Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Wizyta była, w sumie jakoś bardzo długo nie trwała ale jestem zadowolona. Szwy sciagniete, teraz mam rany po szwach do zagojenia i pogadalismy chwile o zabiegu lekarz tez zadowolony. Gdyby nie ten zabieg to mialabyn oba jajowody niedrozne i zerowe szanse na ciaze.. w sumie juz pozniej zapomnialam dopytac jaki mogl byc powod niedroznosci ale wlasciwie wazne ze juz jest ten problem z glowy 😉 teraz tylko zabrac sie za owulacje, pękanie i starania. Dzisiaj 10dc i okazalo sie ze mam jakies tam pecherzyki rozne a w chyba prawym jajniku ladny 12mm okaz 😄 ale u mnie juz tak bywalo ze mimo tego nie rosly dalej albo nie pekaly wiec czekam. Lekarz pozwolil sie starac, jesli ma byc owulacja to kolo 14-15dc wiec mam przyjechac w 17dc sprawdzic co i jak. Na kolejny cykl powiedzial ze sie zastanowi nad klomifenem i letrozolem. Suplementy kazal dalej brac zwlaszcza ovarin i insulionowocukrowe leki i dac szanse tez naturze, moze po miesiacach leczenia, diety, regulacji roznych juz organizm sam cos zadziala ale stymulacje bedziemy robic. Powiedzial ze na spokojnie mamy nawet pare miesiecy na probowanie wiec staram sie tym cieszyc 🙂 tak mysle od srody zaczac przytulanki i bedzie co ma byc 😉

Odnośnik do komentarza

Też trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny i czekam na pozytywne wieści ☺️🥰 🙂

Mój mąż był dzisiaj u urologa, chcieliśmy sprawdzić czy nie ma np.: jakiś żylaków, ale całe szczęście wszystko jest w porządku. Na koniec wizyty lekarz nawet mnie poprosił do gabinetu i powiedział wszystko co i jak, także miłopan widget

Odnośnik do komentarza
Gość Hopeful

Edi - nawet sie nie zastanawiaj, serio 🙂 jak nie klinika to spróbuj poszukać ginekologa, ktory specjalizuje sie w niepłodności. Mnie wlasnie taki prowadzi, pracuje tez w szpitalu ale w swoim gabinecie poza usg moze zrobić badanie nasienia czy śluzu.

Olgik - to wspaniale informacje! Trzymam kciuki!!!

Drop - jak tam? Odezwij sie...

Przepraszam za brak odzewu, wykończona byłam. No więc niby wszystko ok. Maluszek jest bardzo malutki, ale mieści się w normie (w dolnej granicy). Teraz musi przybierać 1mm na dzień żeby było ok. Jesli chodzi o rozbieżności w wieku to jest jeden dzien wieku z miesiączki względem wieku z USG wiec nic 🙂 słyszeliśmy serduszko ❤️ Za 2 tygodnia kontrola żeby zobaczyć czy ładnie przyrasta. Jeśli tak, to będzie można odetchnąć z ulgą 🙂 aaa ale mam dwie torbiele (3,5 i 2,4cm) wiec dostałam duphaston. No i w sumie tyle.

Odnośnik do komentarza

Hopefull Kochana jak się cieszę Twoim szczęściem ;* rozumiem że podchodzisz do tego z zimną głową bo może się trochę boisz, pewnie odetchniesz z ulgą bardziej za te 2 tygodnie. Trzymam mocno za Was kciuki i wypoczywajcie ;* który to tydzień? 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopeful
3 minuty temu, Gość Olgik napisał:

Hopefull Kochana jak się cieszę Twoim szczęściem ;* rozumiem że podchodzisz do tego z zimną głową bo może się trochę boisz, pewnie odetchniesz z ulgą bardziej za te 2 tygodnie. Trzymam mocno za Was kciuki i wypoczywajcie ;* który to tydzień? 

