Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Olgik to wracaj szybko do pełni sił, żeby już niedługo zacząć starania.. Mam nadzieje, ze niedługo każda usłyszy serduszka swojego bobasa i znajdzie się na porodówce.. jeszcze mamy szanse zrobić to w tym roku !!! 

Odnośnik do komentarza

Moje Kochane na wstępie przepraszam za brak odzewu ale trochę mi się namieszało, spokojnie wszystko ok 🙂 

Myślałam o Was cały czas a szczególnie o Olgik i Elph, które w piątek miały „swój dzień”.

Kiki!!!! Ale przeżyłaś koszmar...! Jejku z przerażeniem czytałam Twój wpis i zanim go doczytałam sprawdziłam koniec jak zakończyła sie ta historia ale na szczęście wszystko dobrze... to nieprawdopodobne że już niebawem zostaniesz mamą 😍 pamiętam jak tu na forum dowiedziałyśmy się o Twojej ciąży 😊 szczęśliwego rozwiązania Kochana! ❤️

Ann - całe szczęście! 🙂

Inez - dzięki, co u Ciebie?

Olgik - o ja pierdziu! Ale numer! To juz wiemy co było u Ciebie przyczyną. Teraz będzie już tylko piękniej 🙂 Jestes bardzo dzielna, dopinamy swego 😍

Haniu - trzymam kciuki!

Elph a jaki wiek ciąży wychodzi Ci z miesiączki? W 6 tygodniu czasem nawet serduszka nie ma bo wszytko zależy od tego kiedy była owulacja, nie denerwuj się, jak lekarz powiedział, że przyrasta prawidłowo i nie ma powodu do obaw 🙂

Drop - to juz?! Ale cudownie ❤️ Jestem z Tobą całym serduszkiem, cały czas 🙂 dziękuję, nie zamierzam narzekać, jest wszystko ok 🙂 

Kochane, życzę Wam przyjemnego tygodnia, obfitego w same pozytywne wiadomości ❤️

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość Hopeful napisał:

Moje Kochane na wstępie przepraszam za brak odzewu ale trochę mi się namieszało, spokojnie wszystko ok 🙂 

Myślałam o Was cały czas a szczególnie o Olgik i Elph, które w piątek miały „swój dzień”.

Kiki!!!! Ale przeżyłaś koszmar...! Jejku z przerażeniem czytałam Twój wpis i zanim go doczytałam sprawdziłam koniec jak zakończyła sie ta historia ale na szczęście wszystko dobrze... to nieprawdopodobne że już niebawem zostaniesz mamą 😍 pamiętam jak tu na forum dowiedziałyśmy się o Twojej ciąży 😊 szczęśliwego rozwiązania Kochana! ❤️

Ann - całe szczęście! 🙂

Inez - dzięki, co u Ciebie?

Olgik - o ja pierdziu! Ale numer! To juz wiemy co było u Ciebie przyczyną. Teraz będzie już tylko piękniej 🙂 Jestes bardzo dzielna, dopinamy swego 😍

Haniu - trzymam kciuki!

Elph a jaki wiek ciąży wychodzi Ci z miesiączki? W 6 tygodniu czasem nawet serduszka nie ma bo wszytko zależy od tego kiedy była owulacja, nie denerwuj się, jak lekarz powiedział, że przyrasta prawidłowo i nie ma powodu do obaw 🙂

Drop - to juz?! Ale cudownie ❤️ Jestem z Tobą całym serduszkiem, cały czas 🙂 dziękuję, nie zamierzam narzekać, jest wszystko ok 🙂 

Kochane, życzę Wam przyjemnego tygodnia, obfitego w same pozytywne wiadomości ❤️

Na wizycie w piątek wyszło 5+6 czyli blisko tego co podejrzewałam 🙂 czyli dzisiaj 6+2.

Idę w środę do innego ginekologa w nadziei na serduszko i kartę ciąży, bo sobie policzyłam i na badania + konsultacje u endo prywatnie zapłacę minimum 800 zł, wolałabym to zrobić w ramach NFZ ale bez karty ciąży nic nie wskóram.

Mam nadzieję Hopeful że to Twoje zamieszanie to faktycznie nic takiego! Sprawdzasz dalej betę czy już odpuściłaś? Ja już w sumie nie będę sprawdzać, mam tyle badań do zrobienia że mi chyba krwi braknie 😄

Odnośnik do komentarza
Gość Magda1997

Cześć dziewczyny. 

