc bardzo mnie to uspokoiło 😄

A Ty jakie masz plany na kolejne wizyty, będziesz robić prenatalne? Ja właśnie szukam informacji gdzie można przyjść z mężem na prenatalne, biedni partnerzy są bardzo wykluczeni z całej ciąży w tych czasach i fajnie jakby chociaż raz czy dwa mógł mi towarzyszyć podczas badań.

Słyszałam, że czerwone wytrawne wino pomaga na endometrium. W cyklu w którym zaszłam w ciążę faktycznie piłam wino często, ale w niewielkich ilościach, lampka, max dwie. Jadłam też migdały, podobno pomagają.

U mnie tak było a jednak jest ciąża więc wszystko jeszcze możliwe! ile trwają Twoje cykle? Ja bym już pewnie testowała 😄

Tez  już dzisiaj wzięłam test  do łazienki, ale się powstrzymałam i czeka na jutro 🙂 jutro 28 dc powinnam dostać miesiączkę. Jutro tez planuje rano zrobić test, piersi mocno czuje czasami  tez brzuch pobolewa także No rozum mówi ze się nie udało ale nadzieja jest 🙂 

 

 

ewaal jestes?? Jak twoje plany?? Odpoczęłas już? 

Odnośnik do komentarza

A u mnie 25dc, @ powinna przyjść teoretycznie w piątek. Objawów na razie brak, czasami tylko jajnik poczuje albo zaciągnie w podbrzuszu, ale to właściwie od owulacji tak mam więc już nie zwracam na to uwagi. 

Odnośnik do komentarza

Kokardka po 3 będzie 4, a po 4 in vitro, ale pewnie chwilę odpoczniemy.

Olgik gratulacje, od zabiegu wszystko idzie w dobrym kierunku,  życzę powodzenia. 

Ann, Kawa, Martyna trzymam kciuki,  ten czas zawsze jest najgorszy dla mnie,  taki test końcowy 😉

Elph super że już widać dzidzie i jesteś spokojniejsza. Termin 21.10 bardziej mi się podobał : moja rocznica ślubu 🙂

 

Odnośnik do komentarza

Kokardkaaa to jutro z samego rana czekam na wieści! Trzymam kciuki!!

U mnie pierwszy cykl bez leczenia minął i zaczął się drugi. I zastanawiam się co dalej. Może gonadotropiny. Któraś z dziewczyn pisała tutaj że miała owulację stymulowaną różnymi lekami a dopiero na gonadotropinach zaskoczyło. 🙃

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna
Godzinę temu, Gość Kokardkaaa napisał:

U mnie dzisiaj 27 dc jutro testuje 😉. Robiłaś test?? 

Haniu, a co po 3 inseminacji ? Chwila na złapanie oddechu czy idziesz za ciosem i odrazu in vitro?    Cały czas mam nadzieje, ze się uda.. 

Tez  już dzisiaj wzięłam test  do łazienki, ale się powstrzymałam i czeka na jutro 🙂 jutro 28 dc powinnam dostać miesiączkę. Jutro tez planuje rano zrobić test, piersi mocno czuje czasami  tez brzuch pobolewa także No rozum mówi ze się nie udało ale nadzieja jest 🙂 

 

 

ewaal jestes?? Jak twoje plany?? Odpoczęłas już? 

Kokardkaaa,

robiłam test - nie wytrzymałam ujemny jak zresztą się spodziewałam 😞 U mnie brzuch już przestał pobolewać, ale piersi czuję mocno non stop, także chyba pójdę do laboratorium powtórzyć poziom prolaktyny, bo coś mam z tyłu głowy, że znowu może być hiperprolaktynemia czynnościowa, jeżeli uda mi się wejść do laboratorium przed 8:30, bo nie chcę kolejny raz spóźnić się do pracy, bo badania. Najwyżej zrobię betę od razu, za jedną usługą pielęgniarską i już będę mieć pewność...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość EWA napisał:

Kokardkaaa to jutro z samego rana czekam na wieści! Trzymam kciuki!!