Tak, dokładnie. Bez ekscytacji bo boję się. Ale juz jestem duzo spokojniejsza, bo po 1. To nie pozamaciczna której sie bardzo bałam, po 2. Mieści sie w normie i nie ma rozbieżności w wieku i po 3. Było serduszko!
Do takiego etapu nie doszłam ostatnio 🙂  Ostatnio będąc w tym samym czasie byla nadzieja ze moze bedzie serduszko a zarodka nie było widac 😕 maluszek miał mnóstwo wad letalnych i dlatego nie przeżył. Racjonalizując to był przypadek, teraz jest ok wiec moze skończyć sie dobrze. Obecnie mam skończony 6 tydzien, w piątek zaczynam 7 🙂 i naprawdę... nie wiem kiedy to zleciało. 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna
21 minut temu, Gość Hopeful napisał:

Tak, dokładnie. Bez ekscytacji bo boję się. Ale juz jestem duzo spokojniejsza, bo po 1. To nie pozamaciczna której sie bardzo bałam, po 2. Mieści sie w normie i nie ma rozbieżności w wieku i po 3. Było serduszko!
Do takiego etapu nie doszłam ostatnio 🙂  Ostatnio będąc w tym samym czasie byla nadzieja ze moze bedzie serduszko a zarodka nie było widac 😕 maluszek miał mnóstwo wad letalnych i dlatego nie przeżył. Racjonalizując to był przypadek, teraz jest ok wiec moze skończyć sie dobrze. Obecnie mam skończony 6 tydzien, w piątek zaczynam 7 🙂 i naprawdę... nie wiem kiedy to zleciało. 

Hopeful, gratulacje 🙂 teraz już będzie tylko lepiej 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaa

Hope tak się cieszę !!!! Uważaj na siebie odpoczywaj i jedz dużo zdrowych rzeczy ❤️
 

Hania, Ewa  mam dziwne przeczucia, ze  mi się udało. Pewnie sobie wmawiam. Ale  mam skurcze jajnika (lewego) rano było  mi niedobrze i jakoś w głowie wierze ze się udało.  Tak przekonałam Sama siebie ze nie ma bata musi być ciaza !

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Hopeful napisał:

Tak, dokładnie. Bez ekscytacji bo boję się. Ale juz jestem duzo spokojniejsza, bo po 1. To nie pozamaciczna której sie bardzo bałam, po 2. Mieści sie w normie i nie ma rozbieżności w wieku i po 3. Było serduszko!
Do takiego etapu nie doszłam ostatnio 🙂  Ostatnio będąc w tym samym czasie byla nadzieja ze moze bedzie serduszko a zarodka nie było widac 😕 maluszek miał mnóstwo wad letalnych i dlatego nie przeżył. Racjonalizując to był przypadek, teraz jest ok wiec moze skończyć sie dobrze. Obecnie mam skończony 6 tydzien, w piątek zaczynam 7 🙂 i naprawdę... nie wiem kiedy to zleciało. 

Czyli najgorszy czas już za Tobą ;-). Ja też najbardziej się bałam czy będzie serduszko.. wiadomo, że do następnej wizyty dalej jest stres ale będzie już coraz lepiej ;-). Ja już 11+3 i za tydzień prenatalne. Trzymam kciuki,żeby wszystko u Ciebie było dobrze. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Hopeful napisał:

Edi - nawet sie nie zastanawiaj, serio 🙂 jak nie klinika to spróbuj poszukać ginekologa, ktory specjalizuje sie w niepłodności. Mnie wlasnie taki prowadzi, pracuje tez w szpitalu ale w swoim gabinecie poza usg moze zrobić badanie nasienia czy śluzu.

Olgik - to wspaniale informacje! Trzymam kciuki!!!

Drop - jak tam? Odezwij sie...

Przepraszam za brak odzewu, wykończona byłam. No więc niby wszystko ok. Maluszek jest bardzo malutki, ale mieści się w normie (w dolnej granicy). Teraz musi przybierać 1mm na dzień żeby było ok. Jesli chodzi o rozbieżności w wieku to jest jeden dzien wieku z miesiączki względem wieku z USG wiec nic 🙂 słyszeliśmy serduszko ❤️ Za 2 tygodnia kontrola żeby zobaczyć czy ładnie przyrasta. Jeśli tak, to będzie można odetchnąć z ulgą 🙂 aaa ale mam dwie torbiele (3,5 i 2,4cm) wiec dostałam duphaston. No i w sumie tyle.

Na ten wpis czekałam 🙂 super! Też masz wrażenie, że oni te wymiary zaznaczają w losowych miejscach? Jak ja patrzę na moje USG to w życiu bym nie umiała rozróżnić gdzie się zarodek kończy a gdzie zaczyna 😄

Odnośnik do komentarza

Hopeful - dużo spokoju życzę. Będzie dobrze, musi być. Niech ten bąbelek rośnie jak na drożdżach żebyś za dwa tygodnie mogła odetchnąć swobodniej i w końcu zacząć się cieszyć. 
 

