Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Malina, w diagnostyce to dość szybko te wyniki powinny być.. wiec czekamy na pozytywna wiadomość od Ciebie.. 

Dziękuje za miłe słowa w stosunku do mojej osoby.. odnośnie ciąży to my z Hopefull tez się zapisujemy na ten rok! Nie ma innej opcji! 

Odnośnik do komentarza

Malina ja jak byłam w 6 tygodniu to miałam 16223,00 bo tez robiłam w diagnostyce, wynik masz ładny ale faktycznie ciężko stwierdzić do którego tygodnia się odnosi ja Np wiedziałam kiedy miałam owulacje bo bardzo pilnowalam ale miesiąc w którym zaszłam w ciąże to nie pilnowała chciałam wrzucić screena wyniku ale nie umiem 😖 😛

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gość Malina napisał:

Cześć wynik bety to 367,10 mIU/ml. Na pozostałe jeszcze czekam.

w opisie mam napisane beta: 

4 tydzień: 9,5-750

5 tydzień: 217-7138

6 tydzień: 158-31796

Wiec nie wiem jak to prawidłowo odczytać?

Jak dla mnie to 4 tydzień 🙂

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałam właśnie z lekarzem i potwierdził ze wynik wskazuje na wczesna ciążę i że najlepiej jtr ponowić badanie i zobaczyć czy wzrosło dwukrotnie wtedy będzie oznaczało że prawidłowo się rozwija ale nie mam jak jtr zrobić. Najwszczesniej mogę iść w piątek... 

Odnośnik do komentarza

Malina, wynik jest jak najbardziej prawidłowy.. na podstawie wyniku może to być 4 albo 5 tydzien.. Jeśli z Twoich wyliczeń wynika, ze 5 to tak jest! A wiesz kiedy miałaś owulacje? 
Nie zamartwiaj się, bo wszystko jest dobrze.. skoro dzisiaj robiłaś badania to powtórz we czwartek, żeby zweryfikować przyrost. 
Cieszę się bardzo, to dobra wiadomość! Teraz odpoczywaj dużo,  dbaj o siebie i fasolkę! 🥰🥰🥰

Odnośnik do komentarza

Malina.. zastanawia mnie jeszcze kwestia Twojej aplikacji.. ona chyba złe liczy, bo skoro wczoraj pisałaś,  ze masz 30dc, to ona wyliczyła za duzo i wg mnie dopiero zaczęłaś 5 tydzień, a wiek fasolki to jeszcze inna kwestia, bo to już zależy od momentu zapłodnienia... także nie martw się!!! Teraz potrzebny jest Ci spokój.. dobrze byłoby żebyś powtórzyła badanie w czwartek.. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość Drop napisał:

Malina, wynik jest jak najbardziej prawidłowy.. na podstawie wyniku może to być 4 albo 5 tydzien.. Jeśli z Twoich wyliczeń wynika, ze 5 to tak jest! A wiesz kiedy miałaś owulacje? 
Nie zamartwiaj się, bo wszystko jest dobrze.. skoro dzisiaj robiłaś badania to powtórz we czwartek, żeby zweryfikować przyrost. 
Cieszę się bardzo, to dobra wiadomość! Teraz odpoczywaj dużo,  dbaj o siebie i fasolkę! 🥰🥰🥰

Dziękuję kochana!!! ❤️ bardzo mnie uspokoiłaś 🥰😘 owulacja była 4 stycznia. Więc od owulacji minely 2 tygodnie i jeden dzień. 