Obserwuje was od jakiegoś czasu. Gratuluję wszystkim którym się udało ☺

Dziewczyny dzisiaj u mnie 9dc pęcherzyk tylko jeden 14mm. Aromek niestety zbytnio nie podziałał.  W czwartek znowu kontrola. Co myślicie? Sądzę że znowu nic  tego nie będzie 

Odnośnik do komentarza

Elph - czyli nie masz różnicy w dacie usg i dacie z miesiączki? To super! W środę będziemy trzymać kciuki 🙂 nie, po prawidłowym przyroście już nic więcej nie sprawdzałam i nie będę sprawdzała 🙂 czekam cierpliwie na wizytę 🙂

Kokardka - kciuki zaciśnięte! 😊❤️

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłam czytać posty na tym forum, tak mnie wciągnęły historie każdej z Was, że nie mogłam tak ich zostawić na 70 stronie 😁🙈 

Cieszę się, że tu trafiłam. Wiem, że jak coś się będzie działo i będę miała doła to Wy mnie zrozumiecie, w końcu jest tu tyle osób z podobną historią do mojej... chyba teraz bardziej się z nią pogodziłam. Fajnie, że jest tu takie wsparcie. Dużo też się dowiedziałam, przez co nie byłam dzisiaj taka zielona na wizycie 😁 Czuję się naładowana pozytywną energią!

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Ja jutro inseminacja pierwsza w końcu!! 😉

Powodzenia!!! Trzymam kciuki 🙂

10 godzin temu, Gość Hopeful napisał:

Elph - czyli nie masz różnicy w dacie usg i dacie z miesiączki? To super! W środę będziemy trzymać kciuki 🙂 nie, po prawidłowym przyroście już nic więcej nie sprawdzałam i nie będę sprawdzała 🙂 czekam cierpliwie na wizytę 🙂

Kokardka - kciuki zaciśnięte! 😊❤️

 

Jest różnica 3 dni, ale zakładałam w najgorszym wariancie 4 dni więc jest chociaż ten dzień do przodu 😄

9 godzin temu, Gość Ann napisał:

Właśnie skończyłam czytać posty na tym forum, tak mnie wciągnęły historie każdej z Was, że nie mogłam tak ich zostawić na 70 stronie 😁🙈 

Cieszę się, że tu trafiłam. Wiem, że jak coś się będzie działo i będę miała doła to Wy mnie zrozumiecie, w końcu jest tu tyle osób z podobną historią do mojej... chyba teraz bardziej się z nią pogodziłam. Fajnie, że jest tu takie wsparcie. Dużo też się dowiedziałam, przez co nie byłam dzisiaj taka zielona na wizycie 😁 Czuję się naładowana pozytywną energią!

Zdecydowanie to forum bardzo pomaga 🙂 można naprawdę wszystko z siebie wyrzucić i nikt tego nie ocenia. 

Odnośnik do komentarza
Gość Magda1997

Cześć dziewczyny. 

Obserwuje was od jakiegoś czasu. Gratuluję wszystkim którym się udało ☺

Dziewczyny dzisiaj u mnie 9dc pęcherzyk tylko jeden 14mm. Aromek niestety zbytnio nie podziałał.  W czwartek znowu kontrola. Co myślicie? Sądzę że znowu nic  tego nie będzie 

Odnośnik do komentarza

Byłam wczoraj na ostatniej wizycie przed porodem. Mam się zgłosić do szpitala za tydzień we wtorek a cesarka będzie w czwartek. Muszę być wcześniej żeby mieli czas przygotować dla mnie krew na wszelki wypadek. 

Kawa – dziękuję!

Kokardkaa – trzymam kciuki za inseminację!!

Olgik - wracaj szybko do zdrowia!

Drop – czy masz już wyznaczony termin in vitro? Nie było moim zamiarem zniechęcenie Cię do doktor JTW. Jeśli tak się stało, to przepraszam. Został mi jednak pewnien niesmak, szczególnie jak porównuję jej podejście do mojego obecnego lekarza. On zawsze ma czas, odpisze czy oddzwoni, a z nią bywało różnie. Na pełnego pytań maila odpowiadała jednym słowem. I te problemy z zapisaniem się na wizytę były stresujące. Mój doktor sam mnie zapisywał a jak byłam w szpitalu to zmieniał mi terminy wizyt u siebie w tel. Ja nie zauważyłam żeby był jakiś oschły, szczególnie jak posłuchasz jak czule przemawia do dzidziusia kiedy go ogląda z każdej strony. Jeśli jednak chciałabyś żeby Twoją ciążę prowadził ktoś inny, to w Femmedzie jest jeszcze młody doktor Wiktor. Na sali ze mną w szpitalu leżała jego pacjentka, która dojeżdżała aż z Zamościa. Była z niego zadowolona i tak samo jak mój doktor, interesował się nią i sprawdzał jak się czuje.Pytasz jakie mój doktor ma podejście do cesarki. Zanim jeszcze cokolwiek ustaliliśmy, miałam ostatnią wizytę u diabetolog, która powiedziała, że ze wszystkich znanych jej ginekologów, mój doktor ma najrozsądniejsze podejście do podejmowania decyzji o cc. Przedstawił mi wszystkie za i przeciw. U mnie oprócz dużego dziecka, jest jeszcze problem z mięśniakami. Doktor powiedział, że cesarka jest lepszym rozwiązaniem bo mięśniaki mogą pęknąć i krwawić i mogę stracić dużo krwi. Łatwiej im będzie zatamować krwawienie kiedy będą mieli do nich dostęp. Ufam mu, myślę, że podjął najlepszą decyzję biorąc nas obie pod uwagę i cieszę się, że będzie przy moim porodzie.