Drop- co ta doktor JTK wymyśliła i dlaczego? Nie dziwię się, że masz dość. Bądź cierpliwa. Wiem, że jest to strasznie frustrujące, ale jesteś już tak blisko że teraz zmiana lekarza tylko by opóźniła in vitro, chociaż ona zasługuje żeby ją kopnąć w cztery litery. 
 

Ja już w szpitalu. Siedzę na izbie przyjęć i czekam na przyjęcie. Trzymajcie za mnie i za Jagódkę kciuki w czwartek.  

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!! 
Hopefull, moje gratulacje, czekałam na takie wiadomości od Ciebie! Mówiłam, ze tym razem musi się wszystko udać!! Teraz dużo odpoczywaj i korzystaj z tych cudownych chwil, a maleństwo niech szybko rośnie 🥰🥰🥰❤️
 

Kiki, w czwartek ze wszystkich sił będę trzymać za Was kciuki! Jak już mówiłam jesteście silne, wiec i tym raz wszystko będzie dobrze!! Nie stresuj się, jesteście w dobrych rękach !!!

Olgik, jesteś co raz bliżej celu.. 

Kokardka, skoro masz takie przeczucia to na pewno się udało.. wszystkie turaj 3mamy za Ciebie kciuki i czekamy na pozytywne informacje! 
 

A mi złość przeszła pomimo tego, ze mam kolejny miesiąc do tylu.. dziś mogłabym pójść na wizytę, ale dostałam @..   w weekend zmuszona byłam wziąć zastrzyk ze względu na uczulenie, a mężowi wczoraj coś strzeliło w plecach i tez musiał się wspomóc lekami.. wiec wytłumaczyłam sobie, ze nic nie dzieje się bez przyczyny.. tak musiało być.. lepiej odczekać miesiąc niż później żałować.. tak sobie mówiłam w nocy, ze niech Bóg zdecyduje.. jeśli nie dostanę miesiączki to pójdę na wizytę, ale stało się inaczej.. dziś mam dzien wolny, tradycyjnie sprzątam mieszkanie.. w czwartek umówiłam się na wizytę z dietetykiem, wiec może się wreszcie wszystko ułoży.. to tylko kilka tygodni...

 

Odnośnik do komentarza

Hej,

Dzisiaj miałam wizytę pęcherzyk ok 3 cm ale doktorek powiedział że jest na pograniczu i na 100%peknie. Żeby pomóc matce naturze dostałam zastrzyk ovitrelle . I zalecenie by się przytulać. Powiem Wam że odpoczęłam na tym krótkim urlopie wyszalałam się na nartach mając wszystko głęboko ........... Jak wracałam z gór to w duszy sobie obiecałam że to mój ostatni taki wypad 🥰🥰🥰🥰🥰 że nie ma bata w następnym jechać no chyba że na spacery. 

Hopefull- fajterko nasza jak się cieszę że wszystko dobrze 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Kokardkaa napisał:

Hope tak się cieszę !!!! Uważaj na siebie odpoczywaj i jedz dużo zdrowych rzeczy ❤️
 

Hania, Ewa  mam dziwne przeczucia, ze  mi się udało. Pewnie sobie wmawiam. Ale  mam skurcze jajnika (lewego) rano było  mi niedobrze i jakoś w głowie wierze ze się udało.  Tak przekonałam Sama siebie ze nie ma bata musi być ciaza !

To suuuuuuper! Ja też w to wierzę że się udało ! Nasz lekarz w końcu wie co robi!!!

Hope - super wieści! Oby tak dalej! 

Odnośnik do komentarza

Cześć kobiety, 

ja z tym samym problemem, magiczny wiek 30 lat przekroczony. Staramy się o dziecko od dłuższego czasu, cukrem długie 30-32 dniowe, lekarz wprowadził clo 5 dni 2-6 dc potem na zastrzyk ovitrelle i duphaston. W przy okazji zlecił badanie AMH bo nie miałam go wcześniej wykonywanego. I tu sprawa najbardziej mnie martwi bo wynik 0,04 ng/ml co mieści się w przedziale kobiet w wieku menopauzalnym 45-50 lat, oczywiście według norm. I trochę się załamałam. Czy któraś z Was tez miała niski poziom amh a mimo to przy podobnym leczeniu udało się zajść w ciąże ?? Do wizyty jeszcze długo a meczy mnie to okropnie :( 

Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza

Hopeful, bardzo się cieszę że wszystko jest dobrze i jestem pewna że dobrze się skończy! 🧡

Kokardkaa trzymam kciuki żeby Twoje przeczucie się nie myliło 🥰

Kiki również będę trzymać kciuki w czwartek ☺️

Pola rzeczywiście trochę niepokojący ten wynik. Może tak jak pisze Drop zrób badanie jeszcze raz w innym laboratorium. 