A Początek tego cyklu to 20.12.2020

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Elph napisał:

Malina no to jeszcze raz gratuluję, dbajcie o siebie 🙂 jak zrobisz drugą betę nawet w piątek, to widzę że są kalkulatory które podpowiedza czy przyrost jest ok - np https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html

A tym że pisałaś o sobie to daj spokój, to jest właśnie Twój moment na świętowanie, każda z nas się tego doczeka 🙂

Dziękuję Ci bardzo ❤️nawet nie wiedziałam że są takie kalkulatory. 😁Zobaczę co będzie w piątek 🙂 a w poniedziałek nareszcie wizyta u mojej gin. Już się nie mogę doczekać xd 

 

Odnośnik do komentarza

Malina gratulacje! Ja zgłaszam się następna w kolejce! 🙃 W piątek mam monitoring w 9dc, jestem ciekawa czy dieta coś pomoże, dopiero 2 tygodnie na niej będziemy ale już oboje z mężem po 3kg straciliśmy i samopoczucie też jest lepsze. Odstawiliśmy całkowicie alko , mam nadzieję że to też pomoże

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Hania napisał:

Malina gratulacje! Ja zgłaszam się następna w kolejce! 🙃 W piątek mam monitoring w 9dc, jestem ciekawa czy dieta coś pomoże, dopiero 2 tygodnie na niej będziemy ale już oboje z mężem po 3kg straciliśmy i samopoczucie też jest lepsze. Odstawiliśmy całkowicie alko , mam nadzieję że to też pomoże

❤️Super! Myślę że jak najbardziej Zmiana wagi i odstawienie alko sa na plus. Gdzies czytalam, że najlepiej żeby zajsc w ciążę to żeby BMI było pomiędzy 20-24. To też pomaga dostosować wagę 🙂 Ja mam teraz 20,5 BMI. A przez lata miałam BMI ok 17 i być może przez to mam pco i brak owulacji. 

Czekam w takim razie na wieści!😁

i trzymam kciuki! 😁 

Odnośnik do komentarza

Ja tez się zgłaszam do tej kolejki 🙂 u mnie dopiero początek cyklu ale trzymam kciuki i mam nadzieje ze w najbliższych dniach będą u was pozytywne testy ! Malina do poniedziałku niedaleko 😉 odpoczywaj i się nic nie martw 

Mi by się przydało zrzucić z 3 kg ale ta pogoda za oknem nie zachęca to aktywności 😉 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!

Przeczytałam forum od deski do deski. Poza mężem, który mnie mocno wspiera nie bardzo mam z kim porozmawiać o moich obawach. Dokładnie rok temu na teście zobaczyłam dwie kreski, zrobiłam go z czystego przypadku - skończyło się poronieniem. Pani doktor zwodziła mnie ciągle na każdej wizycie, że mam czas, że na spokojnie-kasując po 200 zł.  Oczywiście doskonale znała cel mojej wizyty. Miałam bardzo stresującą pracę ale przez rozpętany COVID nie warto było jej zmieniać. We wrześniu zwolniłam się z pracy, w październiku w najbliższej rodzinie zmarł 4 miesięczny chłopczyk z wadą serduszka. Wtedy postanowiliśmy z mężem działać szybciej i poszłam na wizytę do kliniki leczenia niepłodności. Na dzień dzisiejszy jestem po 1-szym nieudanym cyklu z CLO - pęcherzyk był natomiast nie doszło do zapłodnienia, jutro zaczynam kolejny cykl. Widzę, że wiele z Was ma niestety w jakiejś mierze podobne doświadczenia. 

Cały czas Wam kibicowałam nim odważyłam się napisać 🙂 

Odnośnik do komentarza

Just_a, witamy na naszym forum! Miejmy nadzieje, ze nie zagoscisz tutaj długo, a nawet jeśli to tylko w ramach odwiedzin i wspierania kolejnych dziewczyn! 3mamy kciuki za Ciebie.. jeśli masz pytania albo wątpliwości to śmiało pisz! Jesteśmy tutaj wszystkie, żeby się wspierać 🙂 powodzenia 

Odnośnik do komentarza

Justa witaj na forum! Dziewczyny tutaj są niesamowite! 😁 

Kochane podpowiedzcie jeszcze w jednej kwestii: 

Wyniki TSH: 2,750

Norma na 1 trymestr: 0,01-2,32 

Więc mam trochę za wysoki może mi zleci Pani dr inna dawkę. Do tej pory brałam euthyrox 50 1/2 tabletki dziennie. Myślicie żeby spokojnie czekać do poniedziałku?