Elph – rozumiem jak się czujesz bo miałam identyczną sytuację. Kiedy poszłam na pierwszą wizytę w 5 +1, były dwa zarodki, ale jeden przestał się rozwijać. Na następnej wizycie 6 + 3 biło już serduszko. Staram się podchodzić do tego racjonalnie i cieszyć, że chociaż jeden był silny i przetrwał. Bo moja Jagódka jest silna. Do tej pory przeżyła dwa krwiaki, z czego jeden pękł, wypadek samochodowy i parę innych dolegliwości ciążowych. Czasem tylko mi smutno, szczególnie jak widzę bliźniaki i myślę, że moja córeczka mogłaby mieć brata albo siostrę. Ale widocznie tak miało być. Szklanka jest do połowy pełna, nie pusta.Trzymaj się i skup na tym co masz a nie co mogłabyś mieć. Ciesz się bo za moment usłyszysz bicie serca swojego maleństwa pierwszy raz w życiu. Ściskam!!

Hopeful – dziękuję!! Trzymam kciuki za pierwszą wizytę. 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :),

Ann -jak na monitoringu ? 
 
Elph  - super ❤️. Daj znać po wizycie. Jutro będę myślami z Tobą. 

Kokardka -  jak się czujesz po inseminacji ? Trzymałam kciuki. 🙂
 

Magda1997-będzie dobrze. Nie nastawiaj się ani negatywnie, ani pozytywnie. W końcu się uda! Musi🙂 

Kiki - ❤️ Już prawie meta 🙂

Hopeful- dobrze, że u Ciebie wszystko ok. 🙂

Ja odliczam dni do okresu, żebym mogła zrobić test. Co chwilę patrzę na kalendarz ile dni zostało. Czasem co godzinę, a tam dalej tyle samo dni 😛 , aż mi się śmiać z siebie chce.  

Odnośnik do komentarza

Kiki, absolutnie nie odebrałam tego jak zniechęcenie do mojej JTW.. tylko sama mam czasami wątpliwości.. nie do samej wiedzy, tylko właśnie do tego podejścia poza gabinetem (bo po osobistej wizycie zawsze wychodzę pozytywnie nastawiona).. tak jak piszesz, odpowiadanie na smsy czy maile z opóźnieniem albo trzeba się przypominać.. umawianie się to jakaś tragedia.. a właśnie teraz kiedy mam podejść do IVF to mnie to jeszcze bardziej smuci.. chociaż mam dzwonić, pisać.. to nadal czuje lęk i niepokój.. może dlatego, ze boje się tej całej procedury, tzn nie boje się fizycznie.. boje się rozczarowania.. kiedyś myślałam, ze jak nie można mieć dziecka to się płaci, idzie na in vitro i po temacie.. teraz to walka o wszystko.. 

A już nie zasmucając to cieszę się, ze masz takiego lekarza.. i to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, ze to nie tylko dobry lekarz, a tez przede wszystkim dobry człowiek.. a to w dzisiejszych czasach znaczy bardzo dużo.. czekam z niecierpliwością na wiadomości o tym, ze już jesteś ze swoją Jagódka 😊😊 obie jesteście mega fajterkami 🥰🥰🥰

ps. Procedurę jeszcze nie wiem kiedy mam, czekam na @... to za jakiś tydzień.. opowiem Wam wszystko jak będę już po.. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Dziękuje wszystkim za trzymanie kciuków !!! 
ja już po 🙂 moj kochany miał 45 mln plemników na ml (chyba tak to się mierzy) ruchliwość przed obróbka 54% po obróbce 89%.  Inseminacja  na niepękniętych pęcherzykach (jeden 16 mm dwa po 19 mm i więcej ) gdy zapytałam lekarza ile przewiduje inseminacji odpowiedział ze w moim wypadku bardziej  boi się ciąży mnogiej niż niepowodzenia... wiec nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki !!! 
 

Testuje 9 marca ❤️

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...