A u mnie dopiero 19dc więc czekanie. Najgorsze! Mówię sobie że tak naprawdę to nie czekam na okres/testowanie tylko na wypłatę bo wpadnie fajna premia więc nie mogę się doczekać 😅🤣

Odnośnik do komentarza
Gość Hopeful

Dziękuję Dziewczyny za morze miłych słów 😊🥰

Hania, Kokardka - baaardzo ale to bardzo mocno trzymam kciuki za Was!

Inez - mam nadzieje ze bedzie tym razem ok. A u Ciebie juz 11 skończony?! Kiedyś to zleciało?! 🙂 rośnijcie zdrowo, daj znać po badaniach I trymestru 🙂

Elph - Haha to prawda 🙂 a Ty kiedy idziesz?

Kiki - dziękuję kochana. Szczęśliwego rozwiazania! 😍

Drop - dziękuję 😘 Hmm... mi sie wydaje ze nic sie nie dzieje bez przyczyny... tak widocznie miało byc. Mieliście sie zregenerować by gotowi do walki przystąpić do realizacji marzen 😊

Karska - dzięki!! Kochana, takie nastawienie mi sie podoba! A jak! W końcu bedzie pieknie! ❤️

Ann - dziękuję 🙂 ooo dobre nastawienie! 🙂 trzymam kciuki zeby razem z wypłata życie wypłaciło Ci dwie kreski 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna
12 godzin temu, Gość Ann napisał:

Hopeful, bardzo się cieszę że wszystko jest dobrze i jestem pewna że dobrze się skończy! 🧡

Kokardkaa trzymam kciuki żeby Twoje przeczucie się nie myliło 🥰

Kiki również będę trzymać kciuki w czwartek ☺️

Pola rzeczywiście trochę niepokojący ten wynik. Może tak jak pisze Drop zrób badanie jeszcze raz w innym laboratorium. 

A u mnie dopiero 19dc więc czekanie. Najgorsze! Mówię sobie że tak naprawdę to nie czekam na okres/testowanie tylko na wypłatę bo wpadnie fajna premia więc nie mogę się doczekać 😅🤣

Ann,

Genialne podejście 🙂 u mnie 26dc, ale się nie łudzę. Czekam na piątkową wizytę u dietetyka czy coś schudłam 🙂 ale z kroków na przód Kontaktowalam się z kliniką invicta odnośnie leczenia u nich.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2/3/2021 o 7:18 AM, Gość Hopeful napisał:

Tak, dokładnie. Bez ekscytacji bo boję się. Ale juz jestem duzo spokojniejsza, bo po 1. To nie pozamaciczna której sie bardzo bałam, po 2. Mieści sie w normie i nie ma rozbieżności w wieku i po 3. Było serduszko!
Do takiego etapu nie doszłam ostatnio 🙂  Ostatnio będąc w tym samym czasie byla nadzieja ze moze bedzie serduszko a zarodka nie było widac 😕 maluszek miał mnóstwo wad letalnych i dlatego nie przeżył. Racjonalizując to był przypadek, teraz jest ok wiec moze skończyć sie dobrze. Obecnie mam skończony 6 tydzien, w piątek zaczynam 7 🙂 i naprawdę... nie wiem kiedy to zleciało. 

Hope! Nawet nie wiesz jak się cieszę! 😁 ❤️ wchodząc na forum po takim czasie mocno wierzyłam, że przeczytam tutaj pozytywne wieści! 😁  

U mnie 11 tc, maluszek rośnie, serduszko słyszałam ❤️ za dwa tyg robię prenatalne nieinwazyjne (usg+krew). Narazie jeszcze pracuje bo wtedy szybciej czas mi leci a nie mam ciężkich dolegliwości odliczam do 2 trymestru żeby być spokojną. 

U mnie 4 dni rozbieżności w długości ciąży licząc od miesiączki a tym co pokazuje usg. Ale to dlatego że miałam późno owulacje bo ok 18 dnia cyklu. pani dr mówi że nie ma się czym przejmować i że wszystko jest ok. Ufam jej bardzo i czuje się bardzo dobrze pod jej opieką. Myślę że to że w końcu trafiłam do dobrego lekarza też wpłynęło na moją głowę i dlatego się udało. 

Bardzo bardzo mocno w Was wierzę! 😁  w każdą z osobna! 😘 Jak innym się udało to Wam też się w końcu uda! ❤️

Pozdrawiam Was gorąco! 😘

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...