Wynik progesteronu: 33,70 ng/ml

Norma 1 trymestr: 11-44 ng/ml

Więc tutaj jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa
W dniu 17/1/2021 o 8:28 PM, Gość EWA napisał:

Kokardkaa trzymam za ciebie kciuki. U mnie ten cykl raczej bezowulacyjny... także nie ma szans. Nastawiam się na kolejny...

Dzięki EWA ja w poniedziałek idę ma monitoring owulacji i prawdopodobnie we wtorek inseminacja pierwsza 🙂

oby się udała... Ewa czemu twój cykl bezowulacyjny?? Wspomagałas się CLO 

 

Malina No serdeczne gratulacje !!! To termin na wrzesień ;)) 

Odnośnik do komentarza

Na szczęście udało się jeszcze załatwić telewizyte i mam zwiększyć dawkę zamiast 1/2 tabletki brac 1 tabletkę. Pani gin powiedziała że dobrze, ze to szybko skonsultowałam. 

Kokardkaa jak miło 😘 trzymam mocno kciuki za insemke! 😁 Nie się tu posypie więcej 2 kresek ❤️

Kawa super wieści! 😁  to teraz tylko cierpliwość! 😁 😘 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Just_a napisał:

Cześć dziewczyny!

Przeczytałam forum od deski do deski. Poza mężem, który mnie mocno wspiera nie bardzo mam z kim porozmawiać o moich obawach. Dokładnie rok temu na teście zobaczyłam dwie kreski, zrobiłam go z czystego przypadku - skończyło się poronieniem. Pani doktor zwodziła mnie ciągle na każdej wizycie, że mam czas, że na spokojnie-kasując po 200 zł.  Oczywiście doskonale znała cel mojej wizyty. Miałam bardzo stresującą pracę ale przez rozpętany COVID nie warto było jej zmieniać. We wrześniu zwolniłam się z pracy, w październiku w najbliższej rodzinie zmarł 4 miesięczny chłopczyk z wadą serduszka. Wtedy postanowiliśmy z mężem działać szybciej i poszłam na wizytę do kliniki leczenia niepłodności. Na dzień dzisiejszy jestem po 1-szym nieudanym cyklu z CLO - pęcherzyk był natomiast nie doszło do zapłodnienia, jutro zaczynam kolejny cykl. Widzę, że wiele z Was ma niestety w jakiejś mierze podobne doświadczenia. 

Cały czas Wam kibicowałam nim odważyłam się napisać 🙂 

Jakie robiłaś badania po poronieniu? 

Ja zrobiłam wszystko na wlasna reke żeby znać przyczynę. Mój były lekarz stwierdził ze moje badania sa niepotrzebne. Na szczęście intuicja mnie nie zawiodła. 

Odnośnik do komentarza

Malina tak się cieszę! Wielkie gratulacje!! teraz tylko dbaj o siebie, nie stresuj się dodatkowo, bądź dobrej myśli!

Malina mam pytanko, bo chyba Ty pisałaś o diecie z Akademii Płodności? Mogłabyś napisać czy ją polecasz? Zastanawiam się nad zakupem tej diety, albo ewentualnie jakiejś książki o płodności, co jeść, czego unikać.

Ja mam dzisiaj 15 d.c. żadnych objawów na owulację, w ogóle bardzo łagodnie przechodzę ten cykl w porównaniu do poprzednich na clo, boli tylko koszmarnie głowa, a poza tym jest ok. ;) wizyta u lekarza za dwa dni.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Kokardkaaa napisał:

Dzięki EWA ja w poniedziałek idę ma monitoring owulacji i prawdopodobnie we wtorek inseminacja pierwsza 🙂

oby się udała... Ewa czemu twój cykl bezowulacyjny?? Wspomagałas się CLO 

 

Malina No serdeczne gratulacje !!! To termin na wrzesień ;)) 

Malina graaaaaaaaatulacje !!!!!

 

Kokardkaa - jak inseminacja?

U mnie się ponoć coś ruszyło, pojawił się pęcherzyk dominujący, idę w piątek na monitoring. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...