Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie to, że plamie już 4 dzień a okresu nie widać to pomyślałabym że się udało.. Spałabym cały dzień. 

Dzisiaj zawiozłam o 7 córkę do przedszkola wróciłam i spałam do 10.

Nigdy mi się to nie zdarza.. Chyba przesilenie wiosenne czy coś.. Ciężki dzień. 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Iza
2 godziny temu, Gość Kawa napisał:

Gdyby nie to, że plamie już 4 dzień a okresu nie widać to pomyślałabym że się udało.. Spałabym cały dzień. 

Dzisiaj zawiozłam o 7 córkę do przedszkola wróciłam i spałam do 10.

Nigdy mi się to nie zdarza.. Chyba przesilenie wiosenne czy coś.. Ciężki dzień. 

Kawa miałaś rację ..

Znowu mam 28 dzień cyklu i plamie więc w poniedziałek będzie okres... I znowu lipa nie udało się 😞

Odnośnik do komentarza

Olgik- dobrze, że już wiesz co było przyczyną i teraz nic tylko czekać na dwie kreski.😊Dzielna jesteś!

Hopeful- bardzo się cieszę. Czekałam na informację, mało jaja nie zniosłam. Teraz szybko zleci i zaraz będzie kolejna wizyta. 

Kokardka- czekam na dobre wiadomości. 😊 Podoba mi się Twoje nastawienie, aż sama bym tak chciała. 😀

Kiki- jutro wielki dzień 🥰. Szczęśliwego rozwiązania. Myślami i sercem będę z Tobą. 
 

Ann- hehe no powiem tak, na premię też bym czekała, a potem na shopping 😀

Malina- super:). Zleci szybko ten czas.

Pola - moja przyjaciółka też miała bardzo niskie AMH, ale ona jest po operacji guza przysadki i przysadka i kora nadnerczy nie chce jej się obudzić. Obecnie czeka na zabieg invitro i są dobrej myśli. Nie denerwuj się, wszystko na spokojnie, bo będzie dobrze. Ważny jest dobry lekarz. 😚

Ja wczoraj wszystko czytałam, ale źle się czułam i nie miałam siły pisać. U mnie dziś przyszedł okres, dzień przed testowaniem. Nie wiem co jest nie tak ze mną. Zapisałam się na 23 marca do Zięba Clinic, może oni coś znajdą. W międzyczasie napisze do swojej ginekolog czy dalej mam brać CLO. Szansa na zostanie mamą w tym roku oddala się, jakoś nie czuję, że kiedyś mi się uda. 

Walczymy dalej. 

Ściskam Was wszystkie mocno 😚Dobrze, że jesteście. 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,  28dc, 14 dni od zastrzyku a 13 od drugiej  inseminacji ,  podbrzusze boli cały czas ale twarz nie spuchla,  wody nie nabrałam,  nic na twarzy nie wyskoczyło, jednym słowem zaczęłam nie nadzieję że może jednak.... będzie ciężki weekend

Miłego czwartku!

 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna
2 godziny temu, Gość Hania napisał:

Dziewczyny,  28dc, 14 dni od zastrzyku a 13 od drugiej  inseminacji ,  podbrzusze boli cały czas ale twarz nie spuchla,  wody nie nabrałam,  nic na twarzy nie wyskoczyło, jednym słowem zaczęłam nie nadzieję że może jednak.... będzie ciężki weekend

Miłego czwartku!

 

Powodzenia Haniu, oby ten weekend nie był aż tak ciężki 🙂

Byle do poniedziałku okaże się czy dostanę normalnie @ czy znowu leki na wywołanie 😞

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!! 

Hopeful- gratuluję! 

a za resztę trzymam kciuki

Mąż mnie wyciągnął na weekend w góry i dobrze mi to zrobiło, wyłączyłam kompletnie myślenie. 

Troszkę się podłamałam po ostatniej kontrolnej wizycie u gin. Ale..@ przyszła ten cykl i tak był stracony bo miałam trochę komplikacji po hsg więc przytulać też się nie było można. Jestem umówiona na pierwsza wizytę do kliniki już w środę i walczę dalej 🙂🙂🙂🙂

Odnośnik do komentarza

U mnie też dziwny nastrój, wczoraj były pierwsze przytulanki w 12dc i obiecalismy sobie je codziennie az do kontroli w poniedzialek w 17dc. Troche bylo ciezko... troche stres bo sie balam czy na pewno juz moge, jakos tak niekomfortowo bo te rany na brzuchu sie goja i ogolnie nie wiem czy jajniki pracuja czy cos bo boli czasami podbrzusze. Ale same dobrze wiecie ze jak trzeba to trzeba, oby juz teraz bardziej przyjemne byly starania 😉 nawet bardzo nie rozmyslam, co bedzie to bedzie dowiem sie za kilka dni czy pecherzyk urosl i czy peknal. Jak nic, to wracam od nowego cyklu w koncu dokladnie w tematyce forum z clo lub letrozolami 😉

Odnośnik do komentarza

Hania testujesz? ☺️

Kiki mam nadzieję że wszystko poszło dobrze i niedługo przekażesz nam dobre wieści o małej Jagódce 🤗

Ogólnie to tak jak pisałam, staram się nie zastanawiać czy się udało czy nie i nie odliczać dni do @, no ale łatwo nie jest tym bardziej że lewy jajnik często daje o sobie znać. Do tego jeszcze bliska koleżanka kilka dni temu napisała że jest w ciąży i teraz na grupie pisze z drugą naszą koleżanką która urodziła 4 miesiące temu, aż wyciszyłam powiadomienia bo już mnie to trochę wkurzało, cały czas jeden temat... 