U mnie pierwszy cykl bez leczenia minął i zaczął się drugi. I zastanawiam się co dalej. Może gonadotropiny. Któraś z dziewczyn pisała tutaj że miała owulację stymulowaną różnymi lekami a dopiero na gonadotropinach zaskoczyło. 🙃

Ewa - ja jestem na Fostimonie i wiem że Hopefull- działała na nich ( owocnie) . Pęcherzyki rosną jak grzyby po deszczu.   Aromek w pierwszym cyklu nie pobudził natomiast w drugim miałam 3  12 mm jednakże lekarz przepisał mi zastrzyki bo raz że wyjeżdżałam a dwa  by nie stracić tego cyklu. Po aromeku i ganadropinach endometrium mam idealne. 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Gość EWA napisał:

U mnie problem taki że zarówno po CLO jak i aromek owulacje książkowe tylko ciąży brak ... a jak się przyjmuje te gonadotropiny? To są zastrzyki? Codziennie się je przyjmuje? 

Mi lekarz przepisał dwa zastrzyki ( 70 zł szt)One są refundowane ( 3 zł ) ale jakbys się zdecydowała na invitro to wtedy lepiej brać refundację  bo podobno więcej ich się przyjmuje i pójdziesz z torbami  Ja miałam pierwszy raz pokazane przez pielęgniarkę, potem sama se dawałam . Generalnie nic skomplikowanego. Bierzesz trzy środkowe palce przykładasz na środku pępka który wyznacza Ci pas gdzie możesz zrobić zastrzyk, i robisz. Jak wpiszesz na necie fostimon to jest filmik z całą procedura łącznie z przygotowniem. Ja brałam np we wtorek i potem piątek nst za dwa dni  kontrola .Pierwszy raz to mi pęcherzyk pękł więc byłam już po owu, teraz dostałam na pęknięcie. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość Martyna napisał:

Właśnie przeżyłam ciężki szok wczoraj test ewidentnie ujemny, powtórzyłam test dzisiaj i jest blada druga kreska, ale właśnie lecę do laboratorium to zrobię betę i wszystko będzie jasne 🙂

O rany super! To czekamy na betę, trzymam kciuki za dobry wynik i kolejne takie wiadomości! 🤗

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Martyna !!! ❤️❤️❤️
u mnie z rana jedna kreska, ciąży brak wiec jutro umawiam się na kolejna inseminacje. 
hania,   Mam podobny plan, przed in vitro tez chyba zrobię przerwę, na pewno nie chce robić in vitro w gamecie, raczej na Śląsku w jednej z klinik, która ma pakiet in vitro 2+1 gratis za niecałe 14.000 ( klinika która występuje w programie rozenek in vitro cud czy nauka) 

 

ewa, a co lekarz mówi?? 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Martyna !!! ❤️❤️❤️
u mnie z rana jedna kreska, ciąży brak wiec jutro umawiam się na kolejna inseminacje. 
hania,   Mam podobny plan, przed in vitro tez chyba zrobię przerwę, na pewno nie chce robić in vitro w gamecie, raczej na Śląsku w jednej z klinik, która ma pakiet in vitro 2+1 gratis za niecałe 14.000 ( klinika która występuje w programie rozenek in vitro cud czy nauka) 

 

ewa, a co lekarz mówi?? 

Dziewczyny spr klinikę Bocian. Ona jest chyba w Katowicach . Tam jest doktor M poczytajcie jego opinie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Szczerze liczę, ze do in vitro nie dojdzie ... ale jak już, to na pewno zrobię jakieś rozeznanie i przejrzę wtedy kliniki dokładnie pod  względem statystyk 🙂 

Póki co   Mam w głowie ta novum w Warszawie bądź Gyncentrum na Śląsku 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna
Godzinę temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Szczerze liczę, ze do in vitro nie dojdzie ... ale jak już, to na pewno zrobię jakieś rozeznanie i przejrzę wtedy kliniki dokładnie pod  względem statystyk 🙂 

Póki co   Mam w głowie ta novum w Warszawie bądź Gyncentrum na Śląsku 🙂

Kokardkaaa będzie dobrze 😉

Ja dzisiaj cała chodzę już widzę, że moje badania zaczęto wykonywać bo część wyników pojawiła się jako gotowa, także ciekawe jak długo będą mnie trzymać w niepewności 

Odnośnik do komentarza

Martyna - czekamy na dobre wieści!!! ❤️❤️❤️
Kokardkaaa - pytałam naszego dr - nie ma nic przeciwko gonadotropinom przy stymulacji do inseminacji. Tylko trzeba pamiętać że tylko 3 cykle są refundowane (o ile jeszcze są). 
Odczekam ten cykl i za miesiąc spróbuję z tymi zastrzykami. 
Trochę mnie martwi że nasz dr nie przywiązuje wagi np. poziomu prolaktyny. Tyle tu się mówiło na tym forum o zbyt wysokiej prolaktynie... Ja tego nawet nie kontroluję..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...