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj zrobiłam test bo już głupieje. 

Jakieś plamienie 2dni przed okresem i tak 3dni a okresu dalej nie ma 😕 zawsze dwa dni plamienia i był okres a teraz już nawet nie plamie.

Test oczywiście negatywny. Miałam zacząć nowy cykl z tabletkami ale teraz to już nie wiem od kiedy liczyć 1dc.

Odnośnik do komentarza

Kawa, mi gin mówił żeby liczyć okres od takiego mocniejszego krwawienia. Po Clo mogło coś się pozmieniać, pewnie się rozkręci za kilka dni, a może jednak ciąża i jeszcze testy nie wykrywają?

Hania, Kokardkaaa trzymam kciuki!

Malina super że wszystko ok, drugi trymestr już się zbliża wielkimi krokami 🙂

Hopeful ja wizytę miałam w czwartek i wszystko ok, serduszko dalej bije, chociaż niepokoi mnie że maluszek tak wolno rośnie. Według lekarza wszystko w normie więc staram się tego trzymać, ale 2 tyg wcześniej wyznaczył datę porodu na 16.10 a w czwartek już na 21.10. Mam nadzieję że nadgonimy ten przyrost, z resztą sama nie wiem na ile dokładne są te pomiary na USG, przecież tam ledwo co widać 😄 Według wcześniejszej daty dzisiaj bym zaczynała 9 tydzień, no ale jestem jednak do tyłu.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Elph napisał:

Kawa, mi gin mówił żeby liczyć okres od takiego mocniejszego krwawienia. Po Clo mogło coś się pozmieniać, pewnie się rozkręci za kilka dni, a może jednak ciąża i jeszcze testy nie wykrywają?

Hania, Kokardkaaa trzymam kciuki!

Malina super że wszystko ok, drugi trymestr już się zbliża wielkimi krokami 🙂

Hopeful ja wizytę miałam w czwartek i wszystko ok, serduszko dalej bije, chociaż niepokoi mnie że maluszek tak wolno rośnie. Według lekarza wszystko w normie więc staram się tego trzymać, ale 2 tyg wcześniej wyznaczył datę porodu na 16.10 a w czwartek już na 21.10. Mam nadzieję że nadgonimy ten przyrost, z resztą sama nie wiem na ile dokładne są te pomiary na USG, przecież tam ledwo co widać 😄 Według wcześniejszej daty dzisiaj bym zaczynała 9 tydzień, no ale jestem jednak do tyłu.

Trochę mnie to martwi, bo pewnie ten cykl stacony bo już powinnam brać piątą tabletkę a jeszcze nie wzięłam żadnej bo okresu brak 😕

Jutro zadzwonie do lekarza bo może powinnam coś wziąć na wywołanie? 

 

Serduszko bije, lekarz mówi, że wszystko w normie więc spokojnie rośnij 🙂 powodzenia! 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopeful
12 godzin temu, Gość Elph napisał:

Kawa, mi gin mówił żeby liczyć okres od takiego mocniejszego krwawienia. Po Clo mogło coś się pozmieniać, pewnie się rozkręci za kilka dni, a może jednak ciąża i jeszcze testy nie wykrywają?

Hania, Kokardkaaa trzymam kciuki!

Malina super że wszystko ok, drugi trymestr już się zbliża wielkimi krokami 🙂

Hopeful ja wizytę miałam w czwartek i wszystko ok, serduszko dalej bije, chociaż niepokoi mnie że maluszek tak wolno rośnie. Według lekarza wszystko w normie więc staram się tego trzymać, ale 2 tyg wcześniej wyznaczył datę porodu na 16.10 a w czwartek już na 21.10. Mam nadzieję że nadgonimy ten przyrost, z resztą sama nie wiem na ile dokładne są te pomiary na USG, przecież tam ledwo co widać 😄 Według wcześniejszej daty dzisiaj bym zaczynała 9 tydzień, no ale jestem jednak do tyłu.

Kurcze te wymiary tak trudno pobrać ze no na tych wcześniejszych moze jednak byc jakis błąd. Im starsze malenstwo tym pomiar dokładniejszy 🙂 nie sugeruj się tym. Serduszko bije, lekarz mówi ze jest ok to staraj sie o tym nie myślec 🙂 kiedy masz następna wizytę? kazal Ci wczesniej przyjść czy dopiero na badanie pierwszego trymestru?

Podążając za historią Kiki kupiłam adapter do pasów. Kiki co u Ciebie? Jak poród? Jak malenstwo?

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Mam 30 lat i od ponad dwóch lat staram się o dziecko. Mam pcos i jeden jajowód niedrożny. Biorę clo od 2 do 6 dnia cyklu i duphaston od 19 . Moje endometrium nie przekroczyło 4 mm ale od lekarza nie usłyszałam nigdy że nie ma szans na dziecko. Duphaston biorę z każdym cykl i nic nie pomaga. Czy któraś z was próbowała innych metod na zwiększenie endometrium? Zaczęłam jeść suszone morele ale boje się czy nie tracę tylko czasu

Odnośnik do komentarza

Niejedna z dziewczyn pisała tutaj na forum, że CLO właśnie ma taki uboczny skutek że upośledza endometrium. Rozwiązaniem może się okazać zmiana leku z CLO np. na Aromek. 
Haniu- przytulam !!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza

Niejedna z dziewczyn pisała tutaj na forum, że CLO właśnie ma taki uboczny skutek że upośledza endometrium. Rozwiązaniem może się okazać zmiana leku z CLO np. na Aromek. 
Haniu- przytulam !